Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok, hogyan...

Biszexuális vagyok, hogyan mondjam el a férjemnek, a családomnak, a barátaimnak?

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt vallottam be magamnak, hogy biszexuális vagyok, addig csak kíváncsi heterónak tartottam magam.

A férjem és a közös baráti társaságunk nem kimondottan homofóbok, de nem örülnének neki, hogyha lenne egy olyan közöttük. Sokszor poénkodnak a transzokon is, ami nekem rosszul esik, de ők persze nem tudják. Amikor behozták a melegellenes törvényt, hogy ne lehessen érzékenyíteni, meg az örökbe fogadást megszüntették az egyedülállóknak, akkor egyet értettek vele, hogy milyen jó, hogy korlátozzák, és nem kapnak meleg párok babát. Akkor nekem rosszul esett.


Férjem haverjáék gyereket várnak, és poénkodtak, hogy milyen neme lesz, és rohadtul rosszul esett. el akarom mondani a férjemnek legalább, hogy mi a helyzet (nincs másik nő, se ferfi), de félek, hogy hogyan reagál rá. Van egy 2 hónapos kislányunk.


2023. jan. 6. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
16%
Te vidéken élsz? Mert Budapesten max nagyon proli társaságoknak van ilyen gondolkodása, meg a nagyon szűk értelmiségi hithű fideszes rétegnek
2023. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
95%

Én ezért szoktam még ismerkedés közben elmondani, hogy bi vagyok, inkább az elején derüljön ki, ha valakit ez zavar, jobb lesz mindkettőnknek a másik nélkül. Eddig egy páromat se zavarta (legjobb az volt, mikor a srác bejelentette, hogy ő is bi).

Én a helyedben nem tennék nagy bejelentést (nehogy férjed azt gondolja, megcsaltad/tervezed elhagyni egy nőért). Csak ha olyan a szitu, benyögni. Aki ilyen miatt ki akar zárni az életéből, attól jobb is, ha távol maradsz.

Egy szintén bi barátnőm így mondta el a férfi párjának:

Egy koncerten voltak nagyobb baráti társasággal, nagyrészt férfiak. Egyik srác egy messzebb álló idegen nő felé biccentve megjegyezte, hogy jó a feneke. Barátnőm rávágta, hogy szerinte is. A kezdeti meglepődöttség után hatalmasat nevettek, a párja is.

2023. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
20%
Ez a bi - jelenség ez valamilyen degeneracio, betegség, vagy divat? Mert hogy nem normális, az biztos.
2023. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
77%
A homofóbia degeneráció, betegség vagy divat? Mert tuti nem normális azon őrjöngeni hogy idegenek kivel kefélnek...
2023. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
14%
Egyenlőre semmikép nem kellene elmondani! Végül is ez mégis csak megcsalás. Te mit szólnál hozzá, ha a férjednek lenne egy barátja, vagy csak úgy "eljárogatna"? És válás esetén nem tudom ilyenkor kinek ítélnék meg a gyereket?
2023. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
73%

Amig nem lépsz félre, egészen pontosan miért is számít, hogy milyen neművel mennél?

Akkor meg, mégis mi értelem elmondani bármit is? Egészen nagyon nem értem.

2023. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim válasza:
69%

De minek mondanad el ha ferjed van? Akkor mar ugyse leszel novel

Az meg h regen kik tetszettek miert tartozik barkire?

Meg az se lenne szep a ferjeddel ha regi csavokrol meselnel szoval nokrol is minek

2023. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
80%

Egész őszintén: minek?

Mi értelme lenne ennek?

2023. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
17%
"Drágám, biszexnek érzem magam, szóval kerítsünk harmadiknak olyan nőt aki veled is meg velem is kefélne. Mert ez minden vágyam a szüléstől szétcseszett hüvelyemmel, meg a tejtől bedurrant melleimmel, csak oldjuk meg hogy a két hónapos gyerekünkre ügyeljen addig valami, mert elég vágygyilkos a csecsemősírás akció közben". Tök romcsi...
2023. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
6%
Na ja bedobod, hogy mi lenne ha lenne egy harmadik fél is az ágyban, aztán meglátod miként reagál.
2023. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!