Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szívtelen lennék?...

Tényleg szívtelen lennék? Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés
Ma eléggé összekaptunk apukámmal anyukám miatt..14 éves voltam amikor anyu meghalt rákban,mindenki összeomlott,napokig sírt,kivéve engem..persze az első héten átzokogtam az éjszakákat (a temetésen viszont egy könnycseppet sem tudtam kipréselni magamból,mai napig nem értem miért),de mindenki más előtt elfojtottam az érzéseimet,erősnek mutattam magam,tudtam hogy talpra kell állnom..azóta eltelt 6 év,itt vagyok mindjárt 20 évesen,és apám 1-1 veszekedésünk alkaémával mindig ezt vágja a fejemhez,hogy milyen egy szívtelen lánya van,az édesanyám nem ezt érdemelné tőlem,nem tisztelem kellően az emlékét..Miért nem érti meg,hogy attól mert nem mutatom nekem még most is hiányzik,van hogy álmodok vele,és a mai napig érzem a hiányát? Akkor 14 évesen nekem sem volt könnyű vasárnapról hétfőre felnőnöm..Vagy lehet mégis neki van igaza? 19/L
2010. júl. 19. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nincs igaza apukádnak.Biztos nagyon szereted anyukádat a mai napig is.Apukád is csak idegességből mondja.
2010. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel erős próbáltál maradni, így apád azt hiszi, hogy nincsenek érzései. Nincs igaza. És szerintem nem is gondolja ezt komolyan, amikor ilyet mond neked.
2010. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Látom nyáron írtad ezt, de ahogy megláttam úgy éreztem hogy válaszolnom kell rá. A korunk stimmel én is húsz éves vagyok, és az apukám 15 éves koromban halt meg. Annak idején rengeteget veszekedtem a szüleimmel, és amikor meghalt úgy éreztem hogy nincs jogom és nem is akarok úgy gyászolni hogy mindenki lássa. Emiatt én is megkaptam párszor hogy szívtelen vagyok,és voltak idők amikor el is hittem hogy így van, de nem ettől lesz valaki szívtelen,és ezt te is nagyon jól tudod. Ahogy írod is, nem volt könnyű vasárnapról hétfőre felnőni.Az állandó ellentétes érzések, hangulatingadozások, vagy olykor az állandósult rossz közérzet iszonyúan embert próbáló, és fáj, gyászolsz, de közben nagyon jól tudod hogy az idő egy pillanatra sem állt meg, csak számodra tűnik úgy, és hogy össze kell tartanod az életedet.

Én valahogy így éltem meg, bocs ha ömlengős voltam, de tényleg azt éreztem hogy válaszolnom kell rá, még akkor is ha esetleg sohase fogod látni, és eszedbe nem jusson elhinni azt, amit szegény apukád indulatból mond!

2011. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!