Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tőled kérnek bocsánatot a...

Tőled kérnek bocsánatot a családtagok, ha megbántottak, rosszul viselkedtek veled vagy tévedtek?

Figyelt kérdés
ma 17:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
Dehogy... nálunk sajnos ez sosem volt divat. (1989-ben születtem... bár ez lehet nem csak ezen múlik.)
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
2002-ben születtem, itt se ismerik azt a szót, hogy bocsánat.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ismeretlen fogalom:((
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Te bocsánatot szoktál kérni?
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

91-es vagyok. Én abban nőttem fel, hogy bocsánatot csak a gyerekek kérnek...


Ma már én is szülő vagyok, mi ezt teljesen máshogy csináljuk.


Aztán anyám teljesen kiakadt, amikor a 6 éves gyerek közölte vele, hogy kérjen bocsánatot, amiért kiabált...

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%
Nem. Anyám vérbeli nárcisztikus és nem szép ilyet mondani, de tanulatlan ostoba is. Naponta kapunk össze látszólag banális dolgokon, de már egyszerűen nagyon idegesítő. Csak a mai példa: apám kérte, hogy hozzon neki cukormentes zöld fuzeteát, erre hozott olyat, ami nestea, zöld, ÉS tele van cukorral, ami apámnak halálos, mert diabéteszes. Mikor mondtuk neki, hogy nem ezt kellett volna, fel volt háborodva, hogy de a nestea márpedig fuzetea és zöldnek is zöld, tehát nem érti, mi a probléma, de mi hálátlanok és idióták vagyunk, akik csak okoskodni tudnak, szóval majd ő megissza. Amint tudok, elköltözöm, és anyám felé se fogok nézni. Kedvem lenne felakasztani magam, minden napra jut hasonló.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
5ös, a 6 éves gyerek is mindig bocsánatot kér ha hangos?
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
7: igyekszünk úgy nevelni, hogy ha olyat csinál, amit nem kellett volna, akkor utána bocsánatot kérjen. Ehhez hozzátartozik, hogy mi is ezt tesszük.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
8as de ha pl hangos játék közben bocsánatot kér? Hiszen olyat csinál, amit nem kellene, az emberek 90%-át zavarja más hangos gyereke. Mert ha nem kér bocsánatot minden alkalommal, akkor bunkóság volt arra kérnie a nagyanyját.
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban sajnos ez nem jellemző. Anyám soha nem kért bocsánatot semmiért, de most a mamám is ilyen. Ő sosem ismerné el

ha valamiben hibázott vagy megbántott valakit.

A múltkor engem nagyon megbántott

de azóta sem volt képes rendesen

bocsánatot kérni érte.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!