Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy apám pénzért visz el?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lesz egy bizonyos program amire én elszeretnék menni, de a várostól ahol élek több mint 200 km-re van. És apukám csak akkor visz el, ha kifizetem a benzint. Ez normális? Szoktam neki segíteni is, ennyit megtehetne.
jún. 26. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
30%

40

Mivel anyámmal laktam, nehéz is lett volna otthagyni az apámat. XD

Amúgy meg a szülőnek kötelessége eltartani a gyerekét. Nincs választása, hiszen ő vállalta.

De ha nem törődik az igényeivel, nem segít neki, nem figyel oda rá, vagy mint a kérdező gyökér apja ki akar fizettetni vele egy fuvart... Hát akkor rohadjon meg egyedül öregként.

jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
51%
#41 Igen, etetni, ruházni, oktatni köteles. Az összes többi már önkéntes alapon megy.
jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
69%
41ess az a gyökér gyerek is oldja meg egyedül a furikázást aki ezt elvárja a szüleitől...
jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
46%
41es értem. Tehát ha a te gyerekednek egy luxusvilla lesz az igénye a Comói tónál, akkor te is ott rohadj meg egyedül öregként ha nem veszed meg neki? Hiszen te vállaltad köteles vagy törődni minden igényével.
jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
11%

42-43

Rendicsek. De akkor a gyerektől se várják el később, hogy látogassa a szülőt meg segítsen intézni az ügyes-bajos dolgait, amikor már öreg. Ugye oda-vissza működik.

jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
59%

44

Oh igen. Egy fuvar vs comoi tó melletti villa. Javaslom, gyúrj még rá kicsit a logikára. Hajrá.

jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
44%

46, te írtad hogy a gyerek igényeit ki kell elégíteni. Nem volt arról szó hogy mivel kapcsolatban. Tehát ha te nem veszel meg mindent a gyerekednek amire igénye van akkor dugjanak be egy elfekvőbe öreg korodra.

Amúgy meg, az a gyerek aki csak azért segíteni mert én kinyaltam a fenekét, az ne is jöjjön, megoldom fizetett segítséggel. Eladnék szépen mindent, és bevonulnék egy luxus öregek otthonába ahol halálomig semmi bajom nem lenne.

jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen mentalitással úgysem fognak feléd szagolni a gyerekeid, emiatt ne aggódj... :D
jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
41%
48ok, engem nem zavar, az ilyen elkényeztetett érdekember ne is szagoljon, körülveszem magam barátokkal és a család többi tagjával aki nem haszonleső. Így arra úgyse kell figyelni hogy a gyereknek minél nagyobb öröksége legyen, boldogan luxus körülmények között érne a halál. :-D
jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
3%
De az nem haszonlesés hogy a SAJÁT GYEREKEDTŐL pénzt kérsz. Beszarok komolyan. XDDDDD
jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!