Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a férjem családjával, hogy nem lustaságból nem megyek vissza dolgozni, hanem azért, mert az egyik gyermekünk miatt máshogy nem tudjuk megoldani?

Figyelt kérdés
GYOD-on vagyok vele. A szüleim megértik, hogy mi a helyzet, segítenek is, ahogy tudnak, de a férjem családja folyamatosan csak szítja a tüzet, hogy miért vagyok ilyen lusta. Mégis hogyan értessem meg velük, hogy egyszerűen nem tudok mikor dolgozni járni. Már megkaptam, hogy este, mikor a férjem is otthon van és a gyerekek alszanak tudnék... Remek gondolat! Megkapom, hogy mások is dolgoznak 3 vagy több gyerek mellett. Egyszerűen mindenre van jó kifogásuk, ha pedig bebizonyosodik, hogy valami miatt tényleg nem jó az általuk ajánlott dolog, akkor pedig az adu a kezükben, hogy a mi gyerekünk nekünk kell megoldani... Ez így is van, de akkor miért kell nekik nap mint nap ebbe beleszólni?
aug. 16. 09:17
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
89%

"Sajnos egy telken lakunk a szüleivel "


Nem. Te megengedted a szüleidnek, hogy a te ingatlanodban lakjanak. Egyáltalán, tudják, hogy az egyedül a tied?

Egy komoly beszélgetés kéne, hogy vagy visszafogják magukat és úgy viselkednek, hogy tisztában vannak vele, hogy te szívességet teszel nekik a saját kényelmed terhére vagy oldják meg máshogy a lakhatásukat.

aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
51-es, nem az ő szülei, hanem a férje szülei.
aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

52

Tudom, elírás volt. A férj szülei, nem a kérdezőé.

aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!