Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan megbotránkoztstó...

Miért olyan megbotránkoztstó sokaknak, ha egy családban elfogadott a meztelenség?

Figyelt kérdés
Természetesen nem feltétlenül vagyunk úgy, de ha meglátjuk egymást, nem problémázunk. Két külön nemű kamasz gyerek van a családban.

ma 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván azért mert a nagy többségnél ez nem elfogadható. Ez kb olyan mint a szájrapuszi. Én személy szerint nem tudom megérteni miért jó az ha a közvetlen családtagok meztelenül látnak, nekem ez ilyen perverziónak tűnik.
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A szüleimnél ez elképzelhetetlen lett volna. A férjemmel más volt a helyzet, viszont nem voltak gyerekeink. Egyébként jártunk nudista strandra, ott voltak egész családok, gyerekestől, mindenestől. Bevallom, nem tudom, mi hogy viselkedtünk volna, ha van gyerekünk.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk természetes. Mindenki meztelen volt nyáron mert úgy volt a jó nekünk.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy még le is pontozzák a hármast. Ennyire prűdek lennénk?
ma 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A két külön nemű gyerek hány éves? Ha kicsik akkor megértem, de nagyobb korban nem hiszem, hogy meztelenkedni fognak egymás előtt.
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek többsége képtelen szétválasztani a meztelenséget a szexualitástól.
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 16 és 18. Semmi gond nem volt eddig velük. Természetesen nem kötelező, de még nem volt panasz.
ma 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem botránkoztat meg, csak nem akarok pucér embereket látni. Az sem botránkoztat meg, hogy mindenki kakil, de nem akarom végignézni.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Azért nem szeretem ezt a családban, nem mert prűd vagyok, hanem mert ha egy családtagban van pedofil hajlam, akkor több lehetőséget kap ezt kiélni magából, a meztelenkedés által, például akkor már nyugodtan nyitogathat a serdülő lányára, emiatt jobb ha megtartják az emberek a határaikat.

Nálam a szüleim meztelenkedtek, mert pechemre pont egy olyan könyv akadt a kezükbe amikor születtem, ahol egy orvos jónak tartotta a meztelenkedést a gyerek előtt, hogy ne legyenek kérdései!

Sajnos nekem szar volt nagyon folyton csórén látni őket, még én éreztem magam kellemtlenül helyettük.

Ha szégyelltem magam előttük apám még rámfogta, hogy beteg vagyok rögtön perverzióra gondolok, még én szégyelltem magam!

Szóval azt tudom mondani, hogy nem!

Nem kell egymas előtt meztelenkedni!

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. "nem mert prűd vagyok, hanem mert ha egy családtagban van pedofil hajlam" Ennyire nem bizol meg a saját családod tagjaiban? Persze, ha van ilyen tapasztalatod az más. De eleve rettegni a családon belül? Szar életed lehet.
ma 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!