Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem? Ugye, hamarabb...

Elkéstem? Ugye, hamarabb kellett volna neki megmondani? Megőrülök, annyira fáj!

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek, segítsetek!! Összetört szerelmes lány vagyok! Az életemnél is jobban szeretek egy férfit, ŐT, akitől családot, gyerekeket akartam, akiért végülis feladnék mindent!

24 éves vagyok, Ő 36. 350 km választ el minket egymástól. Azt mondta eddig, hogy a kapcsolatunkban egy dolog zavarja csak, a távolság, mert ő semmi pénzért nem jönne hozzám lakni, vagy én megyek hozzá letelepedni, vagy vége. Azaz "ez van vagy ez se".

Tegnap itt volt, együtt voltunk, és utána közölte, hogy ha egy közelebbi lány jönne, aki még neki is tetszik, akkor szó nélkül lecserélne engem arra, mert az a lány egy fontos kritériummal többnek felelne meg, mint én: ott akarna élni, ahol ő van, mert ő tudja, hogy én se mennék oda lakni, meg ő se fog jönni semmi pénzért. Akkor fájdalom, de vége. Kérdeztem, hogy az nem zavarja, hogy akkor talán egyedül marad, itt meg családja, jó munkahelye lehetne? Azt mondta, hogy ne temessük őt még el, mert őt most is nézegetik más lányok, csak akadna neki más. Kérdeztem erre, hogy akkor mindegy, hogy én vagyok vagy más? Azt mondta, hogy olyan szempontból mindegy, hogy a párválasztás szakaszában olyat kell választani, aki minden szempontból megfelel, és én ennek az egy szempontnak nem felelek meg.

Már többször is gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak odamegyek, mert nagyon szeretem, csak mivel ez eddig még egy függő kérdés volt, nem közöltem vele.

Ma meg jön a szakító sms-e, hogy ne haragudjak, de ezt így nem akarja folytatni, mert a távolság megoldhatatlan. Hát én erre megírtam, hogy ha csak az a baj, akkor én eldöntöttem, hogy költözöm, letelepedem az ő vidékén. Azt írta rá, hogy de azzal olyanra kényszerítene rá engem, amit a szívem mélyén nem akarok, és egy életen át szenvednék miatta. Megírtam erre, hogy nem, ha ő szeret, mert az ő szeretete kárpótol mindenért. Erre azóta sem válaszolt, pedig több órája ennek, dolga nincs most, előtte meg pergőn smseztünk. Még annyit írtam ezután, hogy remélem, hogy nem késtem el ezzel a válasszal, de ha nem kell, hogy menjek, akkor nem megyek. Erre sem válaszolt. Pedig előtte mindig mondta nekem, hogy döntsem el, hogy hol akarok élni, mert ha itthon, akkor szakít, és nem is mer megszeretni addig, míg nem érez engem biztosnak, hogy odamegyek hozzá. Mert szeret vmennyire, de nem olyan mélyen, és nem is kötődik annyira, mintha ottani lennék. S amikor megkérdeztem, hogy tudnál-e szeretni, ha odamennék hozzád, ott telepednék le, akkor egyszer azt írta rá, hogy talán.

A kapcsolat 2 hónapos, de szerelem volt számomra első látásra, ami azóta csak erősödik. Előtte egy 6 éves kapcsolatom volt, aki mindent megtett értem (erre is azt mondta nekem, hogy biztos azért, mert az helybeli volt), rajta is nehezen jutottam túl, és azt hittem, senki nem fogja őt pótolni. Kb a 40. randi után jött Ő, aki jött, látott és győzött nálam.

A tegnapi együttlétünkhöz képest ma gyógyszeren élek, folyamatosan bőgök, még semmit sem ettem, kócos vagyok, csak a gépet bámulom. Anyut hívtam, neki is több órát bőgtem a telefonba, de csak annyit értem el vele, hogy eddig szerette Őt, most meg utálja.

A megőrülés határán vagyok! Ugye, elkéstem a válaszommal? Hamarabb kellett volna megadnom a választ, akkor jobban ki tud alakulni a kapcsolat, akkor jobban megszeret! Így a bizonytalanság miatt lehet, hogy kiszeretett belőlem! Bár még tegnap is úgy jött, hogy így szerelmem, úgy szerelmem, édesem, amúgy nagyon hideg fejű, ha vmi nem felel meg a számításoknak, azaz nem éri meg, akkor olyat nem csinál, munkával is így van.

Meg fogok őrülni, késsel vágják a szívemet, a fejemet, fejgörcsöm van, és összevissza rajzolgatok A/4-es lapokra hülyeségeket, mint egy őrült, pedig nem szoktam még unalmamban se.

Mit tegyek még, mit írjak még, mit mondjak még??????


2010. szept. 12. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj, amíg reagál.

Attól félek, csak hülyített, és azért mondta, hogy vagy odaköltözöl vagy vége, mert tudta, hogy nem akarsz odamenni hozzá lakni. De mivel meggondoltad magad, keresztül húztad a számításait, most lapít.

Ha szeretne, vagy tényleg komolyan gondolná, azonnal írta volna hogy nagyon boldog, nem?


Szerintem ne fuss utána, találsz nála ezerszer jobbat is!

2010. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%
ez a pasas sose szeretett téged
2010. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%

Miért most lett csak ennyire fontos, eddig meg egyikőtök se akart költözni? Tegnapig szeretett, most meg már ha mennél se kellesz?? Ez egy nagy hülyítés! Fújd ki az orrodat, fésülködj meg és lépj tovább! Miért SMS-ezgettek? Telefonon sokkal értelmesebben meg lehet beszélni az ilyet.

Lehet, talált azóta egy közelebbit. Nem értékelhetett sokra, ha ennyi kis macerát nem bírt ki.

2 hónapig milyen intenzitású egy ilyen távkapcsolat? Lehet, hogy a gondolataidban sokkal előbbre jártál, mint az ő tervei...

Nem érdemel meg!

2010. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
95%

huhh...hát végigolvastam

szeritem ő nem szeret igazán mert akit szeretünk annak nem mondunk ilyeneket

ő elég durvákat mondott, sztem hagyd a fenébe neked jobb kell...

de ez csak az én véleményem nem ismerlek titeket

próbálj vele telefonon beszélni

2010. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát,nem tudom elolvasva így a történetet,nekem nem úgy jött le,mintha ő annyira szeretett volna téged...

Semmiképpen se írjál már neki,ha akar valamit keressen ő,ha komolyan gondolta,de nem úgy tűnik nekem.Te ne fussál utána semmiképpen sem,pláne ezek után.

2010. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy ez nem komoly kapcsolat, te bármennyire is szeretnéd. A fiú valószínűleg nem akar elköteleződni, nem akar összeköltözni veled és nem is szeret annyira, hogy családot vagy komolyabbat akarna veled. De, a soraidon az is érződik, hogy kétségbeesett vagy és bármiáron akarod őt, ő viszont a jelek szerint szabadulni próbál tőled, de nem veszed a lapot. Valószínűleg többször próbált már célozgatni arra, hogy ez nem fog köztetek működni, de te kötötted az ebet a karóhoz vagy sírtál és emiatt nem mert szakítani veled. Az a beszólása meg, hogy csak akadna neki más lány, meg tulajdonképpen mindegy is neki, hogy kivel van, nem véletlen volt. Egy férfi vagy nagyon hülye vagy burkoltan szakítani akar, ha ilyet mond. Az is lehet, hogy már most van neki valaki más vagy alakulóban van valami.


Szóval felejtsd el őt, azért nem érdemes az ország másik végébe költöznöd, hogy aztán szakítson veled.

2010. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem nem túl későn, hanem talán túl hamar írtad neki, hogy odamennél. 2 hónap után lehet, hogy ez neki még túl korai volt, hogy feladsz mindent, és odaköltözöl, olyan messzire. Ahogy írod, úgy gondolom, hogy részéről még nem olyan erősek az érzelmek, és kicsit hagyni kellett volna. Mindegy, most a legjobb amit tehetsz, hogy nem írsz neki több sms-t, megvárod amíg ő keres.

2010. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Kislàny ébredjél màr fel,ne alàzd meg ennyire magadat!Ki tudja lehet,hogy talalt egy odavalósi lànyt,és etet téged.Ez a férfi a leiràsaid alapjàn nem szeret téged.Nyugodjàl meg,2 honapos ismeretség utàn felakarsz égetni mindent és hozzàköltözni,hiszen rendesen nem is ismered.Tedd tul magadat és mondd neki,hogy meggondoltad magadat és nem akarsz ott élni vele,sem odaköltözni!
2010. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
100%

Nem szeretett,csak játszott veled! Ne légy olyan buta,hogy futsz utána,mert lejáratod magad,mert semmi becsületed nem marad,ezt akarod? Lesz olyan,aki mindenét odaadná neked,hidd el!Ha azt mondja mész akkor együtt lesztek,ha nem, akkor szakít,ez szerinted micsoda?Táncoltat és te úgy táncolsz ahogy ő fütyül, már 2 hónap után is! Foglald le magad,nem éri meg,hogy gyötörd magad!Húzd ki magad,legyél büszke!

Velem is ez volt,ha mentem hozzá kellettem, ha nem, ő nem jött!Mert nem voltam már fontos!

2010. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim válasza:
94%
Szia.Hát hogy őszinte legyek,szerintem nem azzal van a baj h elkéstél...Ha igazán belegondolsz,akkor rájössz h bár nem szerettél volna elköltözni,a srác iránt érzett szerelmed miatt megtetted volna...Ő meg tette volna?Hát nem....Úgy gondolom ha 2ember szereti 1mást nem számít hol élnek,a lényeg h 1ütt éljenek,és ha őszintén szeretik 1mást akkor az lenne h nah melyikőnk menjen?-nem az h ha nem te jössz akkor vége.Ráadásul ez a válasz a kérdésedre hogy ha ott lennél tudna-e szeretni?és a válasz TALÁN..hát ez mindenre válasz...ez a srác nem szeret téged úgy ahogy te őt,ahogy te szeretnéd...Egy ilyen kapcsolatért szerintem még elköltözni se lenne érdemes..Az meg hogy nem írt az utsó sms-eidre..Hát nem szép kilátások...szerintem ő leakar zárni téged...hiszen ha már azt mondtad h odamész,borzasztóan őrülnie kellet volna nem hogy.....Áhhh én azt mondom h Ne sírj olyan után aki nem sírna utánad...Ha most nem is hiszed,de majd rájössz h lesz más,és az a más annyira fog szeretni,hogy mindenét feladná érted...J ah és szerintem ne írj többet,most kell h türelmesen várj..Ha nem keres szerintem felejtsd el,és vedd úgy h meg sem érdemel téged,mert akkor ez így van...Tudom h most ez nehéznek tűnik,de kitartás:)
2010. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!