Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy apám pénzért visz el?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lesz egy bizonyos program amire én elszeretnék menni, de a várostól ahol élek több mint 200 km-re van. És apukám csak akkor visz el, ha kifizetem a benzint. Ez normális? Szoktam neki segíteni is, ennyit megtehetne.
jún. 26. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
98 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
70%
Menj busszal vagy vonattal, ha nem tetszik. 200 km oda-vissza sok benzin és rengeteg idő.
jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez attól függ. Ha apukádnak ez nem fér bele anyagilag, akkor nem tud mást tenni.
jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
33%
Jó nagy tapló az apukád. Szégyen hogy valaki pénzt kér a gyerekétől. Legközelebb te is számolj óradíjat ha segítesz neki
jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
78%
Az nem notmális, hogy pénzt kér, de az se magától értetődő, hogy el kell vinnie. A vonatra allergiás vagy? Tudod, kíméli a környezetet, meg ilyenek.
jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
80%
Normális, ha tanító célzattal teszi és próbál a felnőtt életre nevelni. Akkor nem normális, ha forintosságból teszi és zsugorian valóban kell neki a pénz érte.
jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
86%

Veszel egy országbérletet 1900 forintért és elmész egyedül.


Elképzelhető hogy apádnak anyagi problémái vannak. Ebbe még nem gondoltál bele?

jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom maga a program sincs ingyen. Azt ki fizeti?

Azért 17 évesen ne várd már el,hogy apád furikázzon. Pénz ide vagy oda.

jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
34%
Azért ne várja el egy 17 évestől az apja, hogy benzin pénzt fizessen neki. 🤦 Tiszta szégyen.
tegnapelőtt 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
70%

Azért 200 km nem kevés idő és nem kevés pénz autóval.

Nyilván nem szeretne elvinni mert drága. Menj vonattal.

De mégis felajánlotta, hogy állod a benzint, akkor elvisz.

Apád nem taxi. Neki is pénz és idő.

Ugye te sem gondolod, hogy bárhová csak úgy fog téged furikázgatni?

tegnapelőtt 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
65%

Én össze is vesznék a gyerekemmel, aki majdnem felnőtt, hogy ingyentaxinak néz! Fene se menne 200 kmt, mert ő kiruccanna valahova, de ha ragaszkodna hozzá, mert elkényeztettem(vagy mert ilyen ember..) akkor megleckéztetném, hogy legalább fizesse ki a benzint, ha már 5 órát kell vezetnem miatta ismeretlen helyen! Leégne a 17 évesek képéről a bőr, ha ilyet kérnének az apjuktól! Hé apa, mondocon lesz, felugrunk Szegedről Bpre pár órára? Brrr


Asszem, ha egy 17 éves ilyet kér, az annak a jele, hogy rosszul nevelték/nem tudták megmenteni neveléssel.


Vonat, busz, neked minden olcsó, gyors.. tudod, önállóság!

tegnapelőtt 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!