Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szivtelen vagyok?

Most akkor szivtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Gazdag családból jövök,ezt szépen le is szűrték a ruhákból,telefonból rajzfelszerelésből.Nem vagyok nagyképű meg ilyenek,nem erről van szó.

Egyetemtől pár percre lakom,saját lakásban és minden reggel csinál nekem a barátom nagyon jól kinézetű szendvicseket meg teát,amit be is viszek(azért ő,mert ő 1órával előbb kell).Na,most meg elkezdődtek az állandó kaja kunyerálások meg adjak kölcsön ezt azt és nem mehetnénk át e hozzám a lukas órában,meg nem maradhatna e nálam egy napra meg stb.Mondtam,hogy szálljanak le mert nem vagyok máltai szeretetszolgálat.Nincs bajom azzal,ha valaki éhes és nincs,elfogyott,elfelejtett kaját hozni vagy valami,szivesen adok.még pénzt is visszakérés nélkül.De miután kijelentettem a máltaisat,besértődött az "osztályom" h beképzelt is gazdag poccs vagyok-.-Szerintetek?


2010. okt. 9. 21:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is vannak jo cuccaim, meg eleg sok penzem.Csak a legjobb baratnoimnek segitek, akik megerdemlik, es tudom, hogy forditott helyzetben en is szamithatnek rajuk.Az osszes tobbi irigy diszno (mint a kettovel elottem valaszolo is)elmehet a francba.Egyebkent, 9:17-es, te sem vennel 2000 ft-os ruhat, ha megtehetned, hogy levisben jarj...ebben biztos vagyok.
2010. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
25%

66%-os!

"Egyebkent, 9:17-es, te sem vennel 2000 ft-os ruhat, ha megtehetned, hogy levisben jarj...ebben biztos vagyok."


ne legyél Te ebben olyan nagyon biztos!

XDDD

Nem ismersz...


ÉS jobb lenne ha nem sz@roznád a másik tanácsait, mert tőled EGYETLEN EGY TANÁCSOT SEM OLVASHATTUNK!!!



Egyébként meg nem értem ezt az egész mizériát! A kérdezőnek gondja van a beilleszkedéssel, ez biztos. Mi adunk neki (ingyen,és ismeretlenül) tanácsokat és nem hogy megfogadná... b@szok én már rá! Hosszú távon saját magával b@szik ki, de majd rájön!


És KEDVES KÉRDEZŐ!

Döntsd el már hogy merre akarsz hugy_ozni! Jobbra vagy balra! (lefordítom neked, mert lehet nem érted: mi a fontosabb neked, hogy "menő legyél" vagy hogy "sok igaz barátod legyen" mert a kettő kib@szottul kizárja egymást! NA EZT DÖNTSD EL ELŐSZÖR ÉS AKKOR MAJD MAGADTÓL IS MEG TUDOD VÁLASZOLNI A KÉRDÉSEIDET!

2010. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
7%

Nem ismerlek(hala Istennek) de bztos vagyok benne!Hacsak nem te vagy Calcuttai Terez Anya, de a hozzaszolasaid alapjan ez ki van zarva.Te is egy tipikus irigy ember vagy, aki azzal probalj hitegetni magat, hogy jobb ember annal, akinek tobb van, mint neki.Pedig ez nem feltetlenul van igy.Gazdagok kozott is vannak jo emberek, akik torodnek masokkal, es szegenyek kozott is vannak olyanok, akik atgazolnak masokon.A te hozzaszolasaidbol pl. frocsog az indulat.


Kerdezo!Igaz, nem irtam az elobb tancsot, de szerintem tojd le nagy ivben, hogy mit mondanak.Ugyis mindig lesznek irigyeid.Ja, es vegyel magadnak olyan cuccokat, amik tetszenek, hidd el, nem ettol leszel rossz ember.

2010. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
42%

84%-os!


Akkor szerinted csak annak lehetnek igazi baratai, akinek nincs penze??Nagyon tevedsz.Nyilvan te nem ismered az erem masik oldalat, de elmeselem neked, hogy nekem van penzem, es megis vannak igazi barataim.Igaz, nem sok, csak ketto.Es azt is elmondanam, hogy eleinte en is baratkoztam mindenkivel, es nagyon sokan le is huztak, mert mindig mindenkin segiteni akartam.Aztan rajottem, hogy kit erdekel, oldja meg mindenki a sajat kis sz.ros problemait.Nem adok penzt soha tobbet senkinek, a fent emlitett ket emberen meg a csaladomon kivul.

2010. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
89%

66%-os!


És mennyire vagy benne biztos, hogy ők az igaz barátaid?

Vajon képesek lennének érted a tűzbe menni?

Vajon nem beszélnek ki a hátad mögött?

Vajon akkor is barátaid lesznek, ha neked 1. nagyon jól fog majd menni, 2. c@rban leszel és segítség kellene tőlük??? Áh, mindegy hagyjuk, mert 1. úgysem tudhatod, 2. úgysem vállalnád fel a válaszodat, 3. úgysem írnád meg az igazat!

2010. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

84%-os.Most a telefonosat úgy mondtad,mintha mindenki igy tenne/táskájában hordaná,csak akkor veszi elő amikor telefonál és soha nem nyomkodja..Nem tudom mi azzal a baj,ha valaki szokott használni okos telefont másra is,rengeteg szórakoztató és hasznos funkciója van,amit használhatsz és most nem is csak rólam van szó,de egyetemen elég sok okos telefon tulajdonos van és drága ruhás.

Nem nézek le senkit ruhaügyileg.A legáltalánosabb ruhára pl Philip Russelt értettem,midnenki ott vesz mindent,vettem ott 10 polót abból 6 kinyult mosás után-.-.És nem,nem arról van szó hogy nem tudom kezelni a mosógépet.Egyszerűen nem maradnak meg egyenesnek a varrásai.

Igazából nagyon szeretem az olyan kijelentéseket,hogy "Ha én gazdag lennék,ÉN NEM"befejezetűeket,sok embert láttam gazdaggá válni és semmit nem tartott be abból,amit addig mondott a gazdagságról.

Igen gondjaim vannak a beilleszkedéssel,de sokszor nem velem van baj,hanem az irigységgel.Pl vannak,akikkel még soha nem is beszélgettem erre állandóan kibeszélnek,hogy bezzeg minden nap más pólóban jövök,persze én szinhez veszem fel cipőimet és persze én a megrendelt rajzcuccokból meg tudtam venni a felső kategoriásokat is és uahh..hozzájuk sem szólok de azért mindig figyelnek,vannak barátaim,de nehezen találom meg az igaziakat.

A másik sztori meg,amikor lehűlt a levegő,sokan jöttek csizmában,bejöttem én is.Másnap másikban jöttem,abból az okból kifolyólag hogy a tegnapi túl melegnek bizonyult.Erre oda jón egy csaj hogy nekem mekkora lában van?meg milyen szépek a csizmáim meg bla bla beszélgettünk egy csomót a végén kijelentette nekem is 39es a lában ezer testvére van és nem lennék e olyan tündérbogár hogy adnám neki oda az egyikemet?!..

Most erre mit lépjek?Megint kocsog vagyok ha nem adok,de nem szeretnék adni,mert miért tenném.Értitiek.

2010. okt. 10. 11:54
 47/54 anonim ***** válasza:
59%

84%-os!


Mielott meg megkapnam toled az anyuci elkenyeztetett kislanya kifejezest, ki kell, hogy abranditsalak, mert eleg szegeny csaladbol szarmazom.Amim van, azt en kerestem, es ezt a ket emberket mar sok eve ismerem, es volt olyan, nem is egyszer, hogy ok segitettek rajtam.Szoval kiprobalt emberek.Amugy az az erdekes, hogy en pl. sosem voltam irigy a gazdag osztalytarsaimra, elfogadtam, hogy ok megtehetnek sokmindent, amit en nem, es kesz.Nem azt mondom, hogy en nem szerettem volna szep ruhakban jarni, stb., de felfogtam, hogy ami nekik az olukbe pottyant, nekem azert gurizni kell.Es nem utaltam oket azert, mert gazdag szuleik vannak.Ez nem az o hibajuk.De ennek a megertesehez szerintem kell nemi intelligencia is.Az persze mas teszta, ha valaki felvag arra, amiert nem o dolgozott, az olyanokat mindig kerultem.

2010. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
59%
Meg annyit tennek hozza, hogy nekem a kerdezo nem tunik felvagosnak.Az, hogy jo cuccokban jar, meg jo teloja van...ha megteheti, hat legyen.Nem ertem, mi ezzel a gond.
2010. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem teljesen korrekt voltál.

Lehet, hogy gazdag vagy és megteheted, hogy másokat "elláss", de ez nem egy kötelező dolog, főleg nem akkor, ha ezt mások már ki is akarják használni. Természetes, hogy nem szeretnéd te finanszírozni mindenki költségvetését, és hogy szeretnél néha magad maradni 1-2 órára, pihenni vagy elvégezni a feladataidat.

Esetleg annyit tudok ajánlani, hogy ha legközelebb átmennek hozzád lyukas órára, fogd be őket takarítani. Ezzel lerázod azokat, akik nem barátságból járnak hozzád, csupán dőzsölni, másrészt ki lesz takarítva a ház:)

Otthon meg készíts be káposztafőzeléket, ilyesmit :)


Szóval, csak okosan kell megoldani a dolgokat. Egyébként én nem is értem ezt az egészet: kértem kölcsön 1-2 alkalommal, ha otthon hagytam a kajám, és én is adtam másoknak, mikor aztán ők kerültek ilyen helyzetbe, de ebből sosem volt állandó programm... én szégyelltem volna, ha folyton másoktól kunyerálok...

2010. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Senki ne mondja nekem, hogy ha megtehetné, inkább kínaiban vásárolna, mint egy márkás boltban...Ha más nem, a minőség miatt.

Én is voltam jó anyagi helyzetben, akkor drága ruhákban jártam, most kevésbé tehetem meg, így marad az olcsóbb árkategória.

A kérdező megteheti, hogy Levi's farmerban járjon és drága mobilja legyen. Amíg nem kérkedik a drága kiegészítőivel, nincs ezzel semmi gond.

2010. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!