Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért használják ki...

A férfiak miért használják ki a nőket? Sok nőt kihasználnak, vagy annak mindig oka van, ha valakit kihasználnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy törvényszerűen a férfiak nagy többsége kihasználja e a nőket. Erre lennék kíváncsi.
2010. okt. 12. 22:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
41%
A nők miért használják ki a férfiakat?
2010. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem nem-függő, hanem embere válogatja!
2010. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
76%

"Azt nézik hülyének aki hagyja magát"!

Sok ember ragaszkodik egy másik emberhez mert fél egyedül maradni, ragaszkodik csak a biztonságért, még ha az nem jár együtt a boldogsággal. Az ember megcsalja, megalázza, hülyíti a másikat(a kihasználhatót) pont azért mert ilyen..., aki nem hagyja magát,abból nem is csinálnak bolondot. Ennyi az egész szerintem!

Tök mindegy, hogy a kihasznált alany nő vagy férfi...ha a másik érzi,hogy ki lehet használni és ő meg hajlamos ilyesmire,akkor ki is fogja használni a hülyeséget...ez van!

Én nem csinálok s.gget a számból, megmondtam a páromnak,hogy ha megcsal, megaláz, hazudik...dolgot művel,akkor vége, ennyi, nem lesz tovább.Nem fogom másodjára majd harmadjára visszafogadni, mint ahogy azt sok butuska nő teszi...:S

2010. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek...:

"megmondtam a páromnak,hogy ha megcsal, megaláz, hazudik...dolgot művel,akkor vége, ennyi, nem lesz tovább"


Ellenben, ha ez TITOKBAN marad lesz tovább?!

2010. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
93%

A legbüszkébb embereknek is vannak gyenge korszakaik, amikor bárki áldozattá, kizsákmányolhatóvá válik.


Talán hormonális összefüggések is lehetnek?

2010. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

Igen, kihasználják azt a nőt, aki hagyja magát. Értem. Igen, én valszeg igen ostoba vagyok ilyen szempontból, bár csak ez egy esetben. Egyébként eddig sose merte senki ezeket a dolgokat megcsinálni velem.

Tehát két dolgot nem értek:

1. most hogy szerelmes lettem, miért csinálom? ragaszkodom, hogy szeressen, mikor nem szeret? miért akarok összeroppanni idegileg, ha el akarom hagyni? ha elhagyom végleg, mi lesz utána? mindig büszke természetem volt, és kezdek összeomlani a megaláztatástól

2. nem magánélet, hanem karrier szempontjából meg viszonylag sikeres vagyok, vagy legalábbis mindig tudom, mit lépjek, és abból a szempontból tényleg elégedett vagyok magammal

Szóval hogy lehetséges, hogy érzelmileg egy ostoba nő vagyok, mikor meg karrier szempontjából sikeres vagyok? Nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Azt tudom, hogy érzelmileg sérült vagyok. De azt érzem, hogy én ezt a férfit, aki kihasznál, szeretem, és hogy ez fog a sírba vinni lassan, a hiánya, és az, hogy én nem kellek neki. Garantáltan nem vagyok egy szenvedő típus, tudom, mit akarok egy férfitól.

Mit lehet tenni? Miért viselkedem ennyire irracionálisan? Tudom, hogy az érzelmi élet irracionális, de nem értem, mit tehetnék. Az egész életem összeomlott. Mikor leszek jobban, szerintetek? Félek a szakítástól, hogy akkor összeomlok. Már így is kezdek nyugtatókon élni...

2010. okt. 12. 23:27
 7/88 A kérdező kommentje:

Még lenne egy olyan kérdésem, hogy mindenkinek napjában minimum kétszer-háromszor vannak szuicid gondolatai, és mások is tervezik a dolgot?:S

Igen, hormonális problémáim is lehetnek, az idegrendszeremet hazavágták az elmúlt időszak eseményei. Szeptember elején veszítettem el édesanyámat is. De már régebb óta vannak havonta az idegeskedéseim. Fogalmam sincs, mit tegyek. Egyet tudok, hogy nagyon szégyellem magam.

2010. okt. 12. 23:29
 8/88 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem is abból lehet hülyét csinálni, aki hagyja magát...

Engem még nem használt ki egy pasi sem (tudtommal). Persze ettől függetlenül lehet hogy volt aki megcsalt, csak nem tudok róla, de akkor meg miért könyörögtek amikor szakítottam velük? hm...sztem nem csaltak meg:)


Egy csomó lányt láttam már akit sorozatban tiportak lelkileg a pasik (állíytása szerint). A legtöbb ilyen csaj nem egészen volt komplett. Szeretethiányosak voltak, önnálótlanok, kapcsolatfüggők, naivak. Az ilyen meg is érdemli, talán egyszer kinyílik a csipája, és ember lesz belőle.

22/L

2010. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy kétszer volt idegösszeomlásom, bár a testvérem kinevetett. Egyedül csak én nem nevetek...

Azért nem élek nyugtatókon, csak anyám halála óta egyre többször szedem be. Szerintetek kéne orvostól tanácsot kérnem? Igazából a havi előtt szoktam napokig nagyon ideges lenni. Meg ha épp bekattanok hó közben, akkor. Nehéz úgy tizenkétórázni, ha nem érzem magam jól, és kimerülök is...

2010. okt. 12. 23:31
 10/88 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lenne törvényszerű! Egészséges érzelemvilágú férfinél alap, hogy társat keres, nem cselédet, vagy boxzsákot, nők pedig nem pénzkereső gépet, vagy papucsot. Normális esetben a pár tagjai fejlődnek egymás mellett, kiegészítik, segítik egymást. Ez a viselkedés mindkét esetben primitív érzelemvilágot takar, az pedig nem nemtől függ, hanem érzelmi intelligenciától. Értelmes ember, ha gondja van a másikkal, akkor megbeszéli, ha nem működik a dolog, akkor pedig lezárja a kapcsolatot. De semmiképp nem a párján vezeti le a flusztrációját.
2010. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!