Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy apám pénzért visz el?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lesz egy bizonyos program amire én elszeretnék menni, de a várostól ahol élek több mint 200 km-re van. És apukám csak akkor visz el, ha kifizetem a benzint. Ez normális? Szoktam neki segíteni is, ennyit megtehetne.
jún. 26. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
63%
Én a gyerekemet szívesen vinném ingyen is, addig is együtt vagyunk.
jún. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
35%
8as de azt se várja el hogy furikázza.
jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
41%

11es, nem létezik, hogy korban annyi vagy, hogy tizenéves gyereked lehessen..


Már nem babák, erre a korra kellett volna annyi tapasztaltod legyen, hogy felismerd, ha kihasználnak. Nem lenne valódi együtt töltött idő! Ha az idejét szeretné veled együtt tölteni, akkor akármikor megtehetné, ez pedig nem akármikor! Nyilván szr szülő voltál, ha nem tesz ilyet magától, hogy keressen 5 óra együtt töltött időre, de már nem tudod pótolni, ami évek alatt kimaradt. Mondjuk pont ilyen kétségbeesett, kihasználható lennék, ha tudnám, hogy vaj van a fülem mögött és kompenzálnom kell a gyereknél.. szerencsére nekem nem kell.


Még akkor tudok elképzelni ilyen választ szülőtől, ha meghalt a gyereke..


De esélyesebb, hogy nem vagy tizenéves szülője.

jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező szerinted apádnak ingyen van a benzin? Az meg hogy segítesz neki természetes, hiszen gondolom eltart.
jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem normális. A benzin is drága...de az ideje is elmegy ezzel.

A visszafele utat is vele tervezed? Akkor várjon rád x órát a dög melegben, x óra megint az út.. Az egész napját elbaxod.

Menj busszal/vonattal.

jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom magától nem utazna le annyit. Sajnos a benzin drága, illetve elég sok ideje elmegy vele. Ugyan én nem kérnék érte pénzt, de megkértem, hogy ő miért teszi.
jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
47%

Hát annó engem vittek versenyekre és edzésekre, amiért pénzt nem kértek, sőt, nyilván ők állták még a járulékos költségeket is, mert még gimis voltam és nem dolgoztam. Szerintem alap, ha bevállalsz egy gyereket, hogy addig állod a költségeit amíg tanul.

Amúgy olyan helyen laktunk, ahol a vonathoz való eljutás is egy óra volt, a buszok ritkán jártak és a cél állomás sem biztos, h a vonatállomásnál volt.

jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
73%

17es más egy verseny és más egy program mai nem kötelező és a gyerek akarja. Nem tudom hogy állna a szája ha mondanák neki, oké kicsim elviszünk 15 ezer a benzin így ebben a hónapban nincs zsebpénz nem mehetsz máshova mert nem futja rá? Tehát ha a gyereked kitalálja hog kiruccan a haverjaival Amerikába 2 hétre két millióért, akkor szó nélkül állod neki hiszen alap hogy te vállaltad te fizeted a költségeit igaz?


17 évesen már alap kellene legyen hogy ne legyen ilyen önző az ember

jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
32%
Igen, proliéknál (itt válaszolók 99 %-a) ez normális.
jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
43%
Persze, hogy normális. A benzin drága arra a 2x200 km-es útra számolva. Ráadásul neki egy csomó idő meg fáradtság is téged elfurikázni valahova, aztán gondolom ott meg is kéne téged várnia, meg visszafurikázni. Az a minimum, hogy a benzit kifizeted neki.
jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!