Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám lelépett a járművemmel...

Bátyám lelépett a járművemmel amivel munkába megyek, mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, mehet-e enyémmel délre, mert besz*rt az övé - neki is van mocija, csak a mocija már régi és újitani kell rajta az meg ugye pénz.


Mondtam mondom nem mert én is megyek melóba, ráadásul korábban. De mintha ezt nem tudná???


Emellett én 5 re megyek ő csak 8-ra. Ott van neki a busz addig vagy valami haverja.


Felkelek, kész vagyok.


Látom sehol a mocim kulcsa (ajtó melett van egy ilyen akasztó) elkezdtem keresgélni gatyámban meg abátban.


Kinézek az ablakon, hát a moci sehol. Azonnal sejtettem mi történt. Felhívva bevallotta azzal az indokkal, hogy nem jött a busz pedig ő várt.


Totál kivagyok idegileg. Nem tudok menni melóba miatta (megint!). Főnök szigorú, azt sem tudom mit mondjak neki. "Bátyám elvitte a mocim bocsi?"


De az a baj, hogy ez már nem az első alkalom. Volt hogy buliból láthatóan ittasan jött haza, megint az én mocimmal. Nincs szivem saját bátyám rendőrség elé kényszeríteni, de mi a lofszt tehetek? Ez már kibírhatalan és a munkámba is kerülhet. vagy a jogsim vagy a mocimba.


Fájó szívvel kérdezem, de rendőrség mit csinálna vele ha őszinte lennék az ügyben (meg végül ő is)?



2023. júl. 1. 21:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%
Kb szóról szóra volt már ez a sztori egy éve.
2023. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%
Rendőrt hívnék és feljelenteném, mert ellopta a kocsimat. Megtanulna buszozni a kis buz1
2023. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

1)

Este 3/4 10-kor írod ki a kérdést, de úgy mintha akkor történne.

Gáz vagy!


2)

"Emellett én 5 re megyek ő csak 8-ra. Ott van neki a busz addig vagy valami haverja."

Ha te 5-re mész, akkor hogyhogy a 8-ra menő bátyád már elment a motorral?


Összehányt, ócska, régről előkapart kamu, de a szomorúbb, hogy ezt még beveszik emberek!

2023. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor délre, vagy reggel 8-ra megy dolgozni a bratyód?
2023. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 veterán vas ***** válasza:
100%

Még mindig ott a tegnap esti kérdésem:

Ha 5-re akartál menni dolgozni, tesód pedig csak 8-ra, akkor "mínusz" 3 órával előtte nyúlta le a motort?

Szóljon aki érti ezt az idő eltolódást.

2023. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#25

Ennél csak az az érdekesebb, hogy így indítja a kérdést:

"Megkérdezte, mehet-e enyémmel délre, mert besz*rt az övé..."


(Én meg ezért kérdeztem amit kérdeztem, a 24-es válaszban)

2023. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
PErsze, hogy volt már, szóról szóra ugyanez. :D Egyéve kb.
2023. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 veterán vas ***** válasza:
100%
Úgy tűnik a kérdező belegabalyodott ebbe a sztoriba, mint kölyökmacska a nagyika hímzőpamutjába! 😜
2023. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Hülye gyerek, inkább tanulnál vagy csínálnál valami produktívat, ha már nincs iskola.
2023. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Például gyakorolhatnád, hogy a "Mitévő"-t egybeírjuk!
2023. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!