Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most?

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki megtaláltam az igazit de elvesztetem mert hülye voltam és most-is nagyon szeretem és tél oda adnák bármit ha akár 1 napot újra vele tölthetnék de sajnos már nem lehet igaz még nincs 2honapja se hogy szakítót velem de sajnos 2honap múlva esküvője lesz de nem szeretném tönkretenni az életél azzal hogy megmondom hogy még mindig szeretem de fogalmam sincs mit kéne tegyek segítsetek
2010. szept. 12. 17:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

ezt nemértem

két hónapja szakitottatok de már esküvője lesz egy másikkal?

eh

2010. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha két hónapja szakítottatok, és 2 hónap múlva elvesz valakit, akkor vagy nagyon gyorsan talált mást, vagy te csak második voltál... egyik sem szerencsés. Nem hiszem hogy ő lenne az igazi, ha csak ennyit jelentettél neki. Szerintem felejtsd el :S
2010. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ha szakított veled, nem ő volt az igazi.

Az igazinak TE is az igazi leszel!

2010. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
igen és nekem azt mondta régóta ismeri nagyon régóta de aszonta hogy akkor még nem volt vele mikor vele járt de szerintem igen és szerintem is egy csöppet gyors és gyanús nagyon az egész de viszont vagy igaz vagy nem de nem tudom szerintetek mondjam el hogy még mindig szeretem és vágjak haza mindent?
2010. szept. 12. 17:36
 5/31 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, lépj tovább! Vagy nem volt komoly kapcsi, ha 4 hón belül házasodik, vagy szerető voltál, vagy bosszúból teszi. Nem írtad le, de mást nem tudok elképzelni. Ezek fényében semmmi értelme beszélnetek.

Éld az életed! Ha tényleg az igazi, akkor úgyis keresztezi még egymást az utatok. Heverd ki!

2010. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
hát egy próbát megér
2010. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
azért hiszem azt hogy az igazi mert ha reggel felébredek azonnal rá gondolok és ha eszembe jut a mosolya boldogabb vagyok és mikor vele beszélek akkor jó érzésem van és eddig nem egy jelentkező volt a helyére de őt szeretem sajnos nagyon is de ha ő tél már nem érez így akkor ehet hagynom kéne az egészet és majd egyszer talán elmúlik magátol
2010. szept. 12. 17:38
 8/31 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy esküvő lesz? nem csak téged akar térdrekényszeríteni, hogy csússz-mássz utána?

Vagy tényleg szerető voltál, és rájött, hogy az esküvőre meg kell "javulnia".

2010. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Mennyi időt voltatok együtt?
2010. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

juj..mielott eszedbe jut a csodas mosolya reggel, inkabb azon agyalj,hogy mennyi ideig tart megszervezni egy eskuvot (helyszin,vendegek,kaja,ruha,csokor,smink,vofely,zenekar stb) - melyenk szervezesevaloszinuleg honapokkal,legalabb fel evvel ezelott megtortent! a leanykeresol az esuvoszervezesig ugyancsak ido telt el,ezek minimum fel eve egyutt vannak, de inkabb evek ota

ez a pasi veled csalta a menyassznyat es ennyi.sajnos ha bevallod az erzelmeidet,nem fogja erdekelni,vay kinevet. kerlek nelegyel ostoba! hagyd a csudaba es keress mast...

2010. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!