Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő elmehet egyedül...

Egy szülő elmehet egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy anya egyedül elmegy egy hétre nyaralni? Addig apa vesz ki szabadságot és vigyáz a gyerekekre.

Elítélendő? Vagy nyugodtan? Te elmennél ha adódna rá lehetőséged?


júl. 11. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szeretek egyedül nyaralni, de ha neked ez jólesik, akkor csak nyugodtan! Szerintem semmi elítélendő nincs benne.
júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
98%
Bár én nem vagyok szülő, de mindenkinek joga van ahhoz, hogy csak magával foglalkozzon egy rövid időre időnként. Miért ne mehetne el?
júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
11%
Csak ha nem kanizik amíg oda van.
júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fura, hogy a férje nélkül megy. De ha a férjének ez rendben van, akkor persze senki másnak semmi köze hozzá. Én biztos nem mennék. A férjemmel alkalmanként elmennék a gyerek nélkül.
júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 A kérdező kommentje:
Általában az utazás másik családtaggal történik.
júl. 11. 09:02
 6/88 anonim ***** válasza:
95%

Én nem mennék egyedül nyaralni, mert szerintem az nem jó, de mondjuk baráti társasággal igen. Ugyanúgy a férjem is simán elmehetne, ha akarna, mondjuk egyikünknek sincs igénye rá momentán.


Egy szülőt sem ítélek el, ha egyedül megyek nyaralni, amíg a gyerekek felvigyázása meg van oldva és egyéb problémákat a nyaralás nem vonz magával. (Szóval mondjuk ha a gyerekek szakadt cipőben járnak, mert a pénz a nyaralásra kell, az nem oké, de ha anyagilag belefér, akkor miért ne.)

júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim válasza:
11%
1000% hogy beteg a házasságotok és a szülői hozzá állásod is. Apaként nem hagynám magára az asszonyt 1 hétre de a feleségem se tenne ilyet.Most akarod magad kiélni?
júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:
Közel sem. Édesanyámmal adódott lehetőségem elmenni nyaralni.
júl. 11. 09:10
 9/88 anonim ***** válasza:
86%

@7, nem ismerjük a hátteret. Lehet, hogy a kérdező három éve otthon van két kicsi gyerekkel. Apaként ez egy kicsit más szitu, mert - hacsak nem te vagy otthon a gyerekekkel -, legalább napi 8 órára szabadulsz a gyerekzsivajból.


Ha ilyen helyzetből menekülne a kérdező egy hétre, én simán megérteném. De ez persze legyen kölcsönös, ha a férj akar lelépni egy hétre, akkor azon se puffogjon.

júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
56%
kezdődik az infó csepegtetés
júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!