Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy apám pénzért visz el?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lesz egy bizonyos program amire én elszeretnék menni, de a várostól ahol élek több mint 200 km-re van. És apukám csak akkor visz el, ha kifizetem a benzint. Ez normális? Szoktam neki segíteni is, ennyit megtehetne.
jún. 26. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
25%
Ja, alternatívák mindig vannak, csak általában ezek sokkal kényelmetlenebbek, kellemetlenebbek, mint az, hogy beülsz a garázsban az autóba és ott vagy fele annyi idő alatt valahol, mint tömegközlekedéssel. :)
jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
64%
Fiam, oda mész ahová akarsz, de csak akkor, ha meg tudod oldani egyedül.
jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
81%
#31 Igazad van, ha a saját autód és a saját szabadidőd felett rendelkezel, nem más biztosítja a saját szabadidejét, autóját, a költségeket, és vár rád ki tudja meddig.
jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
48%
28as remélem apád mondta hogy oké akkor innetől amit megspórolok a laktatásodon és kajádon azt elteszem idős napjaimra, neked meg segítek csomagolni
jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
0%
Imádom, hogy ebben a kategóriában mindig jól előbújik a magyar mentalitás, életszemlélet:D
jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
39%

34

Eltartom magam, úgyhogy ez most nem jött be.

Próbáld újra.

jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
20%
36, jaa hogy addig nem volt nagy szád míg eltartottak :-D Miért nem 18 évesen mondtad ezt meg neki? Vagy a pénze azért jó volt?
jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
64%
Igen teljesen normális. Kérdező, neked adnak bármit ingyen a boltban? nem? Nos, akkor apádnak sincs ingyen a benzin. Döbbenet igaz? Kevés család teheti meg hogy 15-20 ezreket dobjon ki benzinre csak mert a gyerek szórakozni akar és lusta tömegközlekedni. Gondolom még a programra is tőlük várnád a pénzt.
jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
18%

37

Fuh de értetlen vagy bmeg...

Tini koromban szóltam neki, hogy ha így viselkedik, én is fosni fogok a fejére. Nem változtatott a hozzáállásán. Most már öregszik rendesen és elvárná, hogy segítsek neki, de tartom magam az ígéretemhez. :D

Amikor a fagyi visszanyal ugyebár...

jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
26%
39 de mégse tiniként hagytad ott mert addig remegtél a pénzéért. Akkor lettél volna tökös legény ha amint betöltöd a 18at fogod magad és lelépt. Nem az hogy megvárod az ő pénzén, ő házában míg képes vagy elköltözni. Érdekes módon addig jó volt...
jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!