Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő elmehet egyedül...

Egy szülő elmehet egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy anya egyedül elmegy egy hétre nyaralni? Addig apa vesz ki szabadságot és vigyáz a gyerekekre.

Elítélendő? Vagy nyugodtan? Te elmennél ha adódna rá lehetőséged?


júl. 11. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez senkinek semmi köze, kizárólag a házaspárt.


Ha NEKIK megfelel, oké.

júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon kész lehet már a kölykeitől. Újabb boldog család boldog szülőkkel... nevetséges. Childfree forever!
júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
85%

22: szóval aki nem akar minden nap 24 órában a gyerekeivel lenni az kész van? Miért akinek nincs gyereke, az mindig ugyanazokkal van és mindig kizárólag ugyanazt csinálja? Szerintem nem.

Gyerekkel sem áll meg az élet és nem kell bezárkózni. Inkább azok a boldogtalanok, akik így tesznek.

júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
4%
Aki édesanyámnak hívja az anyját, azoknak az esetek zömében toxikus a kapcsolatuk.
júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem egy 2 hónapos csecsemőt hagynál magára, hanem egy ovis-sulis korut nem látok benne kivetni valót.

A pihenés és az énidő neked is jár. Én lennék az első aki kiszedi neked a bőröndöt. Menjél, érezd jól magad, kapcsolódj ki, töltődj és gazdagodj új élményekkel. ❤

júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
88%
Ez kizárólag a férjed (kicsit a gyerekek) és a te magánügyed. Senki másé. Nem kell hozzá idegenek jóváhagyása. Mért nem mersz dönteni, és mért nem mersz a férjeddel kommunikálni?
júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
33%
Én kifejezetten megmondtam a feleségemnek, hogy nem megyek vele sehova, mert bármikor, bárhova elmentünk valamin mindig behisztizett. Szóval inkább egyedül vagy barátokkal megyek. Bár gyerek még nincs, én erősen hajlok afelé hogy ez ne is változzon.
júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
88%
Menj, ebben semmi rossz nincs.
júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne mehetne? Egy apa és anya is ember, nem a család rabszolgálja. Ha van rá lehetősége, a gyerekek felügyelete megoldott és a ygerekkel is töltenek minőségi időt, velük is mennek nyaralni, akkor miért ne mehetne?
júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy én azt nem értem akik szerint gàz az is ha az apa meg az anya elmegy külön a gyerekei nélkül. Miért is lennének 15-18 évre összekötve? És amikor mondjuk az 5-6 éves gyerek elmegy a nagyszülőkkel nyaralni akkor mi van? Szerintem igen is jár a párnak gyerekek mellett is az hogy néha kettesben legyenek, sőt én kötelezővé tenném. Az ismerősi körben mind azok a párok boldogok akik néha “lepasszolják” a gyerekeket. Nekem ez az anyámmal nyaralok kicsit furcsa, szerintem a férjemnek nem esne jól, de nekem se ha mondjuk ő menne el anyósommal nyaralni
júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!