Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő elmehet egyedül...

Egy szülő elmehet egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy anya egyedül elmegy egy hétre nyaralni? Addig apa vesz ki szabadságot és vigyáz a gyerekekre.

Elítélendő? Vagy nyugodtan? Te elmennél ha adódna rá lehetőséged?


júl. 11. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kritizalok, a kérdező valoszinuleg azert tette fel a kerdest,mert még ilyen nem volt..ő is gondolkodik, gyerekek nelkul... Stb. Ha nem picik gyerekek akkor valoszinuleg evek ota tartja a frontot otthon, kipihenni sőt kialudni magat sem volt sok lehetosege az elmut evek alatt. Egy pár nap pihenes tök jol jön, sőt meg szevezhetne aztán hogy a ferjevel is kettesben eltoltsenek monduj 3 napot valahol. A kérdes csak az hogy 1 het nem sok e anyukaval, kibirjatok e egymast 😂 amugy letehet ez egy orok szép emlek. Ha apuka tud vigyazni a gyerekekre akkor hajra es mindenképp viszonoznam apuka joindulatat, es neki is elinteznem a pihenest,kettesben vagy ha szeretne haverokkal elmenni.
júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút. 18 éve vagyunk együtt. Nem kapkodtuk el a gyerekvállalást, 8 év után házasodtunk és vállaltunk 2-t. Elég időnk volt kettesben nyaralni, most már a nyaralás családi nyaralás. Pont a férjem az, aki még jobban is rosszul érezné magát, ha kihagynánk a gyerekeket ebből az élményből. Én vagyok az, aki időnként fantáziál arról, hogy mennyivel könnyebb lenne egyedül vagy kettesben utazni, de aztán rágondolok, hogy mekkora élmény a gyerekeknek minden utazásunk, elvetem az ötletet.
júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
75%
52 ez teljesen érthető, nálunk is alap, hogy ha már van gyerkőc akkor családként megyünk nyaralni, viszont attól függetlenül mondjuk egy 2-3 napos wellness vagy kirándulás szerintem kettesben simán belefér :)
júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
18%

53-as, ezzel egyetértek.


1. Kettesben férj és feleség.

2. 2-3 napra, nem egy hétre.

júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
45%
Joga van hozzá, ha apa is rábolint, akkor menjen. Anyának se árt, ha kicsit eltávolodhat a qva kölyköktől meg a sipítozásuktól.
júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
45%

54

Dehogy nem! 1-2 hétre is elmehetnek. Nagymamák vigyáznak a gyerekre.

júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
0%
49 de nem is kellene mindenkinek szaporodni
júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
14%

56 te is a nagyszülőknek szültél? Ha az én lányom beközölné hogy két hétig én vigyázok az unokára mert mennek picsuszt mereszteni a férjével kiröhögném.

Nem vagyok csicska sem ingyen bébiszitter. 1-2 nap belefér, de dolgozom, néha nekem is kellene pihenni

júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
59%

58

Nem Drága, de normális családoknál szokás, hogy a gyerekek nyáron pár hetet eltöltenek a nagyszülőknél. Mi gyerekkorunkban imádtuk ezeket a heteket. És normális nagyszülők is örülnek neki, ha náluk van egy hétig az unoka. Ez nem egyenlő azzal, hogy az év többi napján előránbgatható bébicsősznek nézzük őket.

A hozzád hasonló ősanyáktól mentsen meg mindnekit az ég.

júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:

58

Ha dolgozol, az más azért. Nekünk nyugdíjasaok voltak már a nagyszülők.


59 voltam.

júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!