Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szivtelen vagyok?

Most akkor szivtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Gazdag családból jövök,ezt szépen le is szűrték a ruhákból,telefonból rajzfelszerelésből.Nem vagyok nagyképű meg ilyenek,nem erről van szó.

Egyetemtől pár percre lakom,saját lakásban és minden reggel csinál nekem a barátom nagyon jól kinézetű szendvicseket meg teát,amit be is viszek(azért ő,mert ő 1órával előbb kell).Na,most meg elkezdődtek az állandó kaja kunyerálások meg adjak kölcsön ezt azt és nem mehetnénk át e hozzám a lukas órában,meg nem maradhatna e nálam egy napra meg stb.Mondtam,hogy szálljanak le mert nem vagyok máltai szeretetszolgálat.Nincs bajom azzal,ha valaki éhes és nincs,elfogyott,elfelejtett kaját hozni vagy valami,szivesen adok.még pénzt is visszakérés nélkül.De miután kijelentettem a máltaisat,besértődött az "osztályom" h beképzelt is gazdag poccs vagyok-.-Szerintetek?


2010. okt. 9. 21:39
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem vagy szívtelen. Neked nem kötelességed pénzelni ezeket a kunyeráló emberkéket.

Ha kell valami, dolgozzanak meg érte.

2010. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy szívtelen. Sokan irigykednek rád és könnyebb azt mondani, hogy hülye p. vagy, ha nem teljesítesz valamit, minthogy magukba nézzenek. Arra azért figyelj, hogy ne hord fenn az orrod (néha akaratlanul is úgy viselkednek egyesek, anélkül, hogy észrevennék).
2010. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
53%
Ugráltasd őket egy kicsit a meghívásokért, kezdj el szívességeket kérni.
2010. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
79%
inkább az állatokat segítsd,az emberek hálátlanok,és mindig többet akarnak,és azt hiszik ez jár nekik,az állat hálás,önzetlenül és vissza is adja szeretetben az ember nem.
2010. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

nem fogok senkit ugráltatni:Dez milyen lealacsonyitó már?!

hát sokan úgy hordják fenn az orrukat,hogy nincs is mire.

2010. okt. 9. 22:57
 36/54 anonim ***** válasza:
79%
ismerős a helyzet méegértelek velem is ugyanez volt,csak azért,mert látszik rajtam,hogy jó családból származom egyből ugymondd rámakaszkodnak adjak ezt meg azt,csak egyszer kell őket el küldeni a pibe és abba is hagyják!! Nehogy már te legyél a rossz,mert nem tartod el őket ezzel azzal....
2010. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
72%
Uhhh,te egyetemre jársz,és ott csinálják ezt...?Akkor mit csináltak anno az oviban...?
2010. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, oviban mit csináltak, de elmondom, középiskolában mit.

Nálunk volt egy lány, aki alapjában kedves volt, de ha jobban megismerted, rájöttél, hogy a nyomulós a jó szó. Na ő pl. azt csinálta, hogy ha meglátta, hogy valaki jött vissza a büféből gőzölgő melegszendviccsel, megállt előtte, és egy ááááááááá hang kíséretében kitátotta a száját, mint a fogorvosnál. Hogy ő most ebből kér.

Nem volt szegény, tőlem nem kunyizott soha, de amikor ezeket láttam, kegyetlenül kiakadtam.

23/L

2010. okt. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
9%

"Csak tudod nem akarok kis gazdag sznob lenni."

ilyen viselkedéssel ezt már el is érted.


"ezért próbálok kedves lenni és beilleszkedni."

Légy kedves, de ez ne abba nyilvánuljon meg hogy éttermet vezetsz, vagy ruhaboltot nyitsz.


"Már megpróbáltam a legközönségesebb ruhákat hordani legáltalánosabb mobillal járni,nem elszólni magam semmivel"


Illeszkedj már be! Az első napon már vágnod kellett volna, hogy milyen ruhában ILLIK/KELL neked megjelenned. Gondolom ilyen problémáid már a gimiben is voltak, és ott azért már felkészülhettél volna! És igen! A telefonoddal nem kell menőzni, nem is értem amúgy hogy hogy lehet vele, hisz beteszed a táskádba és csak akkor vedd elő, ha telefonálsz! NEm kell kib@szni az asztalra, nem kell mutogatni stb., nem kell nyomkodni. Igen, menj el vásárolni, olyat ami nem tízezres kategóriában vannak, hanem 2-5000 Ft körüliek! NE hordj LEVIS cuccot meg Ed Hardys cuccot! Ne az egyetemen menőzz! Viselj egy sima inget, vagy polót, nézd meg hogy mit hordanak a többiek. A kajádat vedd meg a büfében, már nem vagy ovis, meg ált.sulis, nagy vagy, kibírod míg hazaérsz!


"legközönségesebb ruhákat"

na ebből is látszik, hogy lenézel másokat! NA EZ AZ AMIT NEM SZABAD!


Vésd az eszedbe, hogy az emberi kapcsolatok által többet érhetsz el -ha normális vagy velük -, mint egymagad gazdagon! Higgy nekem!


De szerintem te továbbra is menőzni fogsz és továbbra is lenézned majd az embereket...de nem baj, az ilyen eberekre is, mint te, szükségünk van, hisz legalább látjuk, hogy milyenek ne legyünk XD Évfolyamtársaid (mert az egyetemen már nem osztálytársak vannak!) úgy ki fognak veled b@szni, hogy te csak majd állsz és nézel mint borjú az újkapura!

2010. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
72%
Én nem ismerlek, mert ebből nem tudom meg milyen vagy, és hogy mi a valóság a sztoriból, de azt tudom, hogy mi nem vagyunk túl gazdagok, szegények se vagyunk, ez rendben van... De ha már megtudják hogy új tv-nk van - mert a másik elromlott pl - egyből : jajj így megy gazdagéknál... Egyik osztálytársamon márkásabb póló van : Jajj már megint fél fizetés ment ruhára, mi?... Szóval vannak idióta emberek... És ez engem nem is idegesít, hanem BÁNT. És igen, a kéregetés... Van egy lány az osztályunkban, aki észre vehetné már magát.. nem is bánnám ha olvasná ezt. Állandóan kéreget. Erre nincs jobb szó, mert már meg se kínálja senki, mert tudjuk, hogy odajön, és pofátlanul kijelenti, hogy ő kér ebből, ha olyan, pl chips, el is vesz belőle kérdezés nélkül... És ez attól függetlenül, hogy neki milyen az anyagi helyzete elég sz*r helyzet... Engem speciel nagyon zavar, és mindenki mást is...
2010. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!