Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire bevett,...

Szerintetek mennyire bevett, mennyire egészséges, ha egyedülálló anyuka, 29 éves lánya, és 26 éves fia együtt laknak, és az a terv, hogy később is csak a fiú költözne külön, a lány és anyuka együtt laknak majd, akkor is ha a lánynak lesz családja?

Figyelt kérdés
Nem beteg az anyuka, el tudja látni magát, 60-as. A válás óta nem ismerkedett. Annak meg 15 éve.
ma 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretik egymást és ezt mindenki jóvá hagyta, akkor nem látom akadályát.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez mind mind tőlük függ, hogy működhet-e.. ismerek olyat akik teljesen jól élnek régóta így, nálunk 1 hétig se működne..
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Pl Az én anyukám soha nem költözött el a szüleitől. Ennek hâla mesebeli gyerekkorom volt. Hol a mamàval sütöttem, főztem, hol a tatával szereltem a garázsban, stb....

Pocsék lett volna, ha távol élnek....

ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Katona Dius ***** válasza:
63%

Ha a lány leendő partnerét sem zavarja, hajrá.

Én nem bírnék még egyszer anyámmal lakni, pedig szeretem. De annyira más sok esetben az értékrendünk, hogy csak állandó veszekedés lenne belőle.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Inkább, mint hitelből vagy àllami ingyenhitelből vegyenek sajátot...
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 retektorta ***** válasza:
81%
#3 Szintén, bár a nagypapám korán meghalt, ezért csak kevés emlékem van róla.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet eldönti. mennyire jönnek ki a leendő idegennel, nem ördögtől való a több generációs együttélés több haszna van mint hátránya. íde mondom egy két év gyakorlatban eldöl tudják e kezelni oda vissza.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyik fél sem a 3 főből, akkor semmi közöd hozzá. Azt csinálnak amit akarnak.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Ember fuggo. Az en anyam joarc volt egy megfelelo meretu hazban lehetett volna vele elni. ( éltunk is csak meghalt )

Anyosom is joarcc, de o mar tul sok mindenbe beledumal kell ez a 40 km kozenk. Nem sok nem keves pont jo.

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szolga3 válasza:
Nyilván nem veti fel őket a pénz..nem tud mindenki 40..100 millióért lakast venni v 200..250 e.ért bérelni!
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!