Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a férjem családjával, hogy nem lustaságból nem megyek vissza dolgozni, hanem azért, mert az egyik gyermekünk miatt máshogy nem tudjuk megoldani?

Figyelt kérdés
GYOD-on vagyok vele. A szüleim megértik, hogy mi a helyzet, segítenek is, ahogy tudnak, de a férjem családja folyamatosan csak szítja a tüzet, hogy miért vagyok ilyen lusta. Mégis hogyan értessem meg velük, hogy egyszerűen nem tudok mikor dolgozni járni. Már megkaptam, hogy este, mikor a férjem is otthon van és a gyerekek alszanak tudnék... Remek gondolat! Megkapom, hogy mások is dolgoznak 3 vagy több gyerek mellett. Egyszerűen mindenre van jó kifogásuk, ha pedig bebizonyosodik, hogy valami miatt tényleg nem jó az általuk ajánlott dolog, akkor pedig az adu a kezükben, hogy a mi gyerekünk nekünk kell megoldani... Ez így is van, de akkor miért kell nekik nap mint nap ebbe beleszólni?
aug. 16. 09:17
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
86%

Már nem azért, de a nagymama jöhetne a nyugdíjas évei meleltt vigyázni az unokákra, ha ennyire segíteni akar...ja nem. Csak b@szogatni.



De ja, ez a férjed dolga lenne, mindenki a saját szüleit rendezi le.

Ha a férjed képtelen erre, akkor lehet érdemesebb lenne válni, mert anyuci fontosabb mint te.

Aztán fizethet gyerektartást az anyja szoknyája mellõl

aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az, hogy nem beszélsz velük. Majd mennek unokázni, ha a férjed otthon van, amúgy nem engeded be őket, ha találkoztok egyszerűen átnézel rajtuk.
aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
96%

"Én már próbáltam szépen és csúnyán, dühömben már azt is mondtam keressenek albérletet, de ugye minimális nyugdíjból, betegen tudom, hogy nem menne nekik és ők is tudjak, hogy nem fogom őket az utcára tenni."


Tehát ők a ti tulajdonotokban laknak? Tehát nekik nincs is saját lakásuk? Miért nincs?

Hát akkor igencsak helyre tenném őket, hogy ha öreg korukra egy lakásra valót se tudtak összekaparni maguknak, hanem rajtunk élősködnek (direkt ezt a szót mondanám!). Megmondanám, hogy pofa alapállásba és húzzák meg magukat, különben úgy kivágom őket, mint a sz...ó macskát.

Én nem vagyok szívbajos, akár napi szinten az arcukba vágnám, hogy térden állva kéne köszönetet mondaniuk nekünk, amiért egyáltalán itt lakhatnak.

aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is a férjem nyugisabb típus és nem nagyon áll ki mellettem amiből nekem már nagyon elegem van így az lett az eredmény, hogy anyós nem része az életemnek. Imádom! A gyerkőc sem mehet oda amig ilyen picike!

A férfiak 95% ugrik ha a feleségüket valaki sértegeti hát nekünk sikerült kifogni az 5%-ot.

aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne bizonygasd. Nektek így jó. Pont 41f.
aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
MAriska néni, gyod mellett napi 4 órát lehet dolgozni. Tud nekem ilyen munkát? Nem? Köszi, viszlát.
aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%

1. férjednek kell megértetnie

2. el kell költözni, nem ott élni, mert addig bizony mindenbe beleugatnak

3. semmi közük hozzá


4 EL KELL KÖLTÖZNI onnan, már csak a saját egészségetek érdekében is.

aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
97%

Azért nekem van ismerősöm, ahol nem sokkal a halála előtt az anyós maga mondta el a menyének, hogy amikor kicsik voltak a gyerekek, és ő erőszakoskodott, hogy menjen vissza dolgozni, azt nem ő akarta, hanem a fia, csak anyós magára vállalta, hogy majd ő piszkálja a menyét, ne a fia legyen a rossz, ne tegyék ezzel tönkre a házasságukat... A pasi kb éjt nappallá téve dolgozott, hogy megéljenek, de a nő közölte, ő bizony három évig otthon marad és pont. A férj meg nem akart belemenni vitába a nyomorult.


Nyilván egy beteg gyerek mellől nem kérdés, nem mennék én sem, mondjon anyós, amit akar, egyik fülemen be, a másikon meg ki. Kérdező, légy erős és tojd le.

aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos egy telken lakunk a szüleivel - KIÉ a tulajdon, és a haszonélvezet?


Ez a lényeg, nem a közös telek.

aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
91%

...te ilyen csávónak mondtál igent, aki nézi, hogy ok nélkül csesztessenek?

Szép volt.

aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!