Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van ebben a...

Szerintetek igaza van ebben a férjemnek? Nagyon megbántott (sztori lent)

Figyelt kérdés
A férjem közölte velem ma este, hogy meg akar beszélni valamit, ami már hetek óta nagyon idegesíti. Ez pedig az volt, hogy a múltkor, mikor ott voltunk az öcséméknél, az öcsém egész délután a 10 hónapos kisfiunkat babusgatta és puszilgatta. Es hogy ez őt rettenetesen idegesitette, mert hogy a Tesóm egy idegen férfi es ne puszilgassa a mi babánkat. Engem ez nagyon felháborított es elkeserített hogy ő ebből ekkora ügyet csinált. Plane h idegennek titulálta a testvéremet. Azt tudni kell hogy nekem Tesómmal nagyon jó a kapcsolatom, es nagyon szeretjük egymás gyerekeit is. A férjem családja teljesen más, itt laknak felorara tőlünk a szülei (es az ő öccse is) de szinte egyáltalán nem érdekli őket a fiunk. Eddig kb 4-5x látták. Na most sztem ez sokkal rosszabb, mint az h az én öcsém össze-vissza puszilgatta csupa szeretetből. Szerintetek???
aug. 11. 22:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%

Én sem szeretem ha összepuszilgatták a gyerekeimet, amikor picik voltak,pedig jó családból jöttem.

Nem szeretem és kész.

Én néha szóltam, félig viccesen hogy fürdött már a gyerek, nem kell összenyalni, de ügyet nem csináltam belőle.

aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

Te gondolkodsz normálisan, a férjed beteg lelkű. Menjen pszichológushoz.

A gyereknek jól esett, nem? Hiszen nem sírt, nem menekült abból a helyzetből. Akkor meg mi baja van a férjednek?

Az ilyen emberek sajátítják ki maguknak a házastársukat, gyereküket. Egyébként milyen nemzetiségű?

aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Svájci nemzetiségű. De az ami náluk van, itt sem normális sztem, itt sem minden család olyan.


A kisfiamnak meg jólesett a babusgatás, Tesóm amúgy is olyan típusú ember akit imádnak a gyerekek. Nyilván ha azt látom h nem akarja a baba, akkor nem engedtem vna, de itt szó se vt ilyesmiről.

aug. 12. 12:00
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a svájciak nemigen híresek a babusgatásról. Ismerősre rászóltak, hogy ne furikázzák a gyerekeket 8 évesen.
aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%
Itt nyilván csak arról van szó, hogy a férjed számára idegen az olyan fajta viselkedés, mint amit az öcséd részéről tapasztalt, mert a férjed családjában feltehetően nem volt szokás a pozitív érzelmek ilyen nyílt kimutatása.
aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22%
Mit vársz, hogy hordjuk le a férjedet mindenféle szarnak? Mi lenne ha nem minket traktálnál a piti sérelmeiddel?
aug. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk a családban nem volt szokás puszilgatni meg nyámbázni a gyerekeket. Ettől még szerették/szeretik őket.
aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!