Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen undorító és...

Anyám miért ilyen undorító és szarik bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Nem érdekli, hogy sok helyen vizesednek,omlanak a falak, nappaliban, mosdóban,a konyhában az egyik falon az aljától a plafonig tiszta fehér folt,a nappaliban az ajtótól szélén tiszta sárga, máshol omlik,esik le, az egyik konektor körül szintén az egész sárga,mellette a fal teljesen lejött,ott lóg a fal. A wc, sőt az egész csőrendszer csőrendszer el lehet dugulva,ha egy percig meg van engedve a csap,a wc bugyborékol, amúgy is vagy lemegy a wc,vagy nem, néha még a kádlefolyóból is olyan hangok vannak, mintha fel akarna törni az egész. Mertem neki erről szólni,azt mondta biztos attól dugult el, hogy tele tömködtem wc papírral. Valami szaros bolti port vett egy főrendszerű dugulásra, változás semmi. Egy évet végig én takarítottam mindent, olyan alapos voltam, hogy csak na, besokalltam és egy hónapja állt az egész,most felmosott és letörölte a wc ülőke tetejét,hűha... Neki áll feljebb, amiért koszos moppal mos fel, ráadásul úgy, hogy nem söpört fel előtte: szét kente az egész koszt, borzasztó. Még azt sem tudja, hogy az alapvető takarítási feladatokra milyen vegyszereket használunk. El van szállva magától, hogy ő az Isten, amiért bevásárol,ezt is több-kevesebb sikerrel, három nincs itthon semmi ehető, amúgy meg sokszor ott penészednek a pékáruk, én szoktam már kidobi,mert berohadna a szekrénybe. Mosni sem képes, már két hete ugyanazt a farmert vagyok kénytelen felvenni,mert nincs másik. Még azt is bírom benne, hogy veszi a szar képeit meg posztereit,de minimális szépérzéke sincs: az egyik kép ilyen színű és hangulatú,a másik olyan, ezen egy kiskutya van,a másik már egy fémből készült emberi arc. Arra se volt esze, hogy legalább egy színű kaspókat vegyen a virágokra. A kertet is most parkosítom be egy kicsit, saját forrásból,de ha legalább az ásóra vagy virágföldekre kérek egy nevetségesen alacsony összeget, már húzza a száját. Hogy tudja így az ember jól érezni magát azon a helyen, ahol él? Ha a szándék megvan,de minden tőle függ? Légyszi mondjatok már valamit erről,vagy legalább azt, hogy jogosak e a felháborodásaim. Köszönöm szépen, hogy időt szántok rám és a kérdésemre.
2022. máj. 8. 16:50
 71/124 anonim ***** válasza:
89%
De éppen te írtad hogy 2 hete mosott utoljára. Szerinted a vesuekedestől jobban fog mosni? Ezért írtam hogy mossál ki te magadra.
2022. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mert normális amit anyád csinál. De attol semmi se fog megoldodni hogy koszos ruhákban jársz. Tehát ezért még mindig azt gondolom hogy dobd be a gépbe a ruhádat és mosd ki. Mert más nem fogja.
2022. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
96%

"Tényleg csak akkor kell felujitaniz,ha már a plafon omlik meg szakad? "


Nem, de anyádnak egészen biztos, hogy nincs rá több millió forintja a falak és az egész csőrendszer rendbetételére, cseréjére.

2022. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mi azért adtuk el a kertes házunkat mert sajnos feljött a salétrom. Öreg ház volt eleve, a gáz számlánk is alaphangon 100 ezer volt télen, és nem 25 fokon ment a fűtés. A tetőt is meg kellett volna csinálni. Tizen milliókba került volna, amire nekünk nem telt, de nem is akartunk volna költeni. Eladtuk, a tulaj tudta ezeket a dolgokat a házról.
2022. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:
92%

"ki az aki 16 évesen mos"

Akinek nincs tiszta farmere, koszosban meg nem akar járni.


És ha most ideírom, hogy 16 éves lány vagyok, akkor mi van? És ha 106 éves férfi? Mit befolyásol ez?

2022. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
100%

Kor kell és nem? Írom mind a kettőt, de előtte szólok, hogy pont semmit nem jelent egyik sem. Én most 53/N vagyok, de pont most voltam 16/L, sőt, a gyerekeim is most voltak 16 és már harmincas mindkettő. Mindettől függetlenül bármelyik korú fejemmel végiggondolva teljesen igazad van. :)

És most válogass ha van kedved, válaszaim: 1, 18, 24, 32, 36, 41, 43, 46.

Szerintem még egy kérdésre sem írtam ennyiszer, ebből is látszik, rendesen felhergeltem magam. Ne változz meg! :)

2022. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves 77-es, nem fogok. :)
2022. máj. 8. 20:13
 78/124 A kérdező kommentje:
Amúgy aki mondta, hogy mossak, írtam korábban, hogy ma volt a napja, nem tudtam tovább várni.
2022. máj. 8. 20:13
 79/124 anonim ***** válasza:
100%

És? Belerokkantál? ;-)

Egyre inkább ez legyen a hozzáállásod az élethez: nem mindenkinek ugyanazok az igényei, mint neked, tehát ne mástól várj semmit, hanem oldd meg magad.

2022. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
100%
79. Igen írtad. Viszont azt is hogy kézzel. Ezért írtam higy teljesen felesleges erölkodnöd amikor a gép gyakorlatilag kimos helyetted. Neked sem kell csinálnod.
2022. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!