Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szivtelen vagyok?

Most akkor szivtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Gazdag családból jövök,ezt szépen le is szűrték a ruhákból,telefonból rajzfelszerelésből.Nem vagyok nagyképű meg ilyenek,nem erről van szó.

Egyetemtől pár percre lakom,saját lakásban és minden reggel csinál nekem a barátom nagyon jól kinézetű szendvicseket meg teát,amit be is viszek(azért ő,mert ő 1órával előbb kell).Na,most meg elkezdődtek az állandó kaja kunyerálások meg adjak kölcsön ezt azt és nem mehetnénk át e hozzám a lukas órában,meg nem maradhatna e nálam egy napra meg stb.Mondtam,hogy szálljanak le mert nem vagyok máltai szeretetszolgálat.Nincs bajom azzal,ha valaki éhes és nincs,elfogyott,elfelejtett kaját hozni vagy valami,szivesen adok.még pénzt is visszakérés nélkül.De miután kijelentettem a máltaisat,besértődött az "osztályom" h beképzelt is gazdag poccs vagyok-.-Szerintetek?


2010. okt. 9. 21:39
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
44%

Nézd kérdező, én megértelek, nézd el a kirohanásom, de a 66%-os úgy felidegesített a hülyeségeivel, hogy csak na!


Nézd, akkor válaszd ki azt a 4-7 db:

-téli

-tavaszi és őszi

-nyári

cuccot amiket felveszel az egyetemre, és ami nem a 20.000 Ft-os kategóriába esik.


Illetve

-nyárra 1-3 pár cipőt

-átmenetinek 1-2 pár cipőt

-télire 1-2 pár cipőt (bár az sem baj, ha ezek csak 1-1 db)


Hidd el, ha hetente vagy 10 naponta látják rajtad ugyanazt a cuccot akkor majd nem irigykednek. A többi cuccot meg hord amikor sulin kívüli teendőidet csinálod, lófrálsz, családot látogatsz. Oszd fel a szekrényedet egy egyetemisre és egy nem egyetemisre...


Nálunk nem volt divat elővenni és nyomkodni a telefonunkat, hanem az üres órákban beszélgettünk egymással. Max akkor vettük ki a táskánkból amikor csörgött vagy smst kaptunk, de azt is úgy néztük meg hogy szétnyitottuk a táskát a padon és úgy olvastuk, vagy a pad alatt.... Az okostelefon "okos" részét pedig használd akkor amikor tényleg kell: mikor eltévedsz a városban, vagy amikor utazol haza és filmet nézel rajta...stb...


Ez a kajakunyerbálás ez nekem meg új. Nálunk nem volt ilyen! Sőt aki közel lakott az egyetemhez, azok nem is vittek előrecsomagolt kaját! Bementek a büfébe és ittak egy bögre kávét vagy teát, vagy vettek ott szendvicset. Akik távolról jöttek 40-60km-ről na azok hoztak csak kaját és ők is úgy ettek, hogy elmentek kerestek egy üres helyet vagy termet, vagy lemenetek a büfébe, vagy elmentek az egyetemi étterembe... mi nem néztük ki egymás szájából a kaját...


Vagy vegyél fornettit, és vigyél azt abból meg tudsz kínálni másokat is, csak akkor arra figyelj, hogy egyszerre csak 6-7 db-ot vegyél és ne a zacskót add oda neki, hogy vegyen, és ne az asztalra téve kínáld, hanem úgy hogy a kezedben legyen mindig a zacskó, és így nem fognak tudni partizánkodni... remélem érted...


Ez egyébként milyen egyetem vagy melyik városban van??? Borsodban? vagy arra felé?

2010. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
42%
En idegesitettelek fel a hulyesegeimmel?Hat te irkalsz akkora baromsagokat, hogy az mar mindennek a teteje.Te akarod megszabni, hogy milyen ruhaban jarjon, meg mit vigyen uzsonnara?Mert akkor "nem fognak irigykedni?" Te nem vagy esznel.Es ha irigykednek, kit erdekel?Na kerdezo, pont az ilyenekkel nem kell foglalkozni.Aki szeret, az ugyis a baratod lesz, meg ha nem is a kinaibol oltozkodsz.De hogy azert vegyel szar ruhakat, hogy az atlag szeressen, hat nehogy mar...
2010. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
takaritani?:D Tudod mit lehet egyszer ki lehetne próbálni,őszintén nem tudom,hoyg kell rendetlenséget csinálni,de olyan tipikusat:DNálunk rend van mindenhol,minden a helyén áll.A kajáshoz meg anynit,amikor jöttek,mondták h van -e harapni való igen volt.Lakott nálam 2hétig egy barátom,mert az ő házukat is elárasztotta árviz idején a viz és neki csak egy kivánsága volt a pizza,hát bevásároltunk neki rengeteg féle fagyasztott pizzát,de sokszor rendeltünk is csak örüljön(9éves).szal visszamaradt a mályhűtőben kb 8darab és azt mind megsütötték.Nem mintha sajnálnám,de ez majdnem 1pizza/fő.Természetesnek vették.Legközelebb mikor jöttek,direkt a másik hűtőben volt minden(amiről ők nem tudnak) nagy csalódás érte őket..aztán legközelebb megjegyezték páran ők INKÁBB elmennek kajálni,mert nálam nincs jó kajaXD.
2010. okt. 10. 12:19
 54/54 anonim ***** válasza:
69%

És mondtad nekik, hogy maradt rád annyi pizza?

Mert ha esetleg nem ,akkor biztos ebből vonták le a tanulságot...

2010. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!