Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen undorító és...

Anyám miért ilyen undorító és szarik bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Nem érdekli, hogy sok helyen vizesednek,omlanak a falak, nappaliban, mosdóban,a konyhában az egyik falon az aljától a plafonig tiszta fehér folt,a nappaliban az ajtótól szélén tiszta sárga, máshol omlik,esik le, az egyik konektor körül szintén az egész sárga,mellette a fal teljesen lejött,ott lóg a fal. A wc, sőt az egész csőrendszer csőrendszer el lehet dugulva,ha egy percig meg van engedve a csap,a wc bugyborékol, amúgy is vagy lemegy a wc,vagy nem, néha még a kádlefolyóból is olyan hangok vannak, mintha fel akarna törni az egész. Mertem neki erről szólni,azt mondta biztos attól dugult el, hogy tele tömködtem wc papírral. Valami szaros bolti port vett egy főrendszerű dugulásra, változás semmi. Egy évet végig én takarítottam mindent, olyan alapos voltam, hogy csak na, besokalltam és egy hónapja állt az egész,most felmosott és letörölte a wc ülőke tetejét,hűha... Neki áll feljebb, amiért koszos moppal mos fel, ráadásul úgy, hogy nem söpört fel előtte: szét kente az egész koszt, borzasztó. Még azt sem tudja, hogy az alapvető takarítási feladatokra milyen vegyszereket használunk. El van szállva magától, hogy ő az Isten, amiért bevásárol,ezt is több-kevesebb sikerrel, három nincs itthon semmi ehető, amúgy meg sokszor ott penészednek a pékáruk, én szoktam már kidobi,mert berohadna a szekrénybe. Mosni sem képes, már két hete ugyanazt a farmert vagyok kénytelen felvenni,mert nincs másik. Még azt is bírom benne, hogy veszi a szar képeit meg posztereit,de minimális szépérzéke sincs: az egyik kép ilyen színű és hangulatú,a másik olyan, ezen egy kiskutya van,a másik már egy fémből készült emberi arc. Arra se volt esze, hogy legalább egy színű kaspókat vegyen a virágokra. A kertet is most parkosítom be egy kicsit, saját forrásból,de ha legalább az ásóra vagy virágföldekre kérek egy nevetségesen alacsony összeget, már húzza a száját. Hogy tudja így az ember jól érezni magát azon a helyen, ahol él? Ha a szándék megvan,de minden tőle függ? Légyszi mondjatok már valamit erről,vagy legalább azt, hogy jogosak e a felháborodásaim. Köszönöm szépen, hogy időt szántok rám és a kérdésemre.
2022. máj. 8. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? Őt megváltoztatni nem tudod, nem lenne ilyen ha akarna változni. Azzal neki van dolga. Ha van saját kereseted, gondolkodj úgy, hogy pár évig itt olcsóbban megúszod mint ha albérletbe mennél, gyűjtsd a pénzedet, ne ide öld bele. Aztán ha már van egy kis anyagi biztonságod, lépj. Előtte a helyedben tájékoztatnám a tervemről, akkor utólag sem érezheti úgy, hogy "becsaptad", nem tudta, hogy nem örökké fogtok együtt élni.
2022. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 A kérdező kommentje:
16,F
2022. máj. 8. 17:03
 3/124 anonim ***** válasza:
71%
Talán mert nincs pénze szerelőt hívni, drága tisztító szereket venni, öreg nem látja már olyan jól mi a koszos, fáradt, beteg, depressziós stb stb.
2022. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 A kérdező kommentje:
A felsorolt okok közül egyik sem igaz, pénz megvan, nem gazdagok vagyunk,de nem is szegények,de mindenre lusta,mindenbe szarik bele,a kritikát nem fogadja se normálisan,se bunkón, és erre még nagyképű is.
2022. máj. 8. 17:06
 5/124 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem mosol te? 16 évesen rád rohad a nadrág, mert anyád nem mossa ki?
2022. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 A kérdező kommentje:
De mondjuk attól még, ha nem lenne pénz,a fal akkor is vizesedne,esne le,a szennyvíz meg akkor is kiöntene, szóval a pénz senkinek sem lehet kérdés.
2022. máj. 8. 17:13
 7/124 A kérdező kommentje:
Miért,ki az aki 16 évesen mos, ráadásul ezt egy dolgot várom el tőle,a fürdőszobát,a konyhát,mindent én takarítok padlótól plafonig,alaposan, én mosogatok, azért ne vicceljünk már. Nem "szaros lusta mai gyerek" vagyok,aki csak várja a csodát.
2022. máj. 8. 17:16
 8/124 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, mi most újíttattuk fel a lenti fürdőszobánkat (kis szar az egész) és már majdnem 1 milliónál járunk. Ebben benne volt a lefolyók cseréje is, ami több tízezres tétel volt.

Szóval nem tudom mit jelent a "nem vagyunk szegények" a te olvasatodban, de bármibe belekezdesz (felújítás), azt nem úszod meg 20.000 Forintból.


Neked nevetségesen alacsony összeg egy jó minőségű ásó, neki lehet, hogy pár napi bére.


Elhiszem, hogy 16 éves takony létedre hatalmas élettapasztalatod van és mindent jobban tudsz, de anyukádnak nyilván megvan az oka arra, hogy az olcsó tisztítószereket veszi és sajnálja a pénzt egy ásóra.


Ha meg annyira csöves szar helyen laksz, akkor 2 lehetőséged van:


1. Elmész dolgozni és beszállsz anyagilag mindenbe.

2. Elköltözöl.

2022. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
86%
Én például mostam, főztem is, ha kellett. Azért a mosógépbe berakni egy adag ruhát, aztán elindítani nem egy agysebészet, de még csak nem is órákig tartó meló.
2022. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
84%

Mi lesz ha soha többé nem fog mosni, marad örökre a jelenlegi farmerod amit használsz ? XD


Hiába csak ezt az egy dolgot várod el, ha nem csinálja meg, akkor csináld meg te. A mosás ráadásul még "egyszerűbb" mint amiket vállalsz takarítási feladatok.

2022. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!