Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van ebben a...

Szerintetek igaza van ebben a férjemnek? Nagyon megbántott (sztori lent)

Figyelt kérdés
A férjem közölte velem ma este, hogy meg akar beszélni valamit, ami már hetek óta nagyon idegesíti. Ez pedig az volt, hogy a múltkor, mikor ott voltunk az öcséméknél, az öcsém egész délután a 10 hónapos kisfiunkat babusgatta és puszilgatta. Es hogy ez őt rettenetesen idegesitette, mert hogy a Tesóm egy idegen férfi es ne puszilgassa a mi babánkat. Engem ez nagyon felháborított es elkeserített hogy ő ebből ekkora ügyet csinált. Plane h idegennek titulálta a testvéremet. Azt tudni kell hogy nekem Tesómmal nagyon jó a kapcsolatom, es nagyon szeretjük egymás gyerekeit is. A férjem családja teljesen más, itt laknak felorara tőlünk a szülei (es az ő öccse is) de szinte egyáltalán nem érdekli őket a fiunk. Eddig kb 4-5x látták. Na most sztem ez sokkal rosszabb, mint az h az én öcsém össze-vissza puszilgatta csupa szeretetből. Szerintetek???
aug. 11. 22:50
1 2 3
 1/27 Cameroon ***** válasza:
95%
Szerintem az öcséd a szeretetét mutatta ki amivel semmi probléma nem kéne hogy legyen .én ezen nem problémáztam volna
aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
A férjednek nincs jó kapcsolata a családjával, és ezért (irigységből, gondolom) a tesódat bántja. Az öcséd nem csinált semmi rosszat a babával, bem kéne ezen kiakadnia, inkább örülnie.
aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen pontosan én is ezt mondtam neki, hogy inkább orulnie kéne hogy legalább a mi családunk oldaláról kap szeretetet es törődést a kisfiunk. Szerinte én vagyok a hülye 🤷🏻‍♀️
aug. 11. 22:59
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Korábban erről volt szó? Hogy a másik családjával ki hog tart kapcsolatot, stb? Megmondanám neki, hogy attól még, hogy őt ridegtartásban nevelték, nehogy már öcséd csipesszel fogja meg a gyereket...
aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked van igazad. Nekem még nincsen gyerekem, de ha egyszer lesz, akkor úgy képzelem el, hogy mindenki imádja majd a családomban. Nálunk is ilyen a helyzet, közel állok a családomhoz és engem is nagyon szerettek gyerekként.


Viszont szerintem biztosan nem rossz szándékból teszi a férjed, hanem mert vele ilyen soha sem történt. Én mindenképpen megpróbálnám vele ezt megbeszélni, ha már lehiggadtam, ha kell akkor újra és újra.

aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hat engem, mivel nagyon családcentrikus vagyok, mindig is bántott hogy náluk más a helyzet. De úgy voltam vele, hogy ez van es elfogadtam. 10 éve vagyunk együtt, ezalatt az ő öccse 1x hívott el minket magukhoz vacsorázni. A szüleivel évente kb 5-6x szoktunk találkozni,szinte csak es kizárólag szulinapokkor. Én régebben még erőltettem a dolgot és többször hívtam őket hozzánk vacsorára, de mostanában már ez sincs. Nagyon furcsa család ők, az az érzésem vt mindig is h egymást sem szeretik igazán:(
aug. 11. 23:23
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet hogy féltékeny volt hogy tesód olyan jól elvan a gyerekkel, talán jobban is mint ő maga, a gyerek apja?

Hogy bánik férjed a gyerekkel? Babusgatja, puszilgatja? Tud vele bánni?

aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő sosem kapott puszit amikor gyerek volt.

Neked természetes a családi szeretet, neki nem és fogalma nincs, hogy mit kezdjen vele.

Tanítsátok meg rá, hogy ez jó dolog.

aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egész biztos h nem rosszból mondta ezt, hanem látszólag ő tényleg így gondolja. Pont ez bántott engem nagyon, hogy ekkora különbség van köztünk. Arról szó se lehet h tesomnak bármit is mondjak, kb ugyanolyan rosszul esne neki mint nekem, arról nem beszélve h nem is értené az egészet. A férjemnek majd megpróbálom elmagyarázni hogy nálunk ez a helyzet, mi ilyenek vagyunk es kész. Lehet h tényleg azért ilyen mert számára ismeretlen ez a jelenség.
aug. 11. 23:29
 10/27 A kérdező kommentje:
A babánkat amúgy nagyon szereti, folyton a kezében van. Ilyen szempontból nem lehet ra semmi rosszat mondani.
aug. 11. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!