Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem? Ugye, hamarabb...

Elkéstem? Ugye, hamarabb kellett volna neki megmondani? Megőrülök, annyira fáj!

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek, segítsetek!! Összetört szerelmes lány vagyok! Az életemnél is jobban szeretek egy férfit, ŐT, akitől családot, gyerekeket akartam, akiért végülis feladnék mindent!

24 éves vagyok, Ő 36. 350 km választ el minket egymástól. Azt mondta eddig, hogy a kapcsolatunkban egy dolog zavarja csak, a távolság, mert ő semmi pénzért nem jönne hozzám lakni, vagy én megyek hozzá letelepedni, vagy vége. Azaz "ez van vagy ez se".

Tegnap itt volt, együtt voltunk, és utána közölte, hogy ha egy közelebbi lány jönne, aki még neki is tetszik, akkor szó nélkül lecserélne engem arra, mert az a lány egy fontos kritériummal többnek felelne meg, mint én: ott akarna élni, ahol ő van, mert ő tudja, hogy én se mennék oda lakni, meg ő se fog jönni semmi pénzért. Akkor fájdalom, de vége. Kérdeztem, hogy az nem zavarja, hogy akkor talán egyedül marad, itt meg családja, jó munkahelye lehetne? Azt mondta, hogy ne temessük őt még el, mert őt most is nézegetik más lányok, csak akadna neki más. Kérdeztem erre, hogy akkor mindegy, hogy én vagyok vagy más? Azt mondta, hogy olyan szempontból mindegy, hogy a párválasztás szakaszában olyat kell választani, aki minden szempontból megfelel, és én ennek az egy szempontnak nem felelek meg.

Már többször is gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak odamegyek, mert nagyon szeretem, csak mivel ez eddig még egy függő kérdés volt, nem közöltem vele.

Ma meg jön a szakító sms-e, hogy ne haragudjak, de ezt így nem akarja folytatni, mert a távolság megoldhatatlan. Hát én erre megírtam, hogy ha csak az a baj, akkor én eldöntöttem, hogy költözöm, letelepedem az ő vidékén. Azt írta rá, hogy de azzal olyanra kényszerítene rá engem, amit a szívem mélyén nem akarok, és egy életen át szenvednék miatta. Megírtam erre, hogy nem, ha ő szeret, mert az ő szeretete kárpótol mindenért. Erre azóta sem válaszolt, pedig több órája ennek, dolga nincs most, előtte meg pergőn smseztünk. Még annyit írtam ezután, hogy remélem, hogy nem késtem el ezzel a válasszal, de ha nem kell, hogy menjek, akkor nem megyek. Erre sem válaszolt. Pedig előtte mindig mondta nekem, hogy döntsem el, hogy hol akarok élni, mert ha itthon, akkor szakít, és nem is mer megszeretni addig, míg nem érez engem biztosnak, hogy odamegyek hozzá. Mert szeret vmennyire, de nem olyan mélyen, és nem is kötődik annyira, mintha ottani lennék. S amikor megkérdeztem, hogy tudnál-e szeretni, ha odamennék hozzád, ott telepednék le, akkor egyszer azt írta rá, hogy talán.

A kapcsolat 2 hónapos, de szerelem volt számomra első látásra, ami azóta csak erősödik. Előtte egy 6 éves kapcsolatom volt, aki mindent megtett értem (erre is azt mondta nekem, hogy biztos azért, mert az helybeli volt), rajta is nehezen jutottam túl, és azt hittem, senki nem fogja őt pótolni. Kb a 40. randi után jött Ő, aki jött, látott és győzött nálam.

A tegnapi együttlétünkhöz képest ma gyógyszeren élek, folyamatosan bőgök, még semmit sem ettem, kócos vagyok, csak a gépet bámulom. Anyut hívtam, neki is több órát bőgtem a telefonba, de csak annyit értem el vele, hogy eddig szerette Őt, most meg utálja.

A megőrülés határán vagyok! Ugye, elkéstem a válaszommal? Hamarabb kellett volna megadnom a választ, akkor jobban ki tud alakulni a kapcsolat, akkor jobban megszeret! Így a bizonytalanság miatt lehet, hogy kiszeretett belőlem! Bár még tegnap is úgy jött, hogy így szerelmem, úgy szerelmem, édesem, amúgy nagyon hideg fejű, ha vmi nem felel meg a számításoknak, azaz nem éri meg, akkor olyat nem csinál, munkával is így van.

Meg fogok őrülni, késsel vágják a szívemet, a fejemet, fejgörcsöm van, és összevissza rajzolgatok A/4-es lapokra hülyeségeket, mint egy őrült, pedig nem szoktam még unalmamban se.

Mit tegyek még, mit írjak még, mit mondjak még??????


2010. szept. 12. 16:20
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok, hogy itt vagytok velem! Eddig azt mondta, hogy minden szempontnak megfelelek, csak ennek a távolságnak nem, és már hamarabb is sürgette, hogy döntsem el, hogy hol akarok élni, ezért érzem úgy, hogy elkéstem. Csak a legelején udvarolt nekem, azóta sokszor éreztem úgy, mintha én udvarolnék neki. Ha meg leírok még vmit, ki fogtok akadni: ő tipikus anyuci kisfia, amit egyszer maga is bevall, máskor meg megsértődik rajta. S elvileg az anyja is cirkuszol vele, hogy ez egy "felesleges kapcsolat, hisz úgysem jön ide", és sokszor nem engedte el hozzám, jöhetett volna többször is. Ezt mondta Ő. De éppúgy lehet kamuduma is, csak szegény anyjára fogja. Lehet, hogy ő sem akart volna többször jönni, ezt nem tudom. Mostmár mindenfélére gondolok, minden kavarodik bennem. Arra is gondolok, hogy esetleg telebeszélhette az anyja a fejét, mert nekem olyat is mondott, hogy az anyja az örökségből való kitagadásával is fenyegeti, ha sokat jár el otthonról hozzám. Nem tudom, mi lesz, lesem a telefont, és nem szólal meg az rohadt készülék. Most otthon van, biztos megvitatja az anyjával, az meg persze lebeszéli rólam, távolítja el tőlem.
2010. szept. 12. 16:42
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, 24 évesen ne legyél már ilyen hülye (bocs).

Előttem is leírták már egy páran, hogy ez a pasi valószínűleg nem gondolt veled komolyan semmit. Ne írkálj neki, ne alázd meg magad. Az is milyen már hogy sms-ben szakít veled? Ez olyan gyerekes, gyáva dolog! Amúgy meg egy 2 HÓNAPOS TÁVKAPCSOLAT miatt mit kell ekkora szerelmi bánatot csinálni? Mert még ha biztosan tudnád hogy ő az igazi, ő a másik feled. Erről az egyik falubéli nő jut az eszembe: 2 hónapig járt a pasassal (egy 40 éves nőt képzelj el) és a pasi szakított vele. A nő kb. olyan hisztit levágott mint most te, még a pszihiátriára is bevitték! Mondanom sem kell, a faluban úgy kiröhögték hogy egy 2 hónapos kapcsi miatt így kiborult... tiszta röhejek az ilyen nők.

NE LÉGY MÁR ILYEN BÚS!!! CSAK MAGADNAK ÁRTASZ VELE!!! Hisz olyan fiatal vagy még, jön majd másik aki nem csak szórakozik veled, hanem VELED FOG TERVEZNI nem úgy mint ez a pasi! FEL A FEJJEL!!! 23/L

2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Az örökséghez még annyit, hogy az autó az övé, ő vette, az ő nevén is van. Tehát az nem képezi az örökség tárgyát. A házukból pedig az apja halála után már rászállt a fele rész, azt már megörökölte, mert egyedüli gyerek. A ház másik felén megy a cirkusz, de mondtam neki, hogy abból is van egy ún. köteles rész, amiből nem tagadhatja ki az anyja, az pedig a negyedrész, tehát 3/4 rész háza biztos, hogy lesz, csak negyyedrészt veszíthet. A házhoz magához amúgy sem ragaszkodik, csak a veszítendő negyedrész értékéhez, a 2 millióhoz. Na és erre mondtam neki, hogy én azért őt bőségesen kárpótolom, ha engem választ, mert a saját lakásomat íratnám rá felerészben, az meg bőven több, mint 2 millió. Nem, neki az kell, meg a város, meg a barátok, meg a megszokott környezet, menjek én. Na most meg mentem volna, de nem válaszol. Nem értem Őt!!
2010. szept. 12. 16:51
 14/60 anonim válasza:
100%
Hát arra h az anyja mondja neki h így-úgy,szerintem csak kifogás.EGY 36éves felnőtt ember eltudja dönteni mit csinál....ne foglalkozz vele...
2010. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Voltam hasonló helyzetben, és a párom szakítani akart a távolság miatt, hogy ez így nem működik. Lelkesen felajánlottam, hogy itthagyok munkát, iskolát, szülőket, barátokat, és odaköltözök szívesen. Akkor jött ki belőle, "hogy ja, amúgy nem is szeretlek" Csak nem volt benne annyi gerincesség, hogy ezt megmondja, inkább más okokra fogta.

Hidd el, ha annyira szeretne, vagy látna a kapcsolatotokban valami fantáziát, bármit megtenne érted. A jelenlegi kapcsolatom is táv, de a párom minden követ megmozgat, hogy együtt lehessünk.

24/N

2010. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja mondja meg?Ugyan már kérlek.Ezt te se hiszed el.Ennek a pasinak sajnos te nem kellesz vedd ezt végre észre és te már ne írjál neki.Nem ér annyit,hogy idegeskedj vagy sírj miatta.Sokkal különbet érdemelsz nála.

Nekem egy ilyen mondat után,ha azt mondta volna,hogy vagy költözök vagy szakít,én magam dobtam volna ki a fenébe.

2010. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Kedves 24/L, attól félek, hogy egy cipőben járunk. De én mindig azzal nyugtattam magam, hogy ennyi idő után még talán nem is szerethetett meg, majd lassan alakul az ki, s az csak az én hülyeségem, hogy én máris megszerettem Őt.


Korábbi válaszoló írta azt, hogy 2 hónapos kapcsolat után nem lehet kiborulni ennyire, hacsak nem találtam meg benne az igazit. Én igenis úgy érzem, hogy megtaláltam benne az igazit, nekem nagyon is megfelel, és állítása szerint én is neki, csak a távolság.


Tegnap is együtt voltunk, nem úgy nézett ki a dolog, mint aki szakítani akar! Csak mondogatta utána a "más is jó lesz" szöveget.

2010. szept. 12. 17:06
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm Erdélyben lakik, még messzebb, mint Ti vagytok egymástól. Még nincs 18 éves, nem jöhet át a gúnyhatáron, így csak én tudok menni hozzá. Nem egy fényes helyzet, ugye? Annyi a különbség, hogy én szeretem, és megteszem, vállom, sőt, ha úgy alakul, oda is költözök, dacára annak, hogy az a föld jelenleg idegen fennhatóság alatt van, teljesen mások a szokások, nem tudok románul, és azt a vidéket pedig nagyrészt oláhok lakják.. Mégis... Mert szeretem... Ne haragudj, tudom, nem hangzik valami jól, de ha csak ennyit jelentesz neki, akkor engedd el, sőt, ezt mondd is el neki!
2010. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

24/N vagyok. És tudod milyen aljas volt? Jött hozzám, nálam aludt, együtt voltunk, és utána hajnalban adta mindezt elő. Egyértelműen csak arra kellettem neki. De az elején hihetetlenül udvarolt, elcsábított, valódi úriember volt. Aztán meg... Fél évig voltunk együtt.

Aztán végigondoltam az egészet. Nem ezt érdemeltem. Így arra a következtetésre jutottam, hogy nem érdemes utána sírnom. Megfogadtam, hogy legközelebb óvatos leszek. Jobban figyelek. Eddig bejött :)

2010. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

Totál bele vagy esve, pedig látszik, hogy csak áltatott! Keress magadnak vmi elfoglaltságot, hogy elgelejtsd ezt a szövegládát! Neki fontosabb a kényelme. Megijedt, hogy ha odamész, akkor mindig vele leszel és az anyucija kiszorul az életéből.

Olyan, mintha csak unatkozna. Vannak testi és szociális szükségletei, de nem véletlen, hogy 36 évesen sincs családja. Odamennél, kiismernéd! Egész más képet festhet ám magáról valaki, mint a környezete.

Még hónapokig fogsz szenvedni, mire túl leszel rajta és tiszta fejjel látod a helyzetet, de kívánom, hogy légy túl rajta! Minden nap könnyebb lesz.

Találd meg azt, aki utánadmenne a világ végére is!

2010. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!