Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most?

Szerintetek mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki megtaláltam az igazit de elvesztetem mert hülye voltam és most-is nagyon szeretem és tél oda adnák bármit ha akár 1 napot újra vele tölthetnék de sajnos már nem lehet igaz még nincs 2honapja se hogy szakítót velem de sajnos 2honap múlva esküvője lesz de nem szeretném tönkretenni az életél azzal hogy megmondom hogy még mindig szeretem de fogalmam sincs mit kéne tegyek segítsetek
2010. szept. 12. 17:27
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
majdnem 3 hónapot xd Tom kevés idő de tél az alatt annyira elrabolta a szívemet hogy hihetetlen én eddig szerelmes se voltam ügy igazán és ép ezért nem-tudom hogy mit kezdjek magammal és eddig ő is célozgatót ara hogy újra ősze akar velem jőnni de tegnap este benyögte hogy 2honap és esküvő szal most vagy csak szívat direkt de úgy tetem mint aki űrűl neki pedig belál nagyon fájt és mikor szakítót akkor térden állva könyörögtem neki ég 1 esélyért és sajnos tél meg is érdemeltem mert tél hülye voltam de tél szeretem nagyon....
2010. szept. 12. 17:45
 12/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2010. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
DE ha egy olyan ember lene akkor nem úgy kezet volna hogy hószú távra szeretne velem leni és így is sok mindent tett hogy egyűt lehesűnk akkor mégis hogy? ez nem fér bele a róla alkotót képbe mert mikor rám nézet azt éreztem hogy téll szeret és lehet csak én éreztem így XD de nem tudom tél hogy mihez kéne kegyek
2010. szept. 12. 17:50
 14/31 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2010. szept. 12. 17:51
 15/31 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy neki igazi vagy,de neki nem biztos,hogy te vagy az igazi,vagy pedig csak szorakozott veled!
2010. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
meglehet kérdeznni h a psi hány éves?
2010. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
vagy lehet csak én vok ekkora pancser? nem kelet volna elhinem hogy téll szeret és ezek szerint tél nem szeret és most-is van 1 úgymond udvarló aki szerelmes belém de nekem is szimpi de nem vok 100%osan biztos benne nem szeretnék újat csalódni :S
2010. szept. 12. 17:56
 18/31 A kérdező kommentje:
ő 19 éves
2010. szept. 12. 17:56
 19/31 anonim ***** válasza:

3 hónapot? Hűha...

Én adok neked pár tanácsot mit tegyél:

1. vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárt

2. a tanulással foglalkozz, most jön valószínű az érettségid

3. nőj fel...nagyon gyerekes a felfogásod, el se tudod képzelni, mennyi szervezéssel jár egy esküvő, és a párnak mekkora lelki felkészülés kell hozzá. Senki nem mondja azt, hogy 2 hónap múlva megnősül, ha akkor jön össze valakivel. Ezt neked is tudnod kellene.

5. felejtsd el ezt a pasit. Te ebben a "kapcsolatban" egy szerető voltál, és valószínű a srác rájött, hogy nem te kellesz neki, hanem a menyasszonya. Fogadd el és keress magadnak mást.

2010. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
A fiu hàny éves,mivel te még nagyon fiatal vagy?
2010. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!