Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő elmehet egyedül...

Egy szülő elmehet egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy anya egyedül elmegy egy hétre nyaralni? Addig apa vesz ki szabadságot és vigyáz a gyerekekre.

Elítélendő? Vagy nyugodtan? Te elmennél ha adódna rá lehetőséged?


júl. 11. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, sokan írták (és én is egyetértek velük), hogy ha a férjednek ez nem probléma, akkor nyugodtan menj.

Engem viszont érdekel, hogy a férjed mit szólt ehhez.

Mert az a gyanúm, hogy pont azért írtad ki a kérdést, mert kiakadt az ötleten.

Nem mellékes az sem, hogy a gyerek hány éves és ő hogyan fogadta az ötletet.

júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
6%

30: "Nekem ez az anyámmal nyaralok kicsit furcsa, szerintem a férjemnek nem esne jól, de nekem se ha mondjuk ő menne el anyósommal nyaralni"


Erről van szó, pontosan ugyanezt gondolom én is! (Egyébként a többivel is teljesen egyetértek, amit írtál.)


Ha itt egy olyan gyakoris kérdés lenne, hogy apuka elmenne a maga édesanyjával ill. a szüleivel a felesége és a gyereke nélkül egy hétre nyaralni, akkor kb. szénné lenne oltva, hogy "anyuci pici fia, nem vált le a szüleiről, még mindig nincs elvágva a köldökzsinór, hagyd őt el, nem férfi az ilyen" stb. stb.

júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon szeretnék elmenni egy hetre egyedül. Ez minden vágyam, valahol csöndben, magamban ellenni. Két dolog tart vissza: a nagyon rossz anyagi helyzetünk, és a férjem állapota, ami miatt nem merném rá hagyni a gyereket.
júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy olyan dolog, ami a családra tartozik, felesleges ítélkezni. Ha a férjed vagy a nagyszülők benne vannak és megoldható, akkor miért ne. Édesanyámat 4 gyerek mellől küldte el egyszer apukám utazni, mert úgy érezte, szüksége van rá. Persze nem mindegy, mennyi idős és milyen természetű gyerek mellől mennél el. Részemről az egy évesünk mellől még akkor sem mennék el, ha már nem szopna, mert nagyon anyás, de a bátyja már tavaly, kicsivel több, mint 2 évesen is gond nélkül elment az apjával és a nagyszülőkkel nyaralni (újszülöttel nem vállaltam az utat), ő valószínűleg azt is bírná, ha én mennék el. Az ítélkezésről pedig annyit, hogy a férjem már többször volt el itthonról több napot, hetet, amióta gyerekeink születtek és nem mindig munka ügyben. Aki ítélkezik, őt is elítéli? Mi alapján? Felnőtt emberként megbeszéltük és ment.
júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
6%
Itt az a kerdes, miert akar ilyet az anyja egy csalados notol? ;-)
júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekik jó így, miért kéne elítélni?
júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy menj, ha neked és a férjednek is oké. Jó kikapcsolódást!
júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
17%
Csak ha utána a férjed is leléphet egy hétre és te egyedül maradhatsz a gyerekekkel(nem anyuval/anyóssal hanem egyedül 0/24ben.
júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
14%
Én 1 hétre nem mennék el, maximum 3 napra, de annyi időt minden további nélkül. Egyébként hosszabb időre, mint 1 hét elképzelhetetlen, hogy a gyerekek nélkül legyek, bár még csak 5 és 1 évesek.
júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
26%
31-es, én pedig úgy képzelem, hogy a férj nem kiakadt az ötleten, hanem a kérdező még gyűjti a bátorságot, hogy felvesse az ötletet.
júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!