Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szivtelen vagyok?

Most akkor szivtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.Gazdag családból jövök,ezt szépen le is szűrték a ruhákból,telefonból rajzfelszerelésből.Nem vagyok nagyképű meg ilyenek,nem erről van szó.

Egyetemtől pár percre lakom,saját lakásban és minden reggel csinál nekem a barátom nagyon jól kinézetű szendvicseket meg teát,amit be is viszek(azért ő,mert ő 1órával előbb kell).Na,most meg elkezdődtek az állandó kaja kunyerálások meg adjak kölcsön ezt azt és nem mehetnénk át e hozzám a lukas órában,meg nem maradhatna e nálam egy napra meg stb.Mondtam,hogy szálljanak le mert nem vagyok máltai szeretetszolgálat.Nincs bajom azzal,ha valaki éhes és nincs,elfogyott,elfelejtett kaját hozni vagy valami,szivesen adok.még pénzt is visszakérés nélkül.De miután kijelentettem a máltaisat,besértődött az "osztályom" h beképzelt is gazdag poccs vagyok-.-Szerintetek?


2010. okt. 9. 21:39
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
66%
Emiatt ne gyötörd magad,jól tetted,hogy megmondtad nekik durván is.Én hasonló cipőben jártam,egy évig mindig jöttek...Aztán nagy szerencsémre leszoktak róla meg aztán már az órák sem úgy voltak,hogy lett volna lyukas(direkt úgy vettem fel hehe:D).Am' az még a durva,hogy kunyiztak meg másztak hozzád mindig(fizetted meg adtad nekik a dolgokat)amikor meg megelégelted akkor már gazdagoznak...pff.
2010. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Mellesleg miért bunkó az,aki nem adja kölcsön a jegyzeteit?Mindenkinek meg van a lehetősége,hogy bejárjon előadásokra,gyakorlatokra és jegyzeteljen.
2010. okt. 9. 22:12
 23/54 anonim ***** válasza:
45%

Azért itt is dicsekszel a márkás holmijaiddal,aminek az árát aligha te kerested meg,ahogy a lakásodét sem. Észre sem veszed talán,hogy az egyetemen is ezt teszed,mégha nem is akarod.

Azzal természetesen egytértek,hogy nem kell Teréz-anyának lenned. De remélem a Kolontáriaknak azért juttatsz valamit? Mert ez szép dolog lenne.

2010. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat, nem olvastam el, cska pár hozzászólást az elején. Szerintem nem vagy egyáltalán szívtelen, mert akivel nem vagy jóba, annak nemkell megvennned semmijét,stb.. Ha legjobb bnő vagy valami, akkor persze, hívd meg magadhoz, dfe gndolom nem eza helyzet.. Nem, nem vagy szívtelen, nemkell tőled kunyerálni, én egyébként elég kellemetlennek érezném megkérdezni bárkitől is, hogy nem e fizet nekem valamit..
2010. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
73%
Sose értettem azt,hogy aki csóró az miért veszi természetesenek,hogy a gazdagnak mindenét meg kell osztania vele.. én a csóró kategóriába tartozom (inkább átlag) ,mégsem kuynerálok senkitől semmit mert leégne a pofámról a bőr és ha honapokig rajtam csüngének az iylen vérszivo tipusu emberek,hogy adjak nekik ezt meg azt ,akkor én is elküldeném őket melegebbb éghajlatra,ezeknél nem segit a szép szó.
2010. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

76%najah.Csak tudod nem akarok kis gazdag sznob lenni.Tényleg van,annyi hogy a többiek is kapjanak.Na,de mindennek van határa.És az sem mindegy,hogy adok,meghivok,segitek vagy kunyiznak illetve követelőznek.

Nem tudom,milyen úgy élni,hogy 10 pólód van és nem kapsz otthon szendvicset vagy rossz az otthoni helyzet,ezért próbálok kedves lenni és beilleszkedni.Senki nem ért meg.XD

Nem panaszkodom,csak tényleg nem értenek meg.Én mindig meghallgatom és megpróbálom átélni,az élet nagy kérdéseit,hogy miből vesz cipőt,téli csizmát,ezt azt,de soha nem terhelem rájuk a saját,hogy szerzem meg ezt-azt a teleszkópot vagy valami mást.Szóval elég csendes is vagyok élem az életemet..Végül,mindig egyedül maradok,mert midnenki kihasználna az utolsó csepp véremig,de nem szeretném hagyni magam.

Már megpróbáltam a legközönségesebb ruhákat hordani legáltalánosabb mobillal járni,nem elszólni magam semmivel.Elég sok "barátom" is lett,de ahogy közelebb kerültek,kiderült máris megváltoztak.=/

2010. okt. 9. 22:19
 27/54 A kérdező kommentje:

Nem.nem én kerestem meg.De tanulok rendesen,hogy követhessem szüleim példáját.

Kolontárról meg annyit,hogy igen adományoztak oda a szüleim 500ezer forinttal és az állatvédőknek,akik az állatokon segitenek is segitették állat táppal és eszközökkel(ollók,borotvák,gyógyszerek).

2010. okt. 9. 22:23
 28/54 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem vagy szívtelen, és nehogy a nyomás miatt, hogy most "te vagy az irigy gazdag" változtass a hozzáállásodon!!!

Kihasználnak mert neked van, és elvárják, hogy minden nekik is kijárjon, de nem jó ez így. Jó módszer most tőlük, hogy beképzelt gazdagnak tartanak, mert azt hiszik így majd engedsz nekik, de nehogy!!! De komolyan!


Hülye az aki szívtelennek tart, vagy beképzeltnek emiatt. És tényleg nem a máltai szeretetszolgálat vagy... szóval sajnos nem lesz kellemes így a légkör, de tényleg ne engedj nekik!


Utálom mikor így piócáznak az emberek azon, akinek van. Ahhh.Aztán meg még utána kikiáltják a világ szemétjének...


(amúgy én nem vagyok gazdag messziről sem, még mielőtt valaki rám fogná)

2010. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon örülök, hogy a Kolontárról mentett állatok sorsával törődőknek adományoztak a szüleid, én is segétkeztem ott, és annyira sajnálom azokat az állatokat, és a menhelyre kevesebben gondolnak ilyenkor. (persze ezt nem rosszindulatból mondom). Szóval örülök :)
2010. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Én is,hogy a szüleim ilyenek.mellesleg,amikor lementünk mi is segitettünk valamennyit az állatmentőknek,de már csak az etetésnél,elhelyezésnél.Van egy kopasz perzsa macskám onnan,akit a szemem láttára borotváltak le:S,annyira megsajnáltam a sajnálkozó nyávogását,hogy elhoztam.

De rengeteg gondom van vele,állandóan kenegetnem kell és csepegtetnem szemeit,mivel azok gyulladtak az iszaptól..

2010. okt. 9. 22:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!