Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem megbántottnak....

Jogosan érzem megbántottnak. Magam?

Figyelt kérdés

Anyósomékkel jóban voltunk egészen 2 hónappal ezelöttig. Itt voltak nálunk a férjemmel összekaptam. Ők melettem álltak ki. Férjemmel elhordták egymást mindennek. Másnap megbeszéltem a férjemmel a.dolgot. ők úgy mentek el, hogy.nem beszéltek a fiukkal. Apósom hívott mondtam neki hogy megbeszéltük de mindketten elég bután viselkedtek egymással. Ekkor elhordott mindennek, kétszínű vagyok stb. Ezt le is írta nekem. Felhívta anyumat majd mindent kitalált és hazudott neki jogy miért vesztek össze. Majd anyósom felhívott és apósom ott is elhordott minden kétszínű kis takonynak. Hogy lehetek ilyen szemét stb. Ekkor.mi is összevesztünk. Kerestem egy számot a hívásinfoba a férjem telefonján és láttam, hogy hívta az apját.

Rákérdeztem hogy mégis miért erre azt mondja hogy máshogy nem tudunk telket venni ha ök nem segítenek(anyumék nem tudnak) teljesen kibuktam. Most megint évekig úgy kell hogy táncoljak ahogy ők fügyülnek mert segítenek?erre megint az volt a válasz hogy máshogy nem tudunk telket venni. Montam akkor nem építkezek inkább de nem vagyok hajlandó jelenleg megbovsájtani neki ha segítenek sem. Megint el fogják várni, hogy az legyen amit ők m9ndanak. Nem az a bajom, hogy beszél az apjával hanem hogy engem és őt is így megbántottak és még ezek után felhívja és megalázkodik nekik. És ezzel úgy érezzék ők semmi roszat nem tette. Igazam van vagy csak felfújom?


2016. máj. 26. 21:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%
De ha már a telekvásárláshoz is más pénze kell,miből akartok építkezni???
2016. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!