Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem? Ugye, hamarabb...

Elkéstem? Ugye, hamarabb kellett volna neki megmondani? Megőrülök, annyira fáj!

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek, segítsetek!! Összetört szerelmes lány vagyok! Az életemnél is jobban szeretek egy férfit, ŐT, akitől családot, gyerekeket akartam, akiért végülis feladnék mindent!

24 éves vagyok, Ő 36. 350 km választ el minket egymástól. Azt mondta eddig, hogy a kapcsolatunkban egy dolog zavarja csak, a távolság, mert ő semmi pénzért nem jönne hozzám lakni, vagy én megyek hozzá letelepedni, vagy vége. Azaz "ez van vagy ez se".

Tegnap itt volt, együtt voltunk, és utána közölte, hogy ha egy közelebbi lány jönne, aki még neki is tetszik, akkor szó nélkül lecserélne engem arra, mert az a lány egy fontos kritériummal többnek felelne meg, mint én: ott akarna élni, ahol ő van, mert ő tudja, hogy én se mennék oda lakni, meg ő se fog jönni semmi pénzért. Akkor fájdalom, de vége. Kérdeztem, hogy az nem zavarja, hogy akkor talán egyedül marad, itt meg családja, jó munkahelye lehetne? Azt mondta, hogy ne temessük őt még el, mert őt most is nézegetik más lányok, csak akadna neki más. Kérdeztem erre, hogy akkor mindegy, hogy én vagyok vagy más? Azt mondta, hogy olyan szempontból mindegy, hogy a párválasztás szakaszában olyat kell választani, aki minden szempontból megfelel, és én ennek az egy szempontnak nem felelek meg.

Már többször is gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak odamegyek, mert nagyon szeretem, csak mivel ez eddig még egy függő kérdés volt, nem közöltem vele.

Ma meg jön a szakító sms-e, hogy ne haragudjak, de ezt így nem akarja folytatni, mert a távolság megoldhatatlan. Hát én erre megírtam, hogy ha csak az a baj, akkor én eldöntöttem, hogy költözöm, letelepedem az ő vidékén. Azt írta rá, hogy de azzal olyanra kényszerítene rá engem, amit a szívem mélyén nem akarok, és egy életen át szenvednék miatta. Megírtam erre, hogy nem, ha ő szeret, mert az ő szeretete kárpótol mindenért. Erre azóta sem válaszolt, pedig több órája ennek, dolga nincs most, előtte meg pergőn smseztünk. Még annyit írtam ezután, hogy remélem, hogy nem késtem el ezzel a válasszal, de ha nem kell, hogy menjek, akkor nem megyek. Erre sem válaszolt. Pedig előtte mindig mondta nekem, hogy döntsem el, hogy hol akarok élni, mert ha itthon, akkor szakít, és nem is mer megszeretni addig, míg nem érez engem biztosnak, hogy odamegyek hozzá. Mert szeret vmennyire, de nem olyan mélyen, és nem is kötődik annyira, mintha ottani lennék. S amikor megkérdeztem, hogy tudnál-e szeretni, ha odamennék hozzád, ott telepednék le, akkor egyszer azt írta rá, hogy talán.

A kapcsolat 2 hónapos, de szerelem volt számomra első látásra, ami azóta csak erősödik. Előtte egy 6 éves kapcsolatom volt, aki mindent megtett értem (erre is azt mondta nekem, hogy biztos azért, mert az helybeli volt), rajta is nehezen jutottam túl, és azt hittem, senki nem fogja őt pótolni. Kb a 40. randi után jött Ő, aki jött, látott és győzött nálam.

A tegnapi együttlétünkhöz képest ma gyógyszeren élek, folyamatosan bőgök, még semmit sem ettem, kócos vagyok, csak a gépet bámulom. Anyut hívtam, neki is több órát bőgtem a telefonba, de csak annyit értem el vele, hogy eddig szerette Őt, most meg utálja.

A megőrülés határán vagyok! Ugye, elkéstem a válaszommal? Hamarabb kellett volna megadnom a választ, akkor jobban ki tud alakulni a kapcsolat, akkor jobban megszeret! Így a bizonytalanság miatt lehet, hogy kiszeretett belőlem! Bár még tegnap is úgy jött, hogy így szerelmem, úgy szerelmem, édesem, amúgy nagyon hideg fejű, ha vmi nem felel meg a számításoknak, azaz nem éri meg, akkor olyat nem csinál, munkával is így van.

Meg fogok őrülni, késsel vágják a szívemet, a fejemet, fejgörcsöm van, és összevissza rajzolgatok A/4-es lapokra hülyeségeket, mint egy őrült, pedig nem szoktam még unalmamban se.

Mit tegyek még, mit írjak még, mit mondjak még??????


2010. szept. 12. 16:20
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajtad múlt. Fogadok, hogy egy ideje már kiábrándult belőled, és kapóra jött ez az ürügy, amire ráfoghatta a szakítást.
2010. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
A távolság csak ürügy volt,hogy szakítson veled.Nem szeret,talán már van neki más.Ha akarna téged,aqkkor már írt volna.Bocs,de értsd meg,hogy nem kellesz neki.31/F
2010. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne éld bele magad ebbe a kapcsolatba, ha nagyon szeretne akkor nem adott volna ilyen ultimátumot,mert ez zsarolás.Az én párom pl.szó nélkül hozzámköltözött(igaz csak 30 km),de ő azt mondta h. ha kapna külföldön munkát és én nem tudnék menni,akkor nélkülem nem menne.Ez a pasi szerintem csak játszott veled.Aki ennyire játszik mások érzésével,az nem akar komoly kapcsolatot,ha eddig nem talált(annak ellenére h. azt mondja h. sokan megbámulják meg ilyenek),az nem akar még családot alapítani, ő az a tipus aki azt várja el a másiktól h. úgy azt csinálják amit ő akar.Ő nem egy tisztességes ember,ne kezdj vele, inkább válassz egy olyan pasit aki tisztelés szeret téged, sose zsarolna meg és nem áltatna.Ha tnyleg fontos lettél volna,akkor elfogadta volna h. most úgy döntesz h. letelepedsz nála, és nem egyből a kifogással jön(szerintem nem akar ekkora kockázatot, h. a végén ő legyen a hibás ha szakít és te miatta itt hagyod az életed.)Gondolj arra h. ő egy rossz tulajdonságokkal megáldott ember aki csak játszik és máris könnyebb lesz elfelejteni.Légy okos,ne alázkodj meg!!
2010. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem NEM azon van a hangsúly, hogy milyen hamar vagy milyen későn adtál választ!!!

És függetlenül a távolságtól, ha két ember ilyen fontos dologban nem tud megegyezni, akkor annak a kapcsolatnak, bárhogyan is nézem nincsen jövője.

Picit gondolkozzál! Tényleg megérné, hogy ennyire messze költöznél el innen érte?

Nem gondolod, hogy ez egy Kifogás a részéről, hogy hirtelen amikor meggondoltad magad, már ő nem akar téged annyira?

Ne haragudj, de ez nonszensz!Ez a pasas- bármennyire is érzed te úgy, hogy szeret--hidd el nem eléggé szeret.Fájó dolog, de ez van..Meg az, hogy iylet m ondott neked, ha jönne más lány, akkor dobna téged kapásból....

ez nem a szerelem jele...nem bántjuk meg a másikat, ha szeretjük..azért a korkülönbség is viszonylag nagy...12 év..habár szexi meg minden..azért jobb, ha kicsit korodhoz illő korú pasit választanál.

A szomorúság még eltart egy darabig, de tudod, semmi sem történik véletlenül..És biztosan ez a pasi sem csak jótulajdonságokből áll..ha nem harcol érted...veszett fejsze nyele..túl kéne lépned, mert ő simán elfelejtene téged h ajönne egy másik lány, ezt ne feledd..

Minden bizonnyal még az Igazit csak ezután fogod megismerni!

26 L

2010. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Már az első sorok után sejtettem, hogy a pasit valamilyen netes oldalról halásztad, de a további kommentjeid alapján tankönyvbe illő az eseted és teljesen tipikus.


Felhívnám a figyelmedet, nagyon kevés kivétellel ezeken az oldalakon csak kalandot kereső, numerákat gyűjtő emberek tömkelege keresgél és nagy naivitásra vall részedről, hogy 2 hónapos ismeretség után már hatalmas szerelemet éreztél, már mindent feladtál volna egy színlelt zsarolásért, most pedig drámázol.


ÉÉÉÉBREEESSSZTŐŐŐŐŐ!!!!


A Te hozzáállásod is felszínes, komolytalan a párkereséshez, mert elhiheted, komoly szándékú férfi szóba sem állna veled most. Szél ellenében azonnal megérezné, hogy csak a női hiúságod, a sértett büszkeséged miatt szeretnél azonnal ismerkedni. A kutyaharapást szőrével effektus nem jó kiindulási alap az igazi megtalálására, a közös karácsony tervezgetésére, az csak pillanatnyi tűzoltásra jó.


A valódi társkeresés, pártalálás nem így működik, ezekkel a módszerekkel csak felszínes kapcsolatokat, numeravadász férfiakat fogsz találni, amitől megint azt fogod gondolni, hogy Te szerencsétlen vagy, mert folyton csak ilyeneket fogsz ki, pedig egészen másról van szó.


Ezzel a hozzáállással, viselkedéssel, görcsös akarással pont azokat a férfiakat fogod bevonzani állandóan, akik nem valók társnak.

2010. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem erted a lenyeget kerdezo. Nem kestel le semmirol. Nem neked kell erte hajtanod. O nem szeret, mert ha szeretne, nem mondott volna ilyet. Elobb-utobb ki fog jonni a kapcsolatotokban az, hogy nincs meg a reszerol a szerelem. Miert alacsonyodsz le ilyen szintre?
2010. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy példa a férfira aki SZERET:a férjemnek még a házasságunk előtt munkát ajánlottak Párizsban,de én nem tudtam volna menni,ezért nem fogadta el.Ilyen,mikor egy férfi szeret valakit.Nem ultimátumokat ad.
2010. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
Isten legnagyobb "barma"a Nő.
2010. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Lenne egy pár kérdésem, bár már úgy látom, fölösleges:


Mióta voltatok együtt?

Te miért nem tudsz oda költözni ahol ő van, s ő miért nem tud oda költözni, ahol te vagy?

Nem tapasztaltad korábban, hogy valami probléma van?


Nem igazán értem, hogy miért nem ültök fel a vonatra és beszélitek meg ezt személyesen, vagy beszéltétek meg tegnap. Az ilyen horderejű problémákat nem lehet sms-ben megvitatni. Vagy, ha úgy gondoljátok, hogy igen, akkor egyikőtök sem akarja a kisujját sem mozdítani ezért a kapcsolatért.

36 évesen már benőhetett volna a barátod feje lágya, érettebb gondolkodást vár el az ember.


Próbáljatok mind a ketten olyan társat keresni, akivel megértitek egymást, akit szerettek és nem csak hülyítitek egymást.

2010. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hapsi csicskát keres, nem szerelmet és feleséget. Az kéne, hogy a legkisebb gond legyen, hogy milyen messze laktok egymástól. Még egy ember, aki nem ismeri az alkalmazkodás fogalmát......
2010. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!