Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő elmehet egyedül...

Egy szülő elmehet egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy anya egyedül elmegy egy hétre nyaralni? Addig apa vesz ki szabadságot és vigyáz a gyerekekre.

Elítélendő? Vagy nyugodtan? Te elmennél ha adódna rá lehetőséged?


júl. 11. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim válasza:
12%
Erre akkor kell gondolni amikor csinálnak egy gyereket csak elfelejtik a 15 év re szoló életmód és feladat változást. Miért nem mentek együtt nyaralni mint az egészséges családok? Valamilyen formában biztos megoldható. Számomra erre nincs olyan kifogás amit elfogadnék.Bocs.
júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
94%

8

Teljesen oké, elmész anyuddal. Én is voltam így anyuval ketten, pedig már férjnél voltam, gyerekem is volt.

júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
77%

11

Milyen 15 év, alsó hangon 20 év.

júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
93%

11: Az az egészséges, ha úgy mennek, ahogy nekik jól esik. Együtt is, külön is lehetnek programok. Nem kell egymást mindig kontrollálni.

Teljesen normális, ha valaki elmegy a barátaival/barátnőivel vagy egy családtagjával külön programra.

júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy együtt nem megyünk.

Édesanyám elhívott és szeretné, hogy évente egyszer elmenjünk csak ketten.

júl. 11. 09:23
 16/88 anonim ***** válasza:
99%
Ha szeretnél menni és a férjednek is oké, akkor menj. Ne idegenektől tedd függővé. Mások se kérnek tőled engedélyt ahhoz, hogy mit csináljanak.
júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
88%
Hát de ez teljesen más, nem egyedül mész akkor. Azt hittem, egyedül repülőre ülsz és elmész pl Rómába egy hétre. Azzal sincs semmi baj, bár én csináltam és nem feltétlenül jött be. De hogy elmész anyukaddal, miért ne?
júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
88%

Most akkor egyedul vagy anyaddal ? 😃


Egyedul nem mennek mert nem szeretnek egyeduk nyaralni egy hetig sehol.

Anyammal minden gondolkodas es lelkifurka nelkul elmennek egy hetre.

Szeretem anyamat, barmikor nyaralnek vele egy hetig.

júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 A kérdező kommentje:
Hát így értettem, hogy egyedül. Férj és gyerekek nélkül.
júl. 11. 09:47
 20/88 anonim ***** válasza:
82%
Jezusom, bárcsak elmehetnék egyedül pár napra. Nagyon élvezném😀😀 egy kis wellness, fodrász, minden, ami kell. Koktélozgatnék magamnak a tengerparton stb… de nekem nincsen erre lehetőségem. Menj nyugodtan, egyáltalán nem gáz.
júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!