Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan nevezett semmirekellőn...

Jogosan nevezett semmirekellőnek a férjem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ütött belé. Tény, ami tény, 5 éve munkanélküli vagyok. Eddig soha nem mondott ilyet, mindig kérdeztem, hogy ő ezt hogy éli meg, de a válasz mindig az volt, hogy nincs abból semmi. Az ország legnyomorúságosabb részén élünk. Munkalehetőség 0. Ez alatt az 5 év alatt nem éppen a seggem meresztettem, bocs a kifejezésért. Minden évben minimum 4 hónapot mindig alkalmi munkáztam, volt hogy egy teljes évig. Az ebből származó pénzt mind egy szálig megtakarításba megy. Kitanultam egy új szakmát, hogy azzal hátha el tudok helyezkedni, de azzal sem sikerült. Itthon minden munkát én végzek, a férfi munkát is, fahordást, a veteményt, hólapátolást, stb. Neki semmit nem kell csinálnia ha hazajön. Ez akkor is úgy van ha én is dolgozok éppen valamit, hazajövök mindent elrendezek. Mindig meleg lakással várom télen, meleg vacsorával, tiszta lakás, tiszta ruhákkal...

Lenne munkalehetőség, 120 km-rel tőlünk, a testvérem cégénél, neki is, és nekem is. Folyton nyaggatom, hogy menjünk el, költözzünk oda, és akkor meg van oldva a probléma, de nem, jó neki itt. Azt is javasoltam, hogy akkor elmegyek én néhány hónapra, ha gondolja, de azt mondja, hogy ne menjek, nem szorolunk rá. Akkor mit tehetnék még?


2016. ápr. 9. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
A helyedben nem kérnék engedélyt töle, hanem mennék.
2016. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Pedig a költözés lenne a legjobb, ha nincs munka elérhető közelségben.
2016. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Magyarán cseléd vagy. Menj, én ezt mondom :)
2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is menj! 😊
2016. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Én mennék a helyedben. Mivel kibújt a szög a zsákból, jobb, ha mielőbb a sarkadra állsz.
2016. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindent megcsinálsz, csak a férjedet nem.
2016. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Ne menj el csak ugy, el fogtok valni :s gyozd meg ot is valahogy!
2016. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Az ország legnyomorúságosabb felén vett egy céget a tesóm. A kezdő autószerelőjük többet kap (200 br felett), mint én Sopronban könyvelőként... Hetek óta hirdet, és alig van épkézláb jelentkező, első nap részegen megy be, stb... Na,ennyit arról, hogy arra nem lehetne dolgozni.


Ettől függetlenül akkor sem nevezném semmirekellőnek azt sem, aki csak a háztartást látja el és mellette semmit sem csinál.

2016. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Nem ideális a helyzetetek, és lenne is megoldás, de ő nem akarja a helyzetet megoldani.

Ő húz vissza kettőtöket, nem te.


Ultimátum: vagy mentek vagy befogja.

2016. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Menjél. Nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy így, ráadásul aláz is.
2016. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!