Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok, hogyan...

Biszexuális vagyok, hogyan mondjam el a férjemnek, a családomnak, a barátaimnak?

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt vallottam be magamnak, hogy biszexuális vagyok, addig csak kíváncsi heterónak tartottam magam.

A férjem és a közös baráti társaságunk nem kimondottan homofóbok, de nem örülnének neki, hogyha lenne egy olyan közöttük. Sokszor poénkodnak a transzokon is, ami nekem rosszul esik, de ők persze nem tudják. Amikor behozták a melegellenes törvényt, hogy ne lehessen érzékenyíteni, meg az örökbe fogadást megszüntették az egyedülállóknak, akkor egyet értettek vele, hogy milyen jó, hogy korlátozzák, és nem kapnak meleg párok babát. Akkor nekem rosszul esett.


Férjem haverjáék gyereket várnak, és poénkodtak, hogy milyen neme lesz, és rohadtul rosszul esett. el akarom mondani a férjemnek legalább, hogy mi a helyzet (nincs másik nő, se ferfi), de félek, hogy hogyan reagál rá. Van egy 2 hónapos kislányunk.


2023. jan. 6. 19:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim válasza:
76%
De a férjének ez miért lenne szar, mármint azon kívül, hogy ha magával a biszexualitással van gondja, hogy a kérdező "titkolózik", micsoda botrány?! Továbbra sem arról van szó, hogy a kérdező jelenleg mással akarna lenni. A kérdezőnek sokkal szarabb, hogy önmagát alig tudta elfogadni és most sincs kihez fordulnia...
2023. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
75%
Hú,ezeket a kommenteket nézve nem csodálom miért végződik minden 2.házasság válással.
2023. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy a primitív,tuskó emberek közé értelmes ember nem megy,akkor sem,ha cisznemű heteró.

Ezek a gúnyolódások nem viccesek,akiknek ilyen szinten van a humorszintjük,baromi gázak...

2023. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
17%
De ha nem akar mással lenni, akkor minek felhozni? Ha ezzel állna elém a feleségem, egyből azt gondolnám hogy félre akar kefélni. Ha tagadná, akkor azt gondolnám a hátam mögött tenné. Különben minek hozná fel?
2023. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
20%
Mondd ki hogy mással akarsz lefeküdni, hisz ha nem akarnál akkor nem bántana ez hisz elégedett lennél a mostani patrnerrel és nem is gondolnál más nőkre, ha pedig ez áll fenn akkor nem kellett volna gyereket szülni. Amúgy igen egy idióta vagy hogy nem mondtad el DE most már csak akkor mondd el ha válni akarsz.
2023. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
14%

#56


Tipikus heteró,férfi logika.

És sajnos azt kell mondanom magyar.

Annyian élnek ilyen hűvös viszonyban a házastársukkal,mint 2 idegen,meg ha nem tudom nem fáj...

2023. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem arról van szó hogy fáj vagy nem: arról van szó hogy értelmetlen, fölösleges infó ha nem akar nőt. És se tolom a képébe milyen jó nőt láttam, az szebb, karcsúbb, akármibb volt-e az asszonynál: mert értelmetlen. Hűséges vagyok, és csak azért hogy belekössek, csesztessem hogy szarul érezze magát nem fogom felhozni. Ugyanis azon kívül, hogy megnéztem magamnak, rohadtul semmi tervem a másik nővel. Akkor meg minek? Nem bírom a céltalan dolgokat, a csak-közléseket. És akkor még oda meg vissza is legyek a büszkeségtől, hogy ja, rúgtam egyet a másikba, de nekem fasza mert "nem titkolóztam" csak megaláztam a másikat.
2023. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
34%
Én sem mondom meg a férjemnek hogy a testalkata mar nem izgat fel. Igen minden alkalommal eszembe jut hogy hát öregszunk,mégsem fog el az őszinteség roham, hogy figyu szex közben mást képzelek el.... ez az én problémám és csak azért nem mondom el, hogy nekem jobb legyen.
2023. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
12%
Én sem értem, minek kell ezt most felhozni. Szóval kérdező, miért akarod ezt most borítani?
2023. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy miért.
2023. jan. 7. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!