Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szivtelen vagyok?

Most akkor szivtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Gazdag családból jövök,ezt szépen le is szűrték a ruhákból,telefonból rajzfelszerelésből.Nem vagyok nagyképű meg ilyenek,nem erről van szó.

Egyetemtől pár percre lakom,saját lakásban és minden reggel csinál nekem a barátom nagyon jól kinézetű szendvicseket meg teát,amit be is viszek(azért ő,mert ő 1órával előbb kell).Na,most meg elkezdődtek az állandó kaja kunyerálások meg adjak kölcsön ezt azt és nem mehetnénk át e hozzám a lukas órában,meg nem maradhatna e nálam egy napra meg stb.Mondtam,hogy szálljanak le mert nem vagyok máltai szeretetszolgálat.Nincs bajom azzal,ha valaki éhes és nincs,elfogyott,elfelejtett kaját hozni vagy valami,szivesen adok.még pénzt is visszakérés nélkül.De miután kijelentettem a máltaisat,besértődött az "osztályom" h beképzelt is gazdag poccs vagyok-.-Szerintetek?


2010. okt. 9. 21:39
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Jah meg egyszer buliban is volt valamely osztársamnak születésnapja meghivtam mindenkit egy italra(8fő) az ő tiszteletére.Azok után állandóan rajtam lógnak,hoyg nem hivom meg -e erre arra.Mondom nem.Kérdi miért?Mondom,mert nem vagy senkim és nem tartlak el alkoholügyileg meg stb.Erre néz rám és mondja milyen zsugori vagyok..:=(
2010. okt. 9. 21:43
 2/54 anonim ***** válasza:
41%

Az én férjemék is átjártak lyukas órában a legközelebbi társukhoz.Mi ebben a baj?

Szerintem kicsit durva voltál.

2010. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem teljesen igazad van :S Nem vagy szívtelen...
2010. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem az a legnagyobb baja a kérdezőnek, hogy átjárnának hozzá.

Jól tetted, hogy lekoptattad őket. Nekem nem lenne a pofámon bőr hogy valakitől kéregessek. egy-két eset oké, de hogy állandóan?

2010. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%

Mert te szívesen beengednéd őket?D:

akkor mondj egy címet és majd hozzátok mennek.


jogos ^^

Ne érezd magad ezért rosszul...

Tudniuk kéne hol a határ.. picit pofátlannak tartom őket

persze az élősködés is más, meg az is hogy nincs otthon kenyérre való..

2010. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
szerintem azzal nincs baj hogy lyukas órában néha átjönnek hozzád. de azt már én sem engedném meg hogy ott lógjon nálam egy egész napot főleg olyan akit nem is birok annyira:S
2010. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
87%
Ne hivd meg egyszer se ez volt a baj,mert a kisujj után a fejedet is vinnék,és vérszemet kapnak.Én annak adok aki megérdemli,de multkor kolleginám kérte hogy fizesem ki a számláját mert nincs pénze ja elb*szta cípőkre,mondtam h nem,és nem éreztem magam szemétnek én se,persze talált magának embert hamar,utána meg mit látok,a bnőjével a legrdágább üzletből jön ki szatyrokkal megpakolva...Nem vagy szemét,de vannak élősködök pénznyelőautómták,akik figyelik,hogy kit lehet lehuzogatni kihasználni,miközben a legtöbb nem is szorul rá csak könnyebb a másét ...A más vesszejével verik a csalánt típús.
2010. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
59%
Nem tartlak el alkoholügyileg,meg Máltai...na ezekért a beszólásokért nekem sem lennél szimpi.Szépen is le lehet állitani a többieket,de ilyen dumával tényleg egy beképzelt embernek tünsz.
2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
70%

Esküszöm, nem szoktam beszólogatni, de milyen egyetem az, ahova olyat felvesznek, akinek a kel, az kell, meg-e, át e kifejezéseket használ. Még a gyors írással sem magyarázható, mert ennek zsigerből kell jönnie.

Egyébként kaját adhatsz, de a jegyzeteidet, könyveidet soha ne add oda! Én megfogadtam, miután pótolhatatlan dolgaimat ártatlan pofával lenyúlták. Inkább legyek faszari, mint balek.

2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van..Nem kell ,hogy rajtad élősködjenek.Az emberek többségének ha kisujjadat adod az egész karodat letépik..Inkább utáljanak,de nem azért kedveljenek mert nyomod őket pénzel,és úgy ugrálsz ahogy nekik jó..Ha valakinek szimpi vagy annak úgy is jó vagy ha semmit nem adsz nekik...
2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!