Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, mit...

Nincsenek barátaim, mit tegyek? 20L

Figyelt kérdés

Sajnos a gimis barátnőimmel meglazult a kapcsolatom, nagyon felszínes lett. Az egyetemen próbálok barátkozni, de sajnos nem könnyű mély barátságot kialakítani.

Ráadásul nekem egy nagyon temperamentumos stílusom van, ami még nehezebbé teszi a dolgot.


2011. aug. 24. 00:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Járj el többféle társaságba!

Ha van kedved dumálni írj privit nyugodtan. :)

2011. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

a temperamentumos stílus mit jelent?

mindenbe beleszólsz, okoskodsz, túl sokat pörögsz?

talán idegesíted a többieket...

2011. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha msn-es barátra szükséged van, akk nekem is írhatsz.:P Szeretem a nagyon temperamentumos embreket.:P
2011. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ja, és 23 L vagyok
2011. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

a temperamentumos stílusom alatt azt értem, hogy nem alszik meg a tej a számba! nem vagyok egy alamuszi, tutyimutyi ember, szeretem ha zajlik az élet :)

tudod ennek a tulajdonságnak van pozitív értelme is, nem kell egyből a rosszra gondolni! nem hinném, hogy ezért nem lenne normális barátnőm.. sőt az eddigiek kedvelték ezt :))

2011. aug. 24. 00:22
 6/25 anonim ***** válasza:

Na ez tök jó, szeretnék egy ilyen barátot. :D


Légyszí írj privát üzit! Legyünk barátok!

2011. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
írtam privit! :)
2011. aug. 24. 00:34
 8/25 anonim ***** válasza:
én is hasonló problémákkal küzdök.. én ugyan csak 19 vagyok, de ha gondolod én is szívesen beszélgetek, nekem is írhatsz :D
2011. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem a temperamentumos, beszédes emberek sosem kerülnek ilyen helyzetbe. Úgy látszik itt is a kivétel erősíti a szabályt. :D Én 17 vagyok, ha ez nem túl fiatal, írj privit és elküldöm az msn címem és beszélgethetünk ha gondolod. :)
2011. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Tiszta gáz már h itt ismerkedtek. Pár MSN-es baráttal nem lesz kisegítve. A mély barátságokhoz meg idő kell. Ha meg azt gondolod h a stílusod a baj, vegyél vissza.
2011. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!