Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a férjem családjával, hogy nem lustaságból nem megyek vissza dolgozni, hanem azért, mert az egyik gyermekünk miatt máshogy nem tudjuk megoldani?

Figyelt kérdés
GYOD-on vagyok vele. A szüleim megértik, hogy mi a helyzet, segítenek is, ahogy tudnak, de a férjem családja folyamatosan csak szítja a tüzet, hogy miért vagyok ilyen lusta. Mégis hogyan értessem meg velük, hogy egyszerűen nem tudok mikor dolgozni járni. Már megkaptam, hogy este, mikor a férjem is otthon van és a gyerekek alszanak tudnék... Remek gondolat! Megkapom, hogy mások is dolgoznak 3 vagy több gyerek mellett. Egyszerűen mindenre van jó kifogásuk, ha pedig bebizonyosodik, hogy valami miatt tényleg nem jó az általuk ajánlott dolog, akkor pedig az adu a kezükben, hogy a mi gyerekünk nekünk kell megoldani... Ez így is van, de akkor miért kell nekik nap mint nap ebbe beleszólni?
aug. 16. 09:17
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem olvastam a hozzászólásokat (eddig még). Szóval lehet, hogy valaki írta:

SEMMI közük hozzá, mármint a férjed családjának (és amúgy senki másnak sem). Ez a kettőtök projektje a férjeddel, mindenki más bekaphatja.

aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 retektorta ***** válasza:
0%
Hányszor írod ki még ugyanezt?
aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Én? Én ezt most először írtam ki.
aug. 16. 12:04
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az anyós-apóst, hogy ha eljön az idö, szeretnék a támogatásodat évezni, vagy bevonulnak egy jó kis öregek otthonába. Mert ha számítanak rád, amikor bajban lesznek, hagyjanak békén és fogadják el, hogy nem tudsz elmenni dolgozni. Ha már a segítségükre nem számíthatsz.
aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
21%

Végül is csak napi 500x kerül leírásra:


- NEM!!!! megyünk hozzá mamakedvencéhez, aki "rád bízza a harcot", ahelyett, hogy rendbetenné a családot. Erre még Sissi és Ferenc Jóska házassága is ráment.

- NEM!!! szülünk pulyát közös udvarba, nagyszülők nyakára.


De segond, leírjuk mi ezt még 500x naponta.

aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly, hogy ott laknak a te ingatlanodban, és hagyod hogy napi szinten beszóljanak? Ők nyomulós erőszakos rokonok, ti meg meghunyászkodtok a saját házatokban. Nyugodtan mondhatod nekik, hogy még egyszer megemlítik, kezdhetnek albérletet keresni.
aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%
Szokásos. Odafialni az anyós nyakára zéró egzisztenciára. Gratula. Most őszintén milyen válaszokat vársz?
aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
95%
Ezek tipikus piócák. Pont azért aláznak folyamatosan, hogy félj tőlük, ők legyenek az urak, mert amúgy tökéletesen tisztában vannak vele, hogy a tető a fejük felett kizárólag a te jóindulatodon múlik. Nem véletlenül hagyta az apja is másra a házát, ráadásul a legnagyobb titokban. Biztosan ott is hasonlóan hozzájárultak a mindennapi költségekhez.
aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
79%

38-ra:

Mondjuk az érdekes, hogy ha már saját maguknak nem kellett egy házra valót összegyűjteniük, akkor idős korukig nem tudtak egy másikat, mondjuk a gyereküknek szánva - és ha kiderült volna ez a probléma, akkor ők tudtak volna odaköltözni.

aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
3%
Látom a lepontozgatáx nagyon megy, ahelyett hogy felnőnél végre.
aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!