Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lett volna inkább elsunny...

Jobb lett volna inkább elsunnyogni a dolgot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Röviden a történet: normális stílusban, megindokolva, hogy miért, visszautasítottam egy olyan ajándéklehetőséget, aminek úgysem látta volna hasznát a gyerekem, esélyes, hogy ki lett volna dobva (olyasmi, amit nem tudtam volna továbbadni sem). Az ajándékozó (exférjem és barátnője) ezt természetesen szétkürtölte a rokonságban, aminek következtében már szóban sem köszöntötték fel a gyerekemet (legalább is szerintem ez lehet az ok, megsértődtek ezen). Szerintetek jobb lett volna inkább szépen elfogadni, aztán kidobni az ajándékot?

2022. okt. 2. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
74%

Én téged látlak a hunyónak.

Az a nő tett egy kedves gesztust, te pedig anyós stílusban visszautasítottad.

Nem sunnyogás, ha elfogadod a feléd nyújtott kedveskedést, még ha nem is tetszik.

Ellenben bunkóság!

(nem vagyok se elvált, se a másik nő, csak így korrekt)

Az ajándékok előbb vagy utóbb, úgyis mind a sarokban végzik, a kisgyerekek ilyenek.

2022. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
71%

Most jutottam odáig, hogy egy torta volt...

Szégyelld magad!

2022. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
69%

Te jó Isten...

Komolyan vannak ilyen debil, kretén emberek, mint a kérdező?

nem csoda, hogy a férjed otthagyott...szegény!

2022. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
59%
mármint nem te vagy szegény, hanem a férjed, amiért egy ilyen lökött tyúkkal kellett élnie valameddig
2022. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
67%
Hát ritka bunkó vagy, mit mondjak. Kár, hogy szerencsétlen gyerek issza meg a levét.
2022. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
79%
Egy viccel is el lehet sütni, hogy jajj, hát tudjátok milyen válogatós a Pistike, nem kell neki sütemény, kár belé.
2022. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
75%
Ez ebben a formában, irdatlan nagy bunkóság volt.Ha nem fogy el majd megeszi a kutya bakker,de szeretettel csinálták a gyerekednek.
2022. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
75%

Én sunnyogva elfogadtam volna, majd kis idő múlva hajléktalanok között szétosztottam volna.


A barátnő közeledni próbált, kedves akart lenni. Én többek között az ilyen suttyó anyák miatt sem kezdek kisgyerekes férfival.

2022. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy sütiről van szó, akkor tényleg gáz, hogy visszautasítottad.
2022. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
81%
De te mi alapon utasítod vissza az ajándékot, mikor az nem is a tiéd? A gyereknek vitték volna, nem neked szánták.
2022. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!