Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen undorító és...

Anyám miért ilyen undorító és szarik bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Nem érdekli, hogy sok helyen vizesednek,omlanak a falak, nappaliban, mosdóban,a konyhában az egyik falon az aljától a plafonig tiszta fehér folt,a nappaliban az ajtótól szélén tiszta sárga, máshol omlik,esik le, az egyik konektor körül szintén az egész sárga,mellette a fal teljesen lejött,ott lóg a fal. A wc, sőt az egész csőrendszer csőrendszer el lehet dugulva,ha egy percig meg van engedve a csap,a wc bugyborékol, amúgy is vagy lemegy a wc,vagy nem, néha még a kádlefolyóból is olyan hangok vannak, mintha fel akarna törni az egész. Mertem neki erről szólni,azt mondta biztos attól dugult el, hogy tele tömködtem wc papírral. Valami szaros bolti port vett egy főrendszerű dugulásra, változás semmi. Egy évet végig én takarítottam mindent, olyan alapos voltam, hogy csak na, besokalltam és egy hónapja állt az egész,most felmosott és letörölte a wc ülőke tetejét,hűha... Neki áll feljebb, amiért koszos moppal mos fel, ráadásul úgy, hogy nem söpört fel előtte: szét kente az egész koszt, borzasztó. Még azt sem tudja, hogy az alapvető takarítási feladatokra milyen vegyszereket használunk. El van szállva magától, hogy ő az Isten, amiért bevásárol,ezt is több-kevesebb sikerrel, három nincs itthon semmi ehető, amúgy meg sokszor ott penészednek a pékáruk, én szoktam már kidobi,mert berohadna a szekrénybe. Mosni sem képes, már két hete ugyanazt a farmert vagyok kénytelen felvenni,mert nincs másik. Még azt is bírom benne, hogy veszi a szar képeit meg posztereit,de minimális szépérzéke sincs: az egyik kép ilyen színű és hangulatú,a másik olyan, ezen egy kiskutya van,a másik már egy fémből készült emberi arc. Arra se volt esze, hogy legalább egy színű kaspókat vegyen a virágokra. A kertet is most parkosítom be egy kicsit, saját forrásból,de ha legalább az ásóra vagy virágföldekre kérek egy nevetségesen alacsony összeget, már húzza a száját. Hogy tudja így az ember jól érezni magát azon a helyen, ahol él? Ha a szándék megvan,de minden tőle függ? Légyszi mondjatok már valamit erről,vagy legalább azt, hogy jogosak e a felháborodásaim. Köszönöm szépen, hogy időt szántok rám és a kérdésemre.
2022. máj. 8. 16:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
87%
A tévében szoktak mutogatni ilyen szépen karbantartott házakat. Eddig azt hittem, ez nem normális. Itt meg megtanultam, hogy dehogynem.
2022. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 anonim ***** válasza:
84%
41-es, ki irta, hogy ez normalis?
2022. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/124 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki, aki szerint a kérdező hisztis.
2022. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
95%
Jo, kicsit erdekes az ertelmezesed, de a te dolgod. Ettol fuggetlenul a korulmenyek nem normalisak, de ugy latom se te, se a kerdezo nem ertitek, hogy 0 forintbol nem igazan lehet felujitani.
2022. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
61%

"Megvagyok döbbentve hozzászólásokon, hogy ennyire véditek az a kérdező igénytelen lusta anyukáját"


erre az oldalra már 80%ban frusztrált átlag proletárok jönnek fel, akik így vezetik le a feszültséget, hogy beszólnak itt tiniknek.

ilyenkor még elgondolkodom, hogy vajon a való életben mekkora szájuk van ezeknek az embereknek, és vajon hogyan nézhetnek ki :D


gyanítom, hogy ők azok a típusok, akikbe a főnökük a lábát törli, és ha utcán hozzájuk szólsz, elpirulnak.

2022. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, hogy a WC-t hosszú időn keresztül nem lehet lehúzni, mindenhol minden jön visszafelé és felnőtt emberek nem tudnak rá megoldást találni.
2022. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/124 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt a pár értelmes, bíztató választ, amit kaptam. A többiek meg:most szórakoztok,ugye? Az normális,ha a rohadt wc-t nem lehet lehúzni,mert tegyük fel,nincs pénz? Meg hogy omlik a fal? Tényleg csak akkor kell felujitaniz,ha már a plafon omlik meg szakad? Meg hogyha kiönt a szennyvíz, és fertő lesz,minden elázik és bűzölög? Ezek tények,amiket leírtam. Teljesen tisztában vagyok az árakkal, és hogy szakemberhiány van (speciel itt nem az a probléma),de ha leomlik a fal, és kiönt a szennyvíz,az késő bánat,ezt akkor lehet megakadályozni,ha most nem dugja a homokba a fejét, akkor már késő lesz, ezeket meg kell csináltatni,ezek tények. Vagy ha szerintetek ez normális, akkor vagy úgy pofáztok, hogy nálatok is minden ilyen,ha nem rosszabb,vagy nem is tudjátok, hogy milyen dolgok,amiket bátrokodtam leírni. Én a másodikra tippelek,arra, hogy fel sem fogjátok, hogy milyen. Vagy tényleg ennyire igénytelen lenne a magyar? Sokan bebizonyították és bizonyítják is az ellenkezőjét,de ezek szerint ti mégis csak omladozó,komoly wc dugulású házban éltek. Ebből látszik a magyar mentalitás, és hogy milyen nép a magyar. Kíváncsi lennék, hogy milyen válaszokat kapnék,ha egy külföldi gy k-ra írnám ki ezt a kérdést.
2022. máj. 8. 18:56
 48/124 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelek hogy anyukádnak fogalma sincs hogy milyen következményei lesznek ha nem csinaltatja meg. Lehet hogy ő tényleg elhiszi hogy nincs nagy gond. A kert meg valószínű nem érdekli, feltételezem kenysuerből költözött oda ahol laktok nem azért mert annyira imád kertészkedni. És nem vályogban laktok véletlenül hogy ennyire vizesedik? Sokkal nagyobb beruházás lenne mint gondolod. A festés vakolás nem elég, csak elfedi a problémát. Attól a falak még vizesek maradnak. Valószínű az alappal is gond lehet esetleg a tetővel, vízelveslzetéssel.

Miert mosol kézzel? Azt írtad nem vagytok suegények tehát feltételezem van automata gépetek. Berakod a mosni valót, a mosószert és benyomod a gombot.

Egyepkent nem sokára elkoltozhetsz otthonról, pár év csak. Anyukádat nem tudod megvaltoztatni. Ha eddig nem volt igényes a környezetére ez után se lesz. Megértem hogy zavar a környezet amiben élsz, de nem sokára mindent úgy csinálhatsz ahogy te akarod.

2022. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 Miss Endzsi ***** válasza:
98%
Mit dolgozik anyukád? Lehet fáradt, kiábrándult már az életből. Ezenfelül milyen a viszonyotok? Szoktatok beszélgetni?
2022. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 A kérdező kommentje:
Egyébként amíg én a wc pumpás módszerrel közel húsz percen keresztül próbálkoztam, sikertelenül, és látszik is, hogy szart sem ér, akkor hívja ki a duguláaelhárítókat,ide a csőgőrény sem elég: néha "csak" a wc víz nem megy le fél óra alatt,máskor meg kézmosáskor bugyborékol a víz a wc-ben,a kádnál meg mint már mondtam,a lefolyóból hangok jönnek. Ez sima,meg közepes dugulás??? Könyörgöm,itt nem a wc dugult el,hanem az egész rendszer, egyébként a dugulás megszüntetése bőven kimeríti az igényesség fogalmát. A válaszolóknak nem kívánom, hogy ezeket a jó dolgokat megtapasztalják,csak azt, hogy felfogják és megértsék, bár ilyen szellemi szintű emberek csak a saját kárukon (sem) tanulnak.
2022. máj. 8. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!