Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám lelépett a járművemmel...

Bátyám lelépett a járművemmel amivel munkába megyek, mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, mehet-e enyémmel délre, mert besz*rt az övé - neki is van mocija, csak a mocija már régi és újitani kell rajta az meg ugye pénz.


Mondtam mondom nem mert én is megyek melóba, ráadásul korábban. De mintha ezt nem tudná???


Emellett én 5 re megyek ő csak 8-ra. Ott van neki a busz addig vagy valami haverja.


Felkelek, kész vagyok.


Látom sehol a mocim kulcsa (ajtó melett van egy ilyen akasztó) elkezdtem keresgélni gatyámban meg abátban.


Kinézek az ablakon, hát a moci sehol. Azonnal sejtettem mi történt. Felhívva bevallotta azzal az indokkal, hogy nem jött a busz pedig ő várt.


Totál kivagyok idegileg. Nem tudok menni melóba miatta (megint!). Főnök szigorú, azt sem tudom mit mondjak neki. "Bátyám elvitte a mocim bocsi?"


De az a baj, hogy ez már nem az első alkalom. Volt hogy buliból láthatóan ittasan jött haza, megint az én mocimmal. Nincs szivem saját bátyám rendőrség elé kényszeríteni, de mi a lofszt tehetek? Ez már kibírhatalan és a munkámba is kerülhet. vagy a jogsim vagy a mocimba.


Fájó szívvel kérdezem, de rendőrség mit csinálna vele ha őszinte lennék az ügyben (meg végül ő is)?



2023. júl. 1. 21:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Látom, többen beletrafáltak a lényegbe= mindig indul-e a motor, van-e alternatíva.


De NEM EZ volt a kérdés, hanem az, hogy mit tegyen a pofátlan testvérével.


1/ Mit keres a kulcstartón a slusszkulcs?!?!

Annak a zsebedben, táskádban a helye.


2/ Ha te indulsz hajnalban, a testvéred 8-9 felé, akkor hogy jutott a motorodhoz?


3/ előbb-utóbb költöznöd kell, mert a bűnöző életvitelt folytató testvéred nem fog megváltozni, rendőrségi ügybe fog keverni, képes és rád keni; elveszíted a munkádat.


Menj inkább abba a helységbe, bérelj szobát, ahova dolgozni jársz.

2023. júl. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezô morci, mert eltûnt a moci.

Lenyúlta a Joci, azt se mondta, bocsi.

Lilulhat a fônök feje,

nincs meg a kulcs, csak a helye!

"Azér' tettem én a polcra,

mert azt mondta, ô jár nyolcra!"

Tanulságát vésd jól észbe,

a kulcsot meg tedd a széfbe!

2023. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!