Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok, hogyan...

Biszexuális vagyok, hogyan mondjam el a férjemnek, a családomnak, a barátaimnak?

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt vallottam be magamnak, hogy biszexuális vagyok, addig csak kíváncsi heterónak tartottam magam.

A férjem és a közös baráti társaságunk nem kimondottan homofóbok, de nem örülnének neki, hogyha lenne egy olyan közöttük. Sokszor poénkodnak a transzokon is, ami nekem rosszul esik, de ők persze nem tudják. Amikor behozták a melegellenes törvényt, hogy ne lehessen érzékenyíteni, meg az örökbe fogadást megszüntették az egyedülállóknak, akkor egyet értettek vele, hogy milyen jó, hogy korlátozzák, és nem kapnak meleg párok babát. Akkor nekem rosszul esett.


Férjem haverjáék gyereket várnak, és poénkodtak, hogy milyen neme lesz, és rohadtul rosszul esett. el akarom mondani a férjemnek legalább, hogy mi a helyzet (nincs másik nő, se ferfi), de félek, hogy hogyan reagál rá. Van egy 2 hónapos kislányunk.


2023. jan. 6. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
88%

" Férjem haverjáék gyereket várnak, és poénkodtak, hogy milyen neme lesz, és rohadtul rosszul esett. " - ennek mi köze van az egészhez?

Egyébként, ha ennyire primitív az egész társaság, sehogy ne mondd el, vagy ha elmondod, készülj fel rá, hogy magadra maradsz. Bár még ez is jobb mit ennyi bunkó s*ggfej között, akiknek semmi értelmi és érzelmi intelligenciájuk nincs. És mond el, amit itt nekünk leírtál.

2023. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam, hogy le fogsz pontozni, csak mert leírom az igazságot :D A te életed, ha a férjednek van esze, komolyan elgondolkodik a váláson.
2023. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 A kérdező kommentje:
56-ból 41 komment nem is a kérdésre válaszolt, plusz rosszindulatú is. Eddig jó az arány, kár hogy nem 56-ból 56 ilyen.
2023. jan. 8. 08:22
 64/82 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért van, mert erre a kérdésre nincs konkrét válasz. Azért jó, hogy feltetted itt a kérdést, mert a lehetséges reakciókról kaptál egy képet.
2023. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
86%

Meg azért sincs konkrét válasz, mert az emberek ilyenek. Mindenbe belepofáznak, de a kérdésre nem adnak választ.

Egyébként meg, még mindig azt mondom, hogy ha ilyen rosszindulatú közegben vagy, vallj színt, aztán hagyd őket a fenébe.

2023. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem miért kell a szexuális életet és preferenciakat megosztani masokkal azon kívül, akivel éled. Tehát max a férjed elé állsz oda és vele közlöd, hogy figyi Lajos, igaz hogy x éve házasok vagyunk és gyerekünk is van, de én amúgy biszex vagyok és és pár hónapja lett számomra egyértelmű. Ennyi.

A baráti társaságnak köze nincs hozzá és értelmes ember a durva, rasszista, degradalo vagy kirekesztő viccek, beszolasok esetén amúgy is közli, hogy mindenki a saját értelmi színvonalát mutatja ilyenek esetén.

2023. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
87%

Semmi bajom a melegekkel meg úgy senkivel, de ha a férjem ezzel a vallomással állna elém, az Isten se győzne meg, hogy nincs neki, vagy nem tetszik neki más.

Minimum erősen elgondolkodnék, hogy miből is jött rá egyértelműen 2-3 éve mikor már a gyereket terveztük? Ilyenre nem csak úgy rájövünk, gondolom, erős érzelmeket, vágyat ébresztett benned valaki.

Megértem, hogy zavarnak a poénok, de nem azt mondanám, hogy én biszex vagyok, csak simán rájuk szólnék, hogy paraszt dolog ezzel viccelődni.

Én pl zsidó származású vagyok nagyon erősen, híres gazdag holokausztban meghurcolt zsidó család leszármazottja, bár se a nevem, se az anyagi helyzetem nem ezt tükrözi, kollégák, ismerősök nem tudják. Ha valaki zsidózik körülöttem csak simán szólok, hogy elég vacak előítéletek ezek, nem kezdem magyarázni, hogy én is az vagyok. Ha eddig nem tetted, nem állnék ezzel elő.

2023. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
16%
68! Mondjuk azt is érdekes lesz neki megmagyarázni, hogy hogy jutott eszébe, ha eddig nem volt biszex.
2023. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
14%
engem is szíven ütne,hogy miért jöttél rá hirtelen? nekem az lenne az első gondolatom " nem vagyok elég a feleségemnek? Miért? nem jó a szex én nem vagyok elég jó neki? vajon szeretne mással lefeküdni? Miért nem beszélte ezt meg velem a baba előtt és miért most áll elő ezzel? akkor ezek szerint nem is szeret csak egy gyerekgyártó kellett neki?" stb. szóval nem tudod nem megbántani ha mindent kitálalsz és jogosan merülnek majd fel benne ezek a kérdések. Ne mondd el azért mert NEKEd úgy jobb, ha szereted akkor nem szólsz róla neki,mert elvileg úgysem akarod megcsalni tehát nem fogsz nőkkel lefeküdni. Rossz poénnál e nélkül is rájuk tudsz szólni, totál feleslegesen vallanád be hogy biszex vagy hisz te azt mondtad nem akarsz mással lefeküdni akkor viszont tök értelmetlen elmondanod...
2023. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki ma reggel.


Se azzal nem jött, hogy megcsaltam, se azzal nem jött, hogy ki akarom próbálni.



Hatalmas nagy veszekedés volt, el is ment pár órára, most próbál ezzel megbékélni. Megbeszéltük a dolgot, van mit feldolgozni neki is és nekem is.

2023. jan. 8. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!