Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem megbántottnak....

Jogosan érzem megbántottnak. Magam?

Figyelt kérdés

Anyósomékkel jóban voltunk egészen 2 hónappal ezelöttig. Itt voltak nálunk a férjemmel összekaptam. Ők melettem álltak ki. Férjemmel elhordták egymást mindennek. Másnap megbeszéltem a férjemmel a.dolgot. ők úgy mentek el, hogy.nem beszéltek a fiukkal. Apósom hívott mondtam neki hogy megbeszéltük de mindketten elég bután viselkedtek egymással. Ekkor elhordott mindennek, kétszínű vagyok stb. Ezt le is írta nekem. Felhívta anyumat majd mindent kitalált és hazudott neki jogy miért vesztek össze. Majd anyósom felhívott és apósom ott is elhordott minden kétszínű kis takonynak. Hogy lehetek ilyen szemét stb. Ekkor.mi is összevesztünk. Kerestem egy számot a hívásinfoba a férjem telefonján és láttam, hogy hívta az apját.

Rákérdeztem hogy mégis miért erre azt mondja hogy máshogy nem tudunk telket venni ha ök nem segítenek(anyumék nem tudnak) teljesen kibuktam. Most megint évekig úgy kell hogy táncoljak ahogy ők fügyülnek mert segítenek?erre megint az volt a válasz hogy máshogy nem tudunk telket venni. Montam akkor nem építkezek inkább de nem vagyok hajlandó jelenleg megbovsájtani neki ha segítenek sem. Megint el fogják várni, hogy az legyen amit ők m9ndanak. Nem az a bajom, hogy beszél az apjával hanem hogy engem és őt is így megbántottak és még ezek után felhívja és megalázkodik nekik. És ezzel úgy érezzék ők semmi roszat nem tette. Igazam van vagy csak felfújom?


2016. máj. 26. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen igazad van!! Megértelek. Tényleg jogos.


Ne haragudj senkire, rájuk se. De nyugodtan legyél megsértődve, ez naggggyyyon csúnya dolog volt tőlük.

A férjed meg ne hódoljon így be nekik!

2016. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Miért kell a telek vásárláshoz a segítségük?
2016. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Elkövetted azt a hibát, hogy belevontad a veszekedésetekbe az anyósodékat. Megkérdezhetem, mióta vagytok együtt? Ehhez elég pár év. Biztosan tudod, hogy nem szabad külső feleket belevonni, mert senki sem érthet meg úgy Titeket, mint Ti egymást.

Természetesen, mikor nem voltatok egyedül, nem tudtál teljesen befelé figyelni, és talán rosszul is esett, hogy van közönség - ez sérti a büszkeséget.

Azután meg megbékéltél a pároddal, de erre nem gondoltál, miközben veszekedtetek. Ez sem jó, de már megtörtént.

Anyósodék meg annyira szeretnek Téged, hogy teljesen kiálltak melletted- hidd el, én tanultam sok mindent, és ez amiatt van, mert szimpatizálnak Veled. Nem állást foglalnak ilyenkor igazából az emberek. Tehát úgymond "megvették" az árut, az árudat, ami Te voltál ott és akkor, azzal a nézőponttal.

Ami szerintem nagy szó, a fiuk mellett. Szerintem biztos, hogy támogatni akarnának titeket egy szép, normális kapcsolatban és miután számukra te visszakoztál, furcsán néznek Rád. Amit én teljesen megértek.

Nem lehet senki külső embert bevonni egy veszekedésbe, mert Ti szeretitek egymást, és ez a Ti veszekedésetek.

Nem várhatod el, hogy ugyanúgy érezzenek, mint Te. Ez lehetetlen. Nagyon hasonlóan lehet, de ugyanúgy szerintem nem.

Becsüld meg, hogy ennyire őszinték Veled, hogy a szemedbe mondják, hogy nem vagy őszinte. A legrosszabb, ha szemedbe jópofiznak, vagy morognak kicsit, hátad mögött meg széltébe-hosszában mindenfélét mondanak.

Talán mondd el nekik, hogy sajnálod, hogy őket bevontad de ez csak kettőtökre tartozik, vagy hasonló. Azért ne égess fel minden hidat, mert TANÁCSOT lehet máskor kérni, de nem veszekedést dönteni.

Megértem, hogy rosszul esett, érzelmileg vezérelt embernek tűnsz, ezért összevesztél Velük, de csak mert nem tudod magad beleélni a helyükbe, azt gondolom.

A fütyülés nem értem, honann jön, voltak már korábbi jelei is?

Szerintem mindenképpen beszélni kell Velük, és mivel fogalmam sincs min vesztetek össze (talán nem is lényeg), ..

Na, még egyszer nekifutok: Szerintem jól tette. A beszélgetés nem megalázkodás. Beszéljetek, kommunikáljatok sokat, de kicsit kevésbé hevesen és jobban meggondoltan.

A telek témában nem tudok dönteni, hogy táncolnod kell-e, szavaidat idézve, de szerintem az eljárással nincsen gond.

Nem felfújod, hanem csak máshogy érzed és kevéssé érted meg őket.

2016. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utolsó- Nem vontam bele őket csak a férjem megbántott nagyon és ők.meg közbeszóltak. Nem én vesztem össze velük hanem a férjem, és miután elmondtam hogy szerintem senkinek nem kellett.volna úgy viselkedni ahogy tették ezután jött az apósom elhordott mindennek mindent mondott rólam milyen szemét vagyok stb akkor haragudtam meg rá. Most meg hogy segítség kellene férjem alázkodik meg magyarán mondva bocsánatot kér- mintha.engem nem bántottak volna meg holott én egy rossz szót sem szóltam nekik. Inkább maradok albiban minthogy az ő segítségüket kérjem, hogy megint évekig az legyen amit ők mondanak.
2016. máj. 26. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Ekkor.mi is összevesztünk.


Akkor itt kire célzol? Köszi

2016. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt a telek témát nem értem!
2016. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szüleim és anyósomék előtt SOHA nem veszekszünk, még ha a nyelvünket is kell leharapni.

Ennek az oka, hogy mi megbeszéljük, már rég túl vagyunk a dolgon, Ők meg a világ végét látják, és ezen pörögnek még hetek múlva is.

2016. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkora zagyvaság, és értelmezhetetlen maszlag amiket itt össze írtál, hogy csak na!

Egyébként ha anyagilag támogatnak benneteket,( gondolom ezt jelenti, hogy nélkülük nem tudtok telket venni,) akkor úgy kell táncolnod, ahogy ők fütyülnek!

2016. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ha nem érted minek írsz? Írtam hogy akkor inkább albiban maradok ha azt kell csinálnom amit ők mondanak. Nem leszek senkinek a csicskása
2016. máj. 27. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy felvilágosítsalak, hogy nem tudsz fogalmazni.

Akkor egyébként ne legyél a csicskása senkinek, maradj albérletben, vagy kérj segítséget a te szüleidtől!

2016. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!