Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok, hogyan...

Biszexuális vagyok, hogyan mondjam el a férjemnek, a családomnak, a barátaimnak?

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt vallottam be magamnak, hogy biszexuális vagyok, addig csak kíváncsi heterónak tartottam magam.

A férjem és a közös baráti társaságunk nem kimondottan homofóbok, de nem örülnének neki, hogyha lenne egy olyan közöttük. Sokszor poénkodnak a transzokon is, ami nekem rosszul esik, de ők persze nem tudják. Amikor behozták a melegellenes törvényt, hogy ne lehessen érzékenyíteni, meg az örökbe fogadást megszüntették az egyedülállóknak, akkor egyet értettek vele, hogy milyen jó, hogy korlátozzák, és nem kapnak meleg párok babát. Akkor nekem rosszul esett.


Férjem haverjáék gyereket várnak, és poénkodtak, hogy milyen neme lesz, és rohadtul rosszul esett. el akarom mondani a férjemnek legalább, hogy mi a helyzet (nincs másik nő, se ferfi), de félek, hogy hogyan reagál rá. Van egy 2 hónapos kislányunk.


2023. jan. 6. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
28%
Tehát igazam lett hogy csak rádobtad a terhet és ő nem fog megváltozni...mire jó hogy tudja? Fogsz mással dugni,fogsz erről később is beszélgetni ha már feldolgoztátok? Totál értelmetlen húzás volt,csak lelkileg akartál megkönnyebbülni.
2023. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
24%
Na csoda parkapcsolatod túlélte a napalmot.
2023. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!