Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, mit...

Nincsenek barátaim, mit tegyek? 20L

Figyelt kérdés

Sajnos a gimis barátnőimmel meglazult a kapcsolatom, nagyon felszínes lett. Az egyetemen próbálok barátkozni, de sajnos nem könnyű mély barátságot kialakítani.

Ráadásul nekem egy nagyon temperamentumos stílusom van, ami még nehezebbé teszi a dolgot.


2011. aug. 24. 00:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:34 vagyok


utolsó arra nem gondoltál, hogy hosszabb beszélgetések után megoldható a személyes találkozás, aztán alakul ami..? nekem pl. rengeteg barátom lett a netről..

2011. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
én sem örülök neki, hogy így ismerkedem hidd el, de ez az anonim gyk-zás sztem sokkal személytelenebb, mint az msn, vagy az e-mailezés! és mégis ki tudja mi lesz belőle :)
2011. aug. 24. 00:43
 14/25 A kérdező kommentje:
bp, egyébként vidéki vagyok, csak felkerültem két éve
2011. aug. 24. 00:43
 15/25 anonim ***** válasza:
Oké hogy tali, meg minden. De mikor már itt ajánlkoztak, még azt se tudták hogy a kérdező hol lakik. Ő meg gondolom valami személyesebbre vágyna :)
2011. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
00:39 Még a legmélyebb barátságok is egy szimpla beszélgetéssel kezdődnek, erre nem gondoltál. Ha az előítéleteid szerint élsz, akkor nagyon sok lehetőségtől megfosztod magad. Miért ne lehetne itt ismerkedni vagy barátokat szerezni???
2011. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, semmi veszíteni valója, ha az ismerkedés eme formáját választja.:P
2011. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én csak arra világítottam rá, hogy nem az volt a kérdés, hogy ki akar vele MSNezni, hanem hogy mit tegyen hogy az egyetemen legyenek barátai :) Aztán persze, kitudja mi lesz ebből. Hajrá.
2011. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Azt hiszem, egy kicsit túlmisztifikáljátok a dolgot. Sok gond forrása ez... a sok tervezés és a tervek felmagasztolt megvéleményezése, ill a vélemények egymással való szembeeresztésének túrabakancsa letapossa a kiinduláskor meghatározott problémára való koncentrálás harmatgyenge bimbaját. Bárkiből lehet hasznos, kellemes barát, a rosta folyamatosan szűr az emberen belül, nem kell neki segítség. A kérdező teljesen jó helyet választott mind a kérdésfeltevés szempontjából mind pedig abban az esetben is, ha ezzel tudatalatt implikálja, hogy akár innen is kikerülhetnek "győztes" elektronok. Soha nem lehet tudni. Egyébként, kedves kérdező, hova jársz suliba, miket szeretsz csinálni? ;)
2011. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
egyetemi szervezet. bármit szóba jöhet. szakkollégium, fotókör, kirándulóklub, mittomén bármi. én is benne vagyok egyben és az egész nyaram végigszervezték programokkal. imádom, csak találj olyat, ami megfelel az érdeklődésednek.
2011. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!