Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szívtelen voltam?

Tényleg szívtelen voltam?

Figyelt kérdés
Egy nő a kocsik között kéregetett, mert éheztek a gyerekei, én adtam pénzt, de megjegyeztem, hogyha éheznek talán el kéne menni dolgozni, és nem itt kéne járkálni. Amit ezután a barátnőmtől kaptam, minden voltam csak normális nem. Hozzá teszem a 11 hós gyerekem mellett, dolgozok napi 2-3 órát.
2011. aug. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha lenne munkalehetőség, talán el is menne dolgozni, a legtöbben minden alkalmat megragadnak, akár közmunkára, de, ha nincs, akkor nincs. Hidd el, ők lennének a legboldogabbak, ha nem kellene kéregetniük - persze, van kivétel, akinek büdös a munka, de közel sem mind.
2011. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
miért voltál szívtelen? mert adtál pénzt valakinek, csak úgy? mit kaptál tőle?
2011. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nem voltál az. Én pénzt már nem adok, általában van nálam valami kaja, amikor megtalálnak az ilyen emberkék, inkább azt adom oda.

Az egyik pékség előtt egy nőt rendszeresen etetek, de csak úgy, hogy kijövök odaadom és megvárom, hogy megegye, mert volt olyan, hogy bevágta a kocsik alá

2011. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad volt.
2011. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy voltál szívtelen.


Mellesleg tilos gyerekkel koldulni, ezt elég keményen büntetik. Az utcán lévő gyerekeket mindig! el tudja(tudná) helyezni az állam, csak hát az anyukának jobban megéri, ha az utcán kéregetni és az összeszedett pénzt piára, cigire költeni.

2011. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan nincs, hogy nincs munka. amúgy nem voltál szívtelen, biztos örült hogy adtál neki, mellé meg kellett hallgatnia egy jótanácsot is.:D
2011. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer evekkel ezelott koldusok vettek korul. Megkerdeztem, hogy miert nem dolgoznak. Azt mondtak, hogy itt faj, ott faj. 40 koruli, eleteros emberek. Azt mondtak, mar nem tudnak megszokni a munkat. Na persze! Ha valakinek annyira kell a penz, megtalalja a modjat, mert az igazan szegeny ember nem keregetni megy, hanem dolgozni es nem adna fel a buszkeseget. A keregetes ugyis atmeneti megoldas. Kap par 100 Ft-ot, aztan kezdodik elolrol az egesz. A tarsadalomnak meg kell tanulnia, hogy ez nagyon karos, mert ezaltal nem valik a szemely onfenntartova.
2011. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem adok pénzt, hanem veszek nekik kaját, ha éppen úgy állok anyagilag.
2011. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy a francba ne éheztek volna a gyermekei..na persze.. inkább ő szomjazott.. -.-" Vagy valami más.

Anyumtól is kéregetett valami nő még anno, hogy kaját vehessen a gyerekeinek. Volt nálunk friss kifli, anyum mondta, hogy szívesen ad belőle, de pénzt nem ad. Képzelhetitek a nő arcát...fintorgott és természetesen még ő volt felháborodva. Nem is vette el.

Na én itt fogadtam meg, hogy soha, senkinek egy büdös forintot nem fogok adni.

2011. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És amúgy nem voltál szívtelen, a barátnőd pedig naiv és buta. Már bocs. A kéregetők nagy része nem arra koldulja a pénzt, amire mondja...
2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!