Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lett volna inkább elsunny...

Jobb lett volna inkább elsunnyogni a dolgot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Röviden a történet: normális stílusban, megindokolva, hogy miért, visszautasítottam egy olyan ajándéklehetőséget, aminek úgysem látta volna hasznát a gyerekem, esélyes, hogy ki lett volna dobva (olyasmi, amit nem tudtam volna továbbadni sem). Az ajándékozó (exférjem és barátnője) ezt természetesen szétkürtölte a rokonságban, aminek következtében már szóban sem köszöntötték fel a gyerekemet (legalább is szerintem ez lehet az ok, megsértődtek ezen). Szerintetek jobb lett volna inkább szépen elfogadni, aztán kidobni az ajándékot?

2022. okt. 2. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
38%
Mert most komolyan jobb ha minden évben ki kell dobni és pazarolják az ételt meg a pénzt, csak azért mert a süti szar? Ajándékba igen is olyat adjanak aminek örül a gyerek. Mást nincs értelme
2022. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
84%
Jó, majd ha a gyereknek nem ízlik, megmondja ő, hogy ne hozzanak neki többet olyat.
2022. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan nem értem miért baj, hogy elmondta inkább, hogy nem kell, minthogy kidobja. Szerintem apukáék a gyerekes hisztisek, hogy ezen besértődtek, nevetséges. Adjanak inkább vmi használható ajándékot.
2022. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, hát nem értitek?

Egy torta idő, odafigyelés, gondoskodás és még lehet a szeretét is belesütötte volna.

Nekem ha sütit sütnek, az becses kincs.

Ha nem ízlik odaadom olyannak, aki megeszi.

2022. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
36%
Hát, fene tudja. Eleve torta szerűség, nem teljesen torta. Lehet ilyen mindenmentes nehéz, egy falattól jól laksz fajta. Ahhoz drága, hogy ki legyen dobva, de a gyerekeknek tuti nem jön be, sok felnőttnek sem. Az meg, hogy mennyire szeretettel készül... Hát nem tudom, vagy igen, vagy nem.
2022. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal gusztustalanabb jópofizni, szembe mosolyogni, utána meg a kukába kivágni. Így tisztességesebb. Ha megsértődnek, ő bajuk, legalább többször nem kell visszautasítani az ehetetlen süteményüket.
2022. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
89%

Hát egy tortát megsütni idő és pénz, én nemszeretetből nem csinálnék csakúgy, ingyen.


Nem biztos, hogy mindenmentes, de azokat is lehet jól csinálni.


Arra meg fel hívnám a figyelmet, hogy egy év el telt azóta! Rengeteget lehet fejlődni egy év alatt, sőt, egy hónap alatt is már. Lehet az idei finom lenne.


Amúgy mennyi idős a gyerek? Ő nem tudná el mondani apukának, hogy mire is vágyik?

2022. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
81%
Én megmondtam volna, hogy nem kell. Anyukám forogna a sírjában, ha kaját kidobnék.
2022. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
88%
De fogjátok már fel, hogy a gyerek kapja a tortát, nem a szülő, ne anyuka döntse már el, hogy a gyerek apja mit vihet ajándékba.
2022. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
87%

29-es..igen.

Ez az.

Én írtam,hogy a hideg kiráz az ilyen emberektől.

A gyereke egy külön személyiség külön akarattal.

Miért nem lehet úgy kezelni? Attól mert gyerek és még nem tud dolgozni nem a tulajdonod és azt amit ő kap, amit az ő szülinapjára sütnek nincs jogod visszautasítani.

Majd ha a gyerek mondja,hogy “nem szeretnék idén sütit, inkább mást” akkor oké.

Hagyd önállósodni…

2022. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!