Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most?

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki megtaláltam az igazit de elvesztetem mert hülye voltam és most-is nagyon szeretem és tél oda adnák bármit ha akár 1 napot újra vele tölthetnék de sajnos már nem lehet igaz még nincs 2honapja se hogy szakítót velem de sajnos 2honap múlva esküvője lesz de nem szeretném tönkretenni az életél azzal hogy megmondom hogy még mindig szeretem de fogalmam sincs mit kéne tegyek segítsetek
2010. szept. 12. 17:27
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
XD tény ostoba voltam nagyon is sajnos és pl mikor szakítót idézem hogy én értéktelen vok semmire nem jó a kutynak se fogok jeleni stb. stb. de már rájöttem a valódi okra XD és igen jólesne ha a szemébe mondhatnám hogy ki az értéktelen de tél gyerekes meg szánalmas hagyom az egészet a picsbe ha ősze futok vele rá se fogok nézni legalábbis megpróbálom és már hogy rájöttem nem is szeretem ink gyűlölőm már ..
2010. szept. 12. 21:32
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!