Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő elmehet egyedül...

Egy szülő elmehet egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy anya egyedül elmegy egy hétre nyaralni? Addig apa vesz ki szabadságot és vigyáz a gyerekekre.

Elítélendő? Vagy nyugodtan? Te elmennél ha adódna rá lehetőséged?


júl. 11. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
15%

Inkább ez, mint, amikor anyu-apu hátrahagyja a gyerekeket és elmennek nélkülük nyaralni.

Azt sokkal furabbnak tartom.

Így legalább az egyik szülővel vannak. Ilyen nálunk munka miatt szokott előfordulni.

júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
25%
Utána apuka megy egy hétre és anyuka marad egyedül a gyerekekkel?
júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
54%
Miért merült fel a kérdés, mármint, hogy elítélendő-e?
júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
19%
Miért lettem lepontozva? ha anyuka leléphet egy hétre egyedül hagyva apukát a gyerekekkel, akkor utána ugye apuka is mehet egy hétre anyuka meg megold mindent egyedül? Vagy csak anyukának jár?
júl. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne mehetnél? Idézem egy kedves pszichiáter ismerősömet, aki főleg szülés utáni depresszióval foglalkozik:

Nem csak anya vagy. Hanem ember, nő, feleség is. Ugyanaz kijár neked, mint minden más embernek, nőnek és feleségnek.

Engem is küldött a férjem, anyámmal nagyon nem vagyok jóban, de apukámmal elmentünk két napra wellnessbe, neki amúgy is fellángolt az ízületi gyulladása, én meg kipihentem magam. Egy nagy kibeszélkedést is tartottunk, nagyot nevettünk. Nagyon jó volt, feltöltött teljesen!

júl. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
87%
42-44: Igen, apuka is elmehet egyedül és addig az anyuka vigyáz a gyerekekre és old meg mindent. Ebben semmi meglepő nincs, a családok 95%-ában ez történik, főleg ha az apa sokat utazik munka miatt, külföldön dolgozik stb. A kérdező pont azért tette fel a kérdést, mert bizonytalan, hogy el lehet-e térni ettől a beidegződéstől, hogy az anya a kizárólagos gyerekfelvigyázó.
júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
45%
41, pedig az is kell, tetszik vagy sem! Nem csak szülők, hanem házaspár is, akiknek szüksége van az intimitásra, kettesben töltött időre. Tudom, ősmomciknál nem szokás, de normális párok igénylik azt, hogy kettesben is legyenek.
júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
17%
47, érdekes, mi eleget vagyunk kettesben enélkül is.
júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nektek ennyi az igényetek. Másnak meg van igénye többre, elmennének gyerek nélkül egy balatoni hétvégére vagy valami. Nem kell mindenkinek ugyanolyannak lenni.
júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
85%
48 amúgy a férjed is így gondolja?
júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!