Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most?

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki megtaláltam az igazit de elvesztetem mert hülye voltam és most-is nagyon szeretem és tél oda adnák bármit ha akár 1 napot újra vele tölthetnék de sajnos már nem lehet igaz még nincs 2honapja se hogy szakítót velem de sajnos 2honap múlva esküvője lesz de nem szeretném tönkretenni az életél azzal hogy megmondom hogy még mindig szeretem de fogalmam sincs mit kéne tegyek segítsetek
2010. szept. 12. 17:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hagyd, feleslegesen erőlködnél. De ha most úgyis lesz egy csomó szabadidőd, próbálj kicsit megváltozni, olvass sokat, legyél igényes a belső értékeidre, az intelligenciádra, ha valaki nem tud tisztelettel nézni rád a műveltségbeli hiányosságaid miatt, akkor nem vesz komolyan soha, hiába teszed ki a lelked is. Nem elég, ha te szerelmes vagy, a másikban is szerelmet kell ébresztened.
2010. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha 19 éves akkor csak szórakozik veled,hogy esküvõ lesz.Olyat meg,hogy letérdepelsz egy fiu elõtt soha az életben meg ne ismételd!!!!
2010. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
hogy menyire igazatok van én csak szerető voltam már rájöttem XD de azt nem fogja zsebre tenni amit kapni fog ezért az is 100% először megmondom neki hogy ki az értéktelen aztán elküldöm a frászba XD
2010. szept. 12. 18:04
 24/31 A kérdező kommentje:
nem szórakozik mert mikor pl ügyvolt ősze futunk akkor is nagyon gyanús volt hogy nem ér rá meg-hogy minek keres munkát anyira ha othon mindent megkap és miért let volna pl szórakozóhelyen be jőt egy csaj és le kelet lépni mert hogy rosszba vannak címszóval akkor mégis igaz és ő is megmondta régóta egyűt vannak bár hozzá tette hogy akkor még nem de egy esküvőt eltervezni vagy csak hogy eszükbe jusson ien ahoz sok idő kel szóval én csak egy játék voltam számára de tuti vissza kapja vagy valami XD
2010. szept. 12. 18:09
 25/31 anonim ***** válasza:

19 évesen házasodik? Jön a baba? Vagy más kultúrkörből való?

Engedd el és boldog leszel! Egész életedben a lábtörlője lennél, ha visszakuncsorognád. Sokkal többre vagy hívatott! Most úgyis itt az év eleje. Tanulj, bizonyíts magadnak!

2010. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
igen jőn a baba is miutob kiderűlt de már valahogy kiment belőlem ezaz érzés hogy szeretem mert én csak 1 szerető voltam XD legsziveseben magamat is szmbe kőpném XD ha tudtam volna eleve szoba se álok vele XD és még én vok az értéktelen ahogy őt idézem mikor szakitot XD hát azt nem fogja egy hamar elfelejteni amit tőlem fog kapni most tuti szét oltom a fejét XD
2010. szept. 12. 18:21
 27/31 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe ne foglalkozzàl vele,mert lehet csak egy jót fog röhögni a markàba,nézd levegõnek.
2010. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy gyerekes vagy. Hagyd a francba, semmit nem érsz el azzal, ha piszkálod őket, csak lejáratod magad.
2010. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
nem mert végűlis bántani nem fogom csak elmagyarázni neki 4szem közt hogy ki az értéktelen és lehet hogy gyerekes vok de én ilyen vok akinek nem tetszik az ne nézzen rám és utána hagyom a picsbe
2010. szept. 12. 18:40
 30/31 anonim ***** válasza:

tudod mit? mivel le van sz*v hogy mit gondol rolad, ha ettol jobban erzed mgad,kuldd el nyugodtan a francba!! kit izgat hogy lejaratod magad,ha ettol neked jobb lesz. hulyenek nez,es ki nem sz*rja le. ugyi vagy,orulok hogy felnyitottuk a szemed :D

28 N

2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!