Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lett volna inkább elsunny...

Jobb lett volna inkább elsunnyogni a dolgot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Röviden a történet: normális stílusban, megindokolva, hogy miért, visszautasítottam egy olyan ajándéklehetőséget, aminek úgysem látta volna hasznát a gyerekem, esélyes, hogy ki lett volna dobva (olyasmi, amit nem tudtam volna továbbadni sem). Az ajándékozó (exférjem és barátnője) ezt természetesen szétkürtölte a rokonságban, aminek következtében már szóban sem köszöntötték fel a gyerekemet (legalább is szerintem ez lehet az ok, megsértődtek ezen). Szerintetek jobb lett volna inkább szépen elfogadni, aztán kidobni az ajándékot?

2022. okt. 2. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
23%

61: "Minden évben újra és újra kidobjak egy nagy adag ételt, csak azért, mert hátha, most...? "

Milyen minden évben? Eddig egyszer volt rossz (szerinted) a süti.

Látszik, hogy utálod a nőt.

2022. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
73%

Ja, ezt úgy "bírom".

Amikor már más érv nincs, akkor egybiteséknél az a végkövetkeztetés, hogy "utálod" az adott embert.

Nem, 62-es, ebbe nem keverünk érzelmeket, csak tisztázza az ember a dolgokat. Ha nem nyitja ki a száját, akkor a nő még a gyerek 30. szülinapjára is az ő "tortáin" fog kísérletezni.

2022. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
30%

Miert nem lehet ezen tullepni bakker?

Elfogadni azt a szaros tortát aztán hello.

Mit kell itt drámázni meg konfliktust csinálni.

Napi szinten csomó kaját kidob az ember.

De neeeem te egy evben egyszer nem teszed meg a jó kapcsolatért.

Inkább hagyod,hogy a gyerekeden legyen leverve a te döntésed.

Idióta

2022. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
9%
Aki ilyet "lever a gyereken", azért nem kár, mert az emberileg olyan is (apukára ezt hatványozottan értem).
2022. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
26%

Hat az anyja sem különb aki a saját személyes problémái miatt generál konfliktust.

Érett felnőtt emberek.

2022. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
78%
Igenis meg lehet mondani, hogy nem kell ez az ajándék, nem értem, minek játsszák itt egyesek, hogy nem, mikor hasonló helyzetben ők is azt tennék. Miért, ti örülnétek bárminek? Persze ha nem tetszik, majd tovább ajándékozod, de gondolom ha neked viszik az ajándékot, akkor annak elsősorban te szeretnél örülni. De egyesek szerint a "szándékot kell nézni". Milyen képmutató banda...
2022. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!